Treść opublikowana przez kylo1991
-
Boczki bagażnika AVANT - A4 B5
mocowanie klapy mam na "środku auta". Mi chodzi o same boczki
-
Boczki bagażnika AVANT - A4 B5
Witam, mam pytanko odnośnie boczków bagażnika w Avancie. Czy boczki z po lifta pasują do przed lifta?? Ma ktoś to sprawdzone?? Pozdrawiam
-
Montaż chipa z allegro
ale masz TDI-ka poczekam jeszcze z tym boxem.
-
Montaż chipa z allegro
ja pocisku nie chce z 1,8 zrobić i nawet nie oczekuje żeby jechał jak 1,8T. Chciałbym żeby był troszke mocniejszy bo czasami mu brakuje i dlatego pytam czy ktoś miał coś takiego i czy jest jakaś różnica.
-
Montaż chipa z allegro
Witam, Nie znalazłem za forum takiego tematu więc zakładam nowy/ Zastanawiam się nad kupnem i montażem Chipa z allegro do mojego 1,8 ADR. Czy ktoś to testował?? Daje to coś?? Oto link do chipa: CHIP TUNING BOX AUDI A4 1.8 95-01 rok 125KM (3293516161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
stare ale ładne
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj tj. 17.06 ok godz. 10 widziany granatowy sedan z ramkami klubowymi koło Praktikera, początek nr. rej. RZE 2M... chyba:decayed: Czyje takie ładne wozidełko??? Ja stałem pięć aut dalej....
-
[ALL B5] Silniczek regulacji w lampie hella a boscha
Witam, odświeżam temat odnośnie silniczków do regulacji. Może ktoś to już rozpracował... ---------- Post dopisany 11-06-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 15:38 ---------- .
-
Najazd / kanał w Rzeszowie
ten na podwisłoczu jest ok. Ja tam kazdym autem wjechałem tylko trzeba tyłem najeżdżać
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A ja mieszkam na Słocinie w okolicy skrzyżowania:decayed:
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Panowie o jaką plecionke chodzi??
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Witam, ja swego czasu próbowałem róznych środków ale najlepszym okazałą się benzyna ekstrakcyjna
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Pierwsze moje autko to 1. Ford Fiesta 1,8D ( tzw. świnia ) 94r 2. Mitsubishi Galant 2,0 Td 94r. 3. Volvo V40 1,9Td 99r. Obecnie Audi A4 1,8 1998r i póki co nie szukam nic innego
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Na odboju guma jest niby cała. Zastanawiam się czy jeszcze dodatkowo tego odboju czymś nie podstawic i przejechać na próbę i zobaczyć czy będzie lepiej
-
Montaż gazu
Panowie mam pytanko, otóż od nie dawna mam zamontowaną instalacje gazową i zauważyłem że jak autko pracuje na gazie to ze zbiornika ( benzyny ) przy korku słychać syczenie. Z tego co sie po orientowałem to cały czas chodzi pompka w baku. Czy tak ma być??
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Witam ponownie, wymieniłem wszystkie poduszki ( silnika 2 i skrzyni biegów 2 ). Założyłem Lemforder-y i problem jest nadal, powiedziałbym że jest nawet gorzej bo auto drży w srodku. Ręce opadają..... wywaliłem 600zł na poduszki i nie ma żadnej poprawy Co robić???
-
Montaż gazu
Witam, ja jestem już po montażu instalacji i jestem bardzo zadowolony z tego zestawu. Żadnych wystających kabli, wężyków. Wszystko bardzo ładnie zrobione. Czy na gazie czy na benzynie chodzi tak samo. Jestem zadowolony
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
Witam, a co myślicie o kupnie w sklepie elektronicznym diodek i w oryginalnej lampce przed liftowej zrobic otworki na diody i podpiąć w lampce lub pod bezpiecznik świateł??
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Witam, odświeżam temat. Czy ktoś zakładał takie diody do B5 przed liftem ( jest inna lampka )??
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Poduszki tak jak pisałem są sprawdzone i na poduszce skrzyni było widoczne małe pęknięcie. Wymieniłem tą poduszke na jakąś niemiecką ale jakiej firmy był to nie wiem. Pozostałe są oryginalne i raczej nie widać zeby były uszkodzone.... tak więc wydaje mi się że wymieniac na jakieś zamienniki nie ma sensu... Nie wiem co robić... Ile może kosztować kpl poduszek do 1,6 ADP??
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
jak zrobić adaptacje przepustnicy vagiem?? mam kabel pod Com-a
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Na rzeczy związane z przepustnicą czy elektryką raczej bym nie stawiał. Auto sie eidentnie zachowuje jakby gdzies był luz... nie wiem poduszki, zabieraki, pół osie, przeguby, skrzynia. Nie mam pojęcie gdzie tego szukać. Najlepiej by było wszystko wymieniać ale skąd na to brać kase...
-
Lampy tył avant.
ok, dzięki wielkie za informacje. Myślałem że będzie więcej rzeźby:decayed:
-
Lampy tył avant.
Trzeba ciagnąć kable od drugiej lampy??
-
Szarpanie przy puszczaniu sprzęgła, dodawaniu gazu
Witam, Brat ma problem ze swoim Audi A4 1,6 ADP z 1995r. Czym może być spowodowane szarpanie przy zmianie biegów przy puszczaniu sprzęgła. Dzieje się tak też przy puszczaniu i dodawaniu gazu. Zachowuje sie to tak jakby było coś gdzieś luźne. W aucie zostało wymienione sprzęgło ( SACHS ) kpl., sprawdzone wszystkie poduszki, jedna miała delikatne pęknięcia - wymieniłem ale szarpanie nadal jest ( może troszke mniej ), sprawdzone zawieszenie - wszystko OK. Gdzie szukać przyczyny?? Dodam jeszcze że ja mam w swojej A4 1,8 ADR i tu tego problemu nie ma, jadąc jego A4 trzeba myśleć żeby szarpnięcia korygować sprzęgłem. Pozdrawiam