Treść opublikowana przez darekmielcz
-
Mrugające xenony ???
a mrugały ci cały czas czy na wolnych obrotach bo u mnie raczej na wolnych jak jade to raczej nie
-
Mrugające xenony ???
przetwornice? czy żarówki? jak wymamienie żarówki a będą mrygać tzn ze to przetwornice?
-
Mrugające xenony ???
Cześć mam mały problem z lampami: jedna od czasu do czasu gaśnie i zaraz sie zaświeca i ogólnie obydwie mrugają delikatnie na wolnych obrotach (luz). Wymontowałem lampy na stół lecz wszystko wygląda w porządku nic nie goni nie rusza się jednak na wolnych obrotach widać jak delikatnie drży! czy to jest powód? możne się ktoś spotkał z takim czymś? czy wystarczy palniki wymienić i nie będą mrygać
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
raczej napewno
-
Czy opłaca się naprawiać felgi
malowanie jednej felgi nie wiem jak u was ale u mnie za 17" ok 100-120 zł szt jeżeli chodzi o prostowanie ja zapłaciłem 40zł ale niewiem jak krzywe sa twoje kółka szakalA4 jednak sadzę ze drogi ten twój malarz
-
Najwygodniejsze fotele
potwierdzam
-
Parujace wnetrze
Mi paruje najczęściej latem jak jeżdżę parę dni na klimie temp 18* jak ją wyłacze to parują szyby jak wściekłe wtedy daje na 28* grzanie jeżdżę w tym cieple przez pół dnia i już nie paruje. Moja teoria taka ze osuszam w ten sposób wloty w których gromadzi się para i środek w którym jest wilgotno możesz spróbować czy zadziała
-
Pielegnacja skory
słuchaj skocz do sklepu obuwniczego ze skórzanymi butami tam kupisz tłuszcz do skóry coś jak by wosk jest tani bo ok 15zl nakładasz szmatką on sie wchłania i - nadaje połysk oraz nawilża skórę i przede wszystkim jest do skórzanych wyrobów!! 2 razy do roku robisz i masz spokój
-
Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie
najlepiej kup gumowe podobno sie dobrze trzymają drogi Tak na powaznie ja polecam Barum bravuris 2 grupa continental cena okazyjna zresztą chyba juz to komuś mówiłem
-
Wymiana listw ozdobnych b6
dam rade!! dzięki za chęć pomocy
-
Wymiana listw ozdobnych b6
dzięki turzol drzwi już wymieniłem poziom trudności 0-5 ja daje 1, w sobotę zabiorę się za deskę jednak najbardziej obawiam się tego plastiku nad radiem mam wrzenie ze się ostro trzyma
-
Woda
a kanał skraplacza klimy nie jest zatkany? ewentualnie uszczelki drzwi sprawdź czy nie są sparciałe..
-
Wymiana listw ozdobnych b6
mam pare ofert jak bys chciał to ci posle namiary:decayed: ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- w b7 jest tak samo kupujesz jakie ci sie podobaja i zamieniasz ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- Przeczytałem ze Listwy na drzwiach sciaga się: 1 opcja : przesuwać w strone zawiasów dzwi i same syskocz z zaczepów 2 opcja : delikatnie podwazyć od strony klamki i tak az do zawiasów Listwa deski 1 opcja : odkręcic sróbe w Prawej stronie deski i potem podważać 2 opcja : jak na niemieckim obrazku podważyć z prawej zadnych srób niema pomocy
-
Wymiana Gałki na S-line oraz wymiana 6b Kapsla na 5b
Albo pogadaj z raggaman on obszywa skórą kierownice, galke pewnie tez bedzie umiał a napewno bedzie wyglądać jak nowa !!!
-
Wymiana Gałki na S-line oraz wymiana 6b Kapsla na 5b
Wjechałeś mi na ambicje jutro położę wisienkę na torcie Jeżeli chodzi o opaskę jest ok nie haczy oczywiście jak założysz małej średnicy. pozdro:hi:
-
Wymiana Gałki na S-line oraz wymiana 6b Kapsla na 5b
Witam pokaze jak wymienic gałkę standard na s-line oraz zamiana kapsli z 6biegów na 5biegów Oczywiście potrzebujemy: gałka 5b gałka S-line 6b śrubokręt - oraz + suszarka igła nowy metalowy oring w moim przypadku nożyczki do paznokci (coś ostrego) czas pracy: 30min Zaczynamy od wyciągnięcia ramki od mieszka, trzyma się ona na 4 zaczepach, wyciągamy ją - delikatnie szarpiąc do góry zaczepy są w każdym rogu ramki Jak już uporamy się z tym, wywracamy mieszek na zewnątrz ciągnąc do góry aby odsłonić drążek skrzyni i oring który trzyma nasza gałkę W moim przypadku już mam wymieniony na oring z śrubką, jednak oryginalnie jest tam zaciskowy trzeba go po prostu usunąć (kombinerki śrubokręt i trochę siły) Jak już go zdjeliśmy - ciągniemy gałkę do góry powinno iść lekko i delikatnie (jak nie potraficie poproście jakąś kobietę ona na pewno zrobi to najlepiej:wink:) Teraz zabieramy całość do domu i przeprowadzamy przeszczep kapsla. Zaczynamy od wyjęcia srebrnego oringu wraz z kapslem. Najlepiej użyć do tego coś ostrego np: nożyczek, delikatnie podważamy z każdej strony najlepiej zacząć od łączenia szwów na gałce nastepnie z każdej strony aż wyskoczy trzymają go 2 małe "uszka" Teraz jak już go mamy na stole zaczynamy grzać go suszarką nie opalarką bo to plastik!! po jakimś czasie wbijamy igłę w krawędź miedzy srebrnym a czarnym kapslem i podważamy Tym sposobem mamy kapsel 5b czy tez 6b do założenia do nowej gałki w moim przypadku 5b do s-line Kapsel przyklejamy na srebrny kapsel i do gałki (klik) u mnie klej pozostał i trzyma jednak jak u kogoś nie trzyma od czego jest kropelka Wszystko składamy w odwrotnej kolejności i zakładamy nowy oring na drążek żeby trzymał gałkę na swoim miejscu Gotowe !!! Poprawione zdjęcia - zamiast linków fotki w wątku/chudineze
-
Klejące sie guziki od napoju
zastosuj mydło techniczne w płynie powinni miec chłopcy u wulkanizatora puszcza wszystko nawet lepik z felg co również wam polecam. Jak poprosisz to ci odleją do piersiówki
-
Wymiana listw ozdobnych b6
turzol myślę ze to jest dość dobry pomysł odezwę się jak przyjdą dekory nowe
-
Wymiana listw ozdobnych b6
no masz racje gdzies czytałem i moze faktycznie chodziło o tapicerke to jezeli tak jest jak mowisz to bardzo mnie to cieszy zaoszczedzę powiedz mi: masz jakis sposób na łatwiejsze zdjecie tych listw jakis domowy przepis na sukces
-
Wymiana listw ozdobnych b6
dzieki wodi87 ale nie oto chodziło, ze to samo to wiem, ale jeszcze je mam na aucie te listwy i chce wiedziec jakie kupic spinki zeby potem nie szukac jak zabiore sie do pracy. jakie to są rodzaj kształt ilość
-
Wymiana listw ozdobnych b6
Witam zabieram sie za wymianę listw soul na alu, z tego co czytałem trzeba nabyć nowe spinki do listw i tu moje pytanie: ile tych spinek wsumie jest i jakie dokladnie mam kupić? sa róznego rodzaju potrzebne czy tylko jeden typ, jest jakiś specjalny sposób na ich demontaż prosze o pomoc.
-
Czy Taka opona podejdzie ??? PILNE !!!
Czesc prosze o waszą pomoc czy opona 245/35/18 Yokohama zmiesci mi się w a4 na zawieszeniu 1be? Dodam ze felge mam Audi 8Jx18 ET45 rozstaw śrub 5x112
-
Problem z tempomatem
Brak błędów, z tego co mówi mój majster to "nie pokazuje prędkości" niby wszystko jest dobrze a jednak nie działa :/
-
Problem z tempomatem
Wszystko jest zrobione dokładnie tak jak napisałeś tempo został aktywowany , teraz powinno podczas jazdy działać oczywiście powyżej 30km a nie działa
-
Problem z tempomatem
Witam problem taki: Dokupiłem manetkę tempo. posiadam kierownice multifunkcyjną Highline czyli podłączyć i zaprogramować manetkę. no i zaczynamy mieć problem. Mianowicie manetka zaprogramowana, wyeliminowałem niedziałający czujnik sprzęgła, czujnik abs jest dobry jednak cały czas komp nie widzi prędkości. co powoduje wielkie napięcia w układzie nerwowym moim i mojego "montera" gdzie leży problem??? Mam jedno przypuszczenie: Mam zwiększoną moc (metoda zmiany oprogramowania przynajmniej tak mi się wydaje ze tak to się nazywa ) i czy to nie jest powód problemu zaprogramowania tej manetki?? Proszę o pomoc