Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darekmielcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darekmielcz

  1. witam czy glos navi sie gdzieś pogłaśnia - ścisza mam małą navi w liczniku cały czas działała ok dziś nie było głosu, radio sie ściszało przed skrzyżowaniem tak jak by lektor się odzywał jednak tylko cisza. mam wrazenie ze jest wyciszony dzięki ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- dodam ze przed wczoraj znajomy podłączył VAG-a by sprawdzić błędy mozliwe ze to przez to??
  2. siatki były montowane w Pakiecie Schowek?? czy sie mylę
  3. Mi gasł dokładnie tak jak piszesz i czasem mrugał delikatnie na wolnych obrotach ---- wymieniłem żarniki i jest idealnie światła tez mam wiele więcej jak masz długo te zarniki to polecam wymianę róznica mega duża
  4. ostatniej nocy policja zauważyła złodzieja jak wkrada się do auta, zrobili blokadę na rondzie i jednym słowem Barany !!! pless.pl: Złodziej samochodów umyka policji - YouTube Policjanci z Pszczyny udaremnili kradzież samochodu na ulicy Jagiełły. Sprawcy włamania do pojazdu udało się uciec. Trwają jego poszukiwania. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (kilka minut przed godziną 4.00). Patrolujący teren policjanci zauważyli włamanie do samochodu marki Audi, o wartości około 50 tysięcy złotych. Na ulicy Bielskiej ustawiono blokadę, jednakże sprawcy poruszającemu się samochodem (najprawdopodobniej koloru zielonego) udało się wyminąć policyjne pojazdy i uciec - przez Rondo Miast Partnerskich - w kierunku ulicy Żorskiej lub Cieszyńskiej. Przejazd samochodu złodzieja przez rondo uchwyciła kamera
  5. jak dla mnie For Him rządzi !!
  6. kamil zrób foto lamp ale od środka tzn od strony silnika jak potrafisz to zdejmij osłonę żarówki prawdopodobnie 2 metalowe zatrzaski i masz otwarte robisz foto i powiem ci wszystko o twojej żarówce ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- Audi A4 B5 – Wymiana przednich żarówek kierunkowskazów | Audi moją pasją tu masz jak masz taka zarówke jak na obrazku (nie chodzi o tą pomarańczową) to masz h7
  7. albo jak cie wq...a tico na lewym ale to by musiało być f*ck
  8. Rpalka --- jak jeszcze masz to bym kupił wystarczy nawet jedna szt ( usg wykazało ze bedzie tylko jeden a nie 2 )
  9. a rozbierał ktos deske kiedyś ?? wystarczy ze masz luźno poskładaną ( spinki i mocowania ) i bedzie i skrzypieć
  10. lukasz bierz te od sliwki i nie wymyślaj cen jest ok a sa jak nowe
  11. Fiat CC 700 !!! Corca B 1,2 cameleon Honda Civic 1.5 Coupe Passat B5 1,9 Audi A4 B6
  12. ja mam gościa z serwisu vw co wyciąga w domu 100 za drzwi wziął. śladu niema tylko trochę masz daleko
  13. no przecież nie o dziecko podtrzymuje pytanie bo zejdzie zaraz na bok jak juz nie zeszło
  14. no i 70 by sie zdalo a jaka rata miesięczna przy tej kwocie
  15. przecież natalka ma juz 18 lat
  16. pompka zawsze się przyda sam spuszczałem niegdyś na orlenie siara jak h.. jednak pompka się przydała by benzyne z diesla wyssać. zdecydowanie ta druga miej miejsca bedzie zajmować
  17. witam jest już gdzies opisany montaż isofix w audi ale z tego co mi sie wydaje to przedstawione jest to na sedanie. jak w avant zamontować isofix?, bo po złożeniu siedzeń mam dziurę (bagażnik) a nie jak w sedanie karoserie i 2 dziurki na śruby pod iso dzięki za odp
  18. idzie płacić na raty poprostu na kwitku z poczty albo tytule przelewy piszesz na poczet mandatu nr##### imie nazwisko liczy sie wykazanie chęci płacenia i np mandat 500zł płacisz po 10zł miesiecznie i niepowinni naliczać odsetek bo placisz. info od byłego komendanta
  19. hatek jaki jest minimalny zarobek aby dostać 100tyś na działkę ? i ile musze ci oddać
  20. Czesc mam małą navi w liczniku sterowanie w tunelu, a cd-rom na płyte z mapami mam w bagażniku. jak wymienie na RNS czy musze cos zmieniać czy wystarczy podlaczyć antene z gps do rns-a a tamto odlaczyć czy jednak kierunek elektryk samochodowy ? dzieki
  21. polecam petex guma jak org. dobre wykończenie
  22. i mozna ja dopasować bo od spodu nie widać
  23. ja bym tez potrzebował kredyt to samo kupno działki wkoncu trzeba zmienic mieszkanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.