Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

agdamski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez agdamski

  1. Panowie.Jakis czas temu siadlo mi turbo,caly olej poszedl przez kat,a poniewaz bylem w trasie niemialem juz czasu (18 godzin reperacjia na jakim zagwizdziewie przy autostradzie ) ani ochoty jeszcze jezdzic jakimis polnymi drogami zeby go przedmuchac.Postanowilem wyciac kat. Tz.wycielismy dziure wywalilem bebechy i zaspawalismy. Teraz musze sie zastanowic co tam wsadzic:czy nowy kat., czy zamiennik,czy partikelfilter (niewiem czy dobrze napisalem).W kazdym razie potrzebuje cos na co dostane zielona naklejke na wjazd do miasta (niemcy).Moze wie ktos co by bylo najlepsze ? No i musze powiedziec ze niunia ma ladniejszy dzwiek teraz-ale to juz kwestia gustu
  2. Witam Ostatnio zauwazylem ze niunia troche glosniej odpala i przez jakis czas na zimnym silniku glosniej chodzi. Jest to normalne? czy mam juz shize na punkcie niuni?
  3. To jak mowisz " pipczenie" u mnie tez jest a nie mam alarmu. Jest to zamykanie klapy bagaznika i wlewu paliwa (przynajmniej u mnie) jest to raczej dzwiek mechaniczny niz elektroniczny-fakt ze brzmi podobnie.
  4. oki dzieki bardzo
  5. Awaryjne dzialaj tez na tym przerywaczu ? Jak tak to to nie jest to,bo awaryjne mrugaja calkiem normalnie. Tylko kierunki sie wieszaja
  6. Panowie,mam problem z kierunkami . Kiedy wlanczam kierunkowskaz,on poprostu sie wiesza-tzn zapala sie strzalka na tablicy i kierunek na zewnatrz tez swieci-a powinny mrugac. Awaryjne mrugaja normalnie,funkcjia szukania w pilocie tez dziala normalnie. Tylko kierunki sie wieszaja.Kiedys tak juz mialem ,ale po wylaczeniu silinka zniknelo az do dzisiaj. Moze ktos wie co to moze byc ?
  7. Autko rewelka-wiem bo mam takie samo :quattro:triptronic. wsadz foty jak bedzie juz na nowych obreczach i przyciemnione,to sa uroki ciemnych aut wystarczy ze przyciemnisz i juz wyglada cool.Ja mam srebrne,ale damy rade i moje zrobic
  8. Brewki wywale jak tylko blachy z przodu zrobie,a co do audio to tylko radio wymieniam,myslalem o PIONEER AVH P5900 albo JVC KD - AVX33 no ale wszystko zalezy o ile poplyne na blachach z przodu i boku,glosniki zostaja,bass tez-pewnie ze chcialbym wiekszy/mocniejszy,ale od 4 miesiecy jestem tatusiem i musze miec miejsce na fure mojego syna w bagazniku. A felgi juz mam upatrzone,ciemny szary chrom.
  9. zaslepiki ,prawdopodobnie nie sa orginalne z mojego autka,ale za to byly w nich Infinity,wiec w tym wypadku nie bede nazekal :>
  10. wlasnie staram sie je wsadzic
  11. Przedstawiam wam srebne Jest to A4/B5 avant 2,5 TDI Quatro (tiptronic). Niunia to pelna opcja:skora,wszystkie szyby i lusterka el. ,xenony,podgrzewane fotele,czujniki parkowania,przyciemniany tyl,klima, el.otwierany dach,no ale przede wszystkim jest to tiptronic a z tym to juz jest niezla zabawa. Co do naglosnienia to ma radio sony,6 glosnikow Bosse i dwa dwudrozne Infinity no i oczywiscie subwoofer.
  12. Witam jestem z Wiesbaden/niemcy,mozna powiedziec ze szczesliwy wlasciciel A4. Niunia chodzi jak zegarek.Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.