Treść opublikowana przez serfin
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
juz w drugiej A4 mam włożone LEDy do srodka w podsufitke i faktycznie jest roznica na duzy + pozostaje mi jeszcze wymienic w podswietleniu nog i pod drzwiami
-
Zmiana języka na głównym wyświetlaczu
ja to wolałbym chiński lub japoński przynajmniej ciekawie prezentowałby sie FIS
-
Listwa napis quattro
hm.. a inne trzymają gorzej? od firmy 3M to napewno bede przyklejał dwustronną taśmą spojler na klape bagażnika a tak wogole Maciek Ty swoje dekory oklejales czyms?
-
Platforma cyfrowa NC+
Coz ja nie jestem az tak wymagajacy i mi wystarczy liga mistrzow Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Platforma cyfrowa NC+
W miare mozlwosci wczytaj sie w wsrunki umowy bo jak kolega kilka postow wyzej napisal sa ponoc zapisy ktore sprawiaja ze umowa jest jeszcze mniej oplacalna bo ma jakies kruczki i mozna potem wlosy z glowy rwac Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Fotele od A3 do A4
A mozesz zdradzic tajemnice ile Cie kosztowaly foteliki? Moze byc na PW. masz moze fotki tych foteli? Pochwalibys sie? Jak cos moze byc na email [email protected] Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Cos zabraklo tej listy albo moj Tapatalk wariuje Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Czerwone diody w lampce podsufitki z przodu i tylu
Dzieki Maciej za info, bo tak przypuszczalem ze chyba nie ma w serii tylnej listewki z lampkami i dwiema czerwonymi diodami Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Gaśnica
A ciekawe czy u sasiadow zza wschodnich granic mozna nabyc gasnice z tym srodkiem czy i u nich obowiazuje wymog posiadania proszkowych? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Listwa napis quattro
Ok to czekam na foty ze swietnie zapowiadajacego sie efektu koncowego. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
problem z zapalniczką
Dlatego przy aucie dlubie sie sam, i jedynie z wymiana rozrzadu udalbym sie do speca, podstawy lutowania dobierania odpowiednich kabli i izolacji to w sumie kazdy powinien znac, przynajmniej mnie tego uczyli na technice w podstawowce na poczatku lat 90tych nie wiem jak teraz jest z ta edukacja :what: Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Platforma cyfrowa NC+
A ja myslalem ze to Cyfrowy Polsat to zlodziej i kombinator od wielu lat mamy ta platforme, chcialem przejsc w zeszlym roku na N-ke, lecz wstrzymalem sie i dobrze zrobilem, tylko nie wiem czemu jest problem z ich dekodrami wieszaja sie co jakis czas i trzebs isc wyjac im zasilanie z gniazdka by znow zaczal reagowac na pilota :/ Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Listwa napis quattro
ok dzieki za info, rozumiem ze tek kawalek starczy na oklejenie wszystkic dekorów wewnatrz? 2xpopielniczka ramka skrzyni biegow listwy na drzwiach i z deski rozdzielcz?
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
a co gdzies trzeba nabić postów a tak na poważnie, to ciekawy temat sam mam AVJ 150km i chcialbym podbic moc i moment i ograniczyc sie jedynie do chipowania softu, ale pod warunkiem, że faktycznie odczuje sie, że autko lepiej bedzie zbierac sie od dołu. Jezeli gdzies tu ktos to robil albo ma namiar na zrodlo to bede naprawde wdzięczny za pomoc pZdR 4all
-
Czerwone diody w lampce podsufitki z przodu i tylu
Tzn.? Co miales na mysli zapodajac emotionka? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Niedomykająca się klapka spryskiwacza w Audi A4 B8
Moze cos przesunelo sie o 1-2mm i przy opadaniu stawia opor, moze szyna spryskiwacza a moze do glebszy problem samej dyszy sprysku? Musisz podlubac i przekonac sie sam Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Listwa napis quattro
spox ja czekam z wielka niecierpliwoscia na fotki sam mysle o tym wiec moze wkoncu skusze się powiedz jeszcze tylko ile jej wziales tzn w 1 kawalku? jaki wymiar?
-
Listwa napis quattro
daj namiar na folie z karbonem (ile to kosztuje moze jakis link?), gdzies to u kogos widzialem na fotach i prezentowalo sie naprawde super
-
regenaracja uchwytu drzwi i włącznika świateł
ja zakupilem swietny zamiennik na allegro z chromowanym uchwytem w wlaczniku wszystko elegancko dziala i podswietla sie, zauwazylem ze identyczny w wykonaniu i ksztaltach siedzi np w obecnych skodach SuperB np z tej aukcji: NOWY WLACZNIK SWIATEL VW AUDI SKODA GOLF A4 CHROM moze to jest tania alternatywa na wycierajace sie ori przelaczniki ?
-
Gaśnica
bo u nas ktos wymyslil ten chory przepis z obowiazkiem posiadania malutkiej gasnicy aby ktos mogl zarabiac mega kokosy, a kazdy wie ze to cale g... daje. kiedys jak mialo sie wieksze gasnice z inna zawartoscia w srodku to byly one calkiem skuteczne w gaszeniu ale wycofano sie z produkcji gasnic z tym srodkiem i teraz mamy takie pseudo gasnice
-
problem z zapalniczką
Piotr a może to pseudo elektrycy w niemczech to skrecali? jakies turki ;D niestety mieszkam w tej chyba najuboższej czesci PL i mialem kontakt jedynie z takimi fachowcami z innej epoki. sorry nie mialem zamiaru wrzucac wszystkich do jednego wora
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
kurcze jak tylko przyjdzie prawdziwa wiosna tez zamontuje nabyty MCE z obsługą spryskow i bede rezał spryski, obym nie napotkal na podobny problem, wiec jak ktos cos wie niech zapoda swoje wywody na ten problem, sam jestem ciekaw co u Ciebie nie tak dziala imienniku
-
[B6 BFB] Tylna osłona siedzenia oraz cięgno od pompowania-nowatorska naprawa
zaj... fotostory, dzieki temu chyba w maju zajrze do swojego fotela i zrobie to tak jak byc powinno, myslalem, że pozostąło mi jedynie szukac calego zestawu ledziwi lub fotela aby zrobic przeszczep a tak wystarcza narzedzia drut troche czasu i bedzie jak nowka, dzieki
-
Dywaniki welurowe - jakie polecacie?
dzieki kris za link, chyba skusze sie na te dywaniki moze nie jest to ori Sline ale jakosc , wykonanie i cena zachęcają do ich nabycia
-
Jakie kolory listw wewnętrznych drzwi.
jest chyba 1NK i np rybia luska takie ja mam, cos podobnego do 1NK np. Q88 wystepowalo w B7 oba szczotkowane aluminium, z tym ze NK1 bardziej srebrne i szczotkowane.