Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kylo1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kylo1991

  1. mocowanie klapy mam na "środku auta". Mi chodzi o same boczki
  2. Witam, mam pytanko odnośnie boczków bagażnika w Avancie. Czy boczki z po lifta pasują do przed lifta?? Ma ktoś to sprawdzone?? Pozdrawiam
  3. ale masz TDI-ka poczekam jeszcze z tym boxem.
  4. ja pocisku nie chce z 1,8 zrobić i nawet nie oczekuje żeby jechał jak 1,8T. Chciałbym żeby był troszke mocniejszy bo czasami mu brakuje i dlatego pytam czy ktoś miał coś takiego i czy jest jakaś różnica.
  5. Witam, Nie znalazłem za forum takiego tematu więc zakładam nowy/ Zastanawiam się nad kupnem i montażem Chipa z allegro do mojego 1,8 ADR. Czy ktoś to testował?? Daje to coś?? Oto link do chipa: CHIP TUNING BOX AUDI A4 1.8 95-01 rok 125KM (3293516161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pozdrawiam
  6. stare ale ładne
  7. wczoraj tj. 17.06 ok godz. 10 widziany granatowy sedan z ramkami klubowymi koło Praktikera, początek nr. rej. RZE 2M... chyba:decayed: Czyje takie ładne wozidełko??? Ja stałem pięć aut dalej....
  8. Witam, odświeżam temat odnośnie silniczków do regulacji. Może ktoś to już rozpracował... ---------- Post dopisany 11-06-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 15:38 ---------- .
  9. ten na podwisłoczu jest ok. Ja tam kazdym autem wjechałem tylko trzeba tyłem najeżdżać
  10. A ja mieszkam na Słocinie w okolicy skrzyżowania:decayed:
  11. Panowie o jaką plecionke chodzi??
  12. Witam, ja swego czasu próbowałem róznych środków ale najlepszym okazałą się benzyna ekstrakcyjna
  13. Pierwsze moje autko to 1. Ford Fiesta 1,8D ( tzw. świnia ) 94r 2. Mitsubishi Galant 2,0 Td 94r. 3. Volvo V40 1,9Td 99r. Obecnie Audi A4 1,8 1998r i póki co nie szukam nic innego
  14. Na odboju guma jest niby cała. Zastanawiam się czy jeszcze dodatkowo tego odboju czymś nie podstawic i przejechać na próbę i zobaczyć czy będzie lepiej
  15. Panowie mam pytanko, otóż od nie dawna mam zamontowaną instalacje gazową i zauważyłem że jak autko pracuje na gazie to ze zbiornika ( benzyny ) przy korku słychać syczenie. Z tego co sie po orientowałem to cały czas chodzi pompka w baku. Czy tak ma być??
  16. Witam ponownie, wymieniłem wszystkie poduszki ( silnika 2 i skrzyni biegów 2 ). Założyłem Lemforder-y i problem jest nadal, powiedziałbym że jest nawet gorzej bo auto drży w srodku. Ręce opadają..... wywaliłem 600zł na poduszki i nie ma żadnej poprawy Co robić???
  17. Witam, ja jestem już po montażu instalacji i jestem bardzo zadowolony z tego zestawu. Żadnych wystających kabli, wężyków. Wszystko bardzo ładnie zrobione. Czy na gazie czy na benzynie chodzi tak samo. Jestem zadowolony
  18. Witam, a co myślicie o kupnie w sklepie elektronicznym diodek i w oryginalnej lampce przed liftowej zrobic otworki na diody i podpiąć w lampce lub pod bezpiecznik świateł??
  19. Witam, odświeżam temat. Czy ktoś zakładał takie diody do B5 przed liftem ( jest inna lampka )??
  20. Poduszki tak jak pisałem są sprawdzone i na poduszce skrzyni było widoczne małe pęknięcie. Wymieniłem tą poduszke na jakąś niemiecką ale jakiej firmy był to nie wiem. Pozostałe są oryginalne i raczej nie widać zeby były uszkodzone.... tak więc wydaje mi się że wymieniac na jakieś zamienniki nie ma sensu... Nie wiem co robić... Ile może kosztować kpl poduszek do 1,6 ADP??
  21. jak zrobić adaptacje przepustnicy vagiem?? mam kabel pod Com-a
  22. Na rzeczy związane z przepustnicą czy elektryką raczej bym nie stawiał. Auto sie eidentnie zachowuje jakby gdzies był luz... nie wiem poduszki, zabieraki, pół osie, przeguby, skrzynia. Nie mam pojęcie gdzie tego szukać. Najlepiej by było wszystko wymieniać ale skąd na to brać kase...
  23. ok, dzięki wielkie za informacje. Myślałem że będzie więcej rzeźby:decayed:
  24. Trzeba ciagnąć kable od drugiej lampy??
  25. Witam, Brat ma problem ze swoim Audi A4 1,6 ADP z 1995r. Czym może być spowodowane szarpanie przy zmianie biegów przy puszczaniu sprzęgła. Dzieje się tak też przy puszczaniu i dodawaniu gazu. Zachowuje sie to tak jakby było coś gdzieś luźne. W aucie zostało wymienione sprzęgło ( SACHS ) kpl., sprawdzone wszystkie poduszki, jedna miała delikatne pęknięcia - wymieniłem ale szarpanie nadal jest ( może troszke mniej ), sprawdzone zawieszenie - wszystko OK. Gdzie szukać przyczyny?? Dodam jeszcze że ja mam w swojej A4 1,8 ADR i tu tego problemu nie ma, jadąc jego A4 trzeba myśleć żeby szarpnięcia korygować sprzęgłem. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.