Treść opublikowana przez milart
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 245/40R18 97Y już do mnie jadą Mam nadzieję że spełnią oczekiwania. A co najważniejsze w przyszłym tygodniu korekta ECU:banan: No i mam nadzieję że kolega wrclaguna w miarę szybko wpadnie do stolicy z ledami na tył Myślę jeszcze o systemie zarządzania przestrzenią bagażnika ale to już po nowym roku...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pisząc profil miałem na myśli też szerokość. Poza ślizganiem na szerokich kapciach dochodzi też przy niskiej oponie niezłe bicie na zaspach i pozamarzanych kawałkach lodu. No przynajmniej ja muszę zwracać uwagę na takie niuanse bo często jeżdżę w rodzinne strony a tam zimą masakra jest:facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fajne 18". Mam takie na lato:wink: Lepiej żeby zima była łagodna bo nie życzę Ci jazdy po koleinach i śniegu na tym profilu.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dzięki. Właśnie zastanawiam się na tymi i nad ContiSportContact 5. Conti już miałem i są b.dobre a te do tego wszystkiego jeszcze fajnie wyglądają.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Z kolorem trochę zaryzykowałem i do samego końca nie byłem przekonany. Dopiero jak zobaczyłem zrobione felgi to doszedłem do wniosku że to jednak była dobra decyzja. Warto było się posłuchać kolesia od renowacji. ---------- Post dopisany 23-11-2012 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 23:39 ---------- Jeździł ktoś z was na oponach Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 245/40R18? Może jakieś ciekawe spostrzeżenia?
-
[B8 CAGA] czarny kot
245/40R18 jest jak najbardziej odpowiedni do B8. Dobrze się prowadzi i odpowiednio wygląda a co ważniejsze felga jest bezpieczna. Fura fajna, bezawaryjności.
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
Fajna fura. Powodzenia w modzeniu
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dzięki. Oryginalnie były srebrne ale jak dawałem do renowacji to doszliśmy do wniosku że grafitowy mat na zimę będzie jak znalazł.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Fajne. Trochę ich szkoda na zimę.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
To fakt. Jak bym jeździł tylko po mieście to napewno założył bym 18 ale często jeżdżę w rodzinne strony a tam zimą jest masakra:facepalm: Kiedyś polamalem dwa alusy i od tamtej pory się pilnuję.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
No i nadszedł czas na zimowe gumy. Muszę przyznać że te Nokiany są mega ciche nawet przy dużych prędkościach. Felgi mimo iż 17" to chyba nie najgorzej wyglądają: http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/20121102_193501.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/20121102_193531.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/20121102_193606.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/20121102_193625.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/20121104_101535.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/20121104_101544.jpg http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/20121104_101601.jpg Co myślicie?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
W tej kwestii chylę czoła chłopakom z Kreatora Mocy. Teraz czekam na korektę i zobaczymy jak wszystko będzie ostatecznie wyglądało.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Chyba strona kierowcy pasowała a od pasażera trzeba było skrócić. ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2012 at 15:00 ---------- Jeździliście może na letnich oponach Bridgestone Potenza S001 lub Potenza RE050A? Jakieś ciekawe spostrzeżenia?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Też brałem nowy. Cena ceną ale przynajmniej wiesz co bierzesz.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Z jednej strony był skracany a druga bez zmiany(idealnie pasowało).
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Swoje. Od BiT tylko IC.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Prawie 2k w ASO wołają
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dzięki. To fakt, świetnie się odpycha:decayed: ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Z tego względu zamieściłem link. Fajnie opisali więc może komuś się przyda:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dzisiaj minęło 1200km od ostatniej kontroli poziomu oleju i tak się składa że nic nie ubyło. No cóż nie będę płakał z tego powodu:wink: Znacie może kogoś kto ma dobre dojście do produktów Millers'a? Interesuje mnie następujący zestaw: 1. 7L Millers Oils CFS 5w40 NT Motorsport; 2. Płukanka silnika Millers Engine Flush 250 ml; 3. Millers Oils Diesel Power ECOMAX 500ml; 4. Millers Oils Diesel Injector Cleaner 250ml; ---------- Post dopisany 23-10-2012 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2012 at 16:54 ---------- Na stronie Kreatora Mocy znalazł się opis modyfikacji zrobionych w samochodzie przed wykonaniem układu wydechowego: A4 3.0 TDI Fap Off, Chip Tuning, Nowy IC Po ostatecznej korekcie zostanie uzupełniony:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Faktycznie Amsoil ma fajne parametry. Myślę że najpierw spróbuję Millersa NanoDrive. Lubię przycisnąć i ten olej wydaje mi się odpowiedni. A jak będzie to na pewno opiszę na forum jakiś czas po wymianie. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- Ponawiam info o starym wydechu który wciąż mam do sprzedania. Miałem już dwóch chętnych i nie szło tego wysłać a mieli za daleko żeby przyjechać i odebrać. Jeżeli znacie kogoś chętnego z Warszawy bądź okolic to chętnie sprzedam
-
b8 po 1,5 roku 2.0 tdi caga +chip sline MONZA SILVER
Ładna fura. Faktycznie może i trochę mu brakuje ale wszystko można zrobić. Zrób jakieś zdjęcia środka. Bezawaryjności
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Ja mam 2G High i panel jest identyczny
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Sporo tego oleju trzeba wlać. Do benzyniaka 3,2 V6 zalewałem 5,5l. A co do pobierania oleju to myślę że chyba głównie styl jazdy ma znaczenie(dynamicznie-oleju ubywa, spokojnie-nic nie zauważyłem). Wydawało mi się że w TDI to zupełnie normalne.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Panika nie wchodzi w grę. Niech panikują ci od Porsche:polew: A co do przebiegu to do 100k jeszcze trochę mi brakuje:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Znajomy naprawia te fury a przyprowadzili je jacyś młodzi piękni i nie biedni. Płacili ze łzami w oczach i najciekawsze jest to że serwis nie uznał im gwarancji bo pozacierali silniki a przecież z instrukcji powinni wiedzieć że trzeba mieć beczkę oleju w bagażniku:doh: ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- Tutaj możecie poczytać o problemach z olejem w Porsche: Forum internetowe Porsche Club Poland :: Zobacz temat - Cayenne Turbo OLEJOŻERCA ???!!