Treść opublikowana przez Karol89
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Spokój Dominowi:mysli: hmmmm........ nie tak szybko:naughty: ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- a poza tym muszę jeszcze z Dominem wypić bo ostatnio byłem kierowcą
-
[B6 AVF] by Edyta
ok, zaraz jakiegoś eska puścimy ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- W dużym troszkę pracy jest ale tragedii nie ma:wink:
-
[B6 AVF] by Edyta
Dzisiaj rano odstawiliśmy mu autko, tą lotkę musi założyć te listwy dolne i zderzak myślę że do końca tygodnia autko odda a dużego widziałem widziałem :naughty: ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- a z lotką nie będziemy nic rezać, zostawimy tak jak jest bo wygląda świetnie troche nachodzi na światło stop ale wygląda ładnie z resztą jak zrobi to się pochwale
-
[B6 AVF] by Edyta
tłumik wam przeczyszczał , tam też są dwa otwory:grin: nunia nie chodzi czasami lepiej :naughty:
-
[B6 AVF] by Edyta
Karolowi się tak spodobało ze musiał na żywo zobaczyć namacalnie a niby pod pretekstem że o lotkę chodziło:wink:
-
[B6 AVF] by Edyta
no ładnie ładnie nie ma przestoju
-
[B6 AWX] Work in progress...
cudeńko ślicznie się na zdj prezentuje a jeszcze lepiej na żywo
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
też to uwielbiamy na razie nie możemy się nacieszyć tymi modami w Taborze Dominowi powinni postawić pomnik za cuda które dokonuje w naszych
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
pomyśl kiedy będziesz miała chęci na kawkę to się umówimy i powalczymy z tym a jak nie pójdzie to poczekamy na szefa :naughty: ---------- Post dopisany 05-05-2014 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 23:04 ---------- Kilka fotek z rezania u Domina :naughty:
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
nie chodzi upierdliwość rzeczy martwych, tak jak mówiłaś ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Będzie trzeba z tym powalczyć
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Domin nie miał serca żeby go wyrzucić :grin:
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
ja znam nie muszę daleko szukać robi rewelacyjne fotki 0000 ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 20:51 ---------- U mnie dopiero wiosna zawitała ale warto było czekać :banan:Podziękowania dla firmy K&Artex ---------- Post dopisany 02-05-2014 at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 14:29 ---------- Dzięki ciężkiej pracy MISTRZA, mogę dzisiaj się pochwalić nowymi modami :naughty: Dziękujemy Dominik -lustro fotochromem z czujnikiem zmierzchu i kompasem z odbiciem mistrza -odprowadzanie kierowcy -subwoofer i wzmacniacz Bose:decayed: -RNS nie planowany -tempomat:decayed: -no i maty grzewcze założone do przednich foteli ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------
-
[B6 AVF] by Edyta
ślicznie się prezentuje czyściutka i wreszcie alu
-
[B6 AWX] Work in progress...
fotele wypas pochodzą z a6 c6 czy z a4 :slina: gratuluje zakupu
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
i jak Arek coś się rozwiązało z problemem ?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
nuna stoi w garażu zamontowanym tylko u kierowcy siedzeniu .... aj nie gadaj już chciałbym parę litrów ropy wypalić i może poprosić o zdjęcie z taką jedną śliczną nuna z osiedla
-
[B6 AVF] by Edyta
wszystko zależy od tego jak będziesz się bawić czy intensywnie czy też nie
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
to ładnie będzie dopiero stało jak się położy troszkę auto ważne że już są felgi może jak się uda to w tym roku jeszcze pójdzie niżej ale wszystko na spokojnie inne rzeczy czekają na zmontowanie niech tylko zderzak pomaluje i trza się umawiać z Dominem Edyta wie jak jeszcze dużo mamy do zrobienia i co na nas czeka do zamontowania a Artur mówił że na poniedziałek lub wtorek zakładać mamy
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Pogoda dopisuje więc trza felgi dopieścić przed założeniem mam nadzieje że w tym tygodniu się przekonam jak się jeździ na 19 ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- Przymiarka na zimówce 225/35/19 , ale letnie będą 235/35/19
-
[B6 AVF] by Edyta
podłokietnik w prawidłowym położeniu
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
oki dziękuje przepraszam jeśli zaśmiecałem wątek myślałem że podobny problem, to z tym samym zmartwieniem się bujamy i to że mamy różne motory w swoich autkach to nie ma znaczenia nie wiedziałem że tak nie jest myślałem że to tkwi problem dwumas lub turbo i to wszystko co może być potrzebne do ich działania czyli ic dolot egr sprzęgło docisk itp. widzę że się myliłem trzymam kciuki mam nadzieje że rozwiążesz problem pozdrawiam Sorki
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-niepokojacy-dzwiek-11005/ zobacz to kurcze wydaje mi się że opisuje podobny problem nie miałem czasu przeczytać całego wątku z braku czasu pozdrawiam a erg wymieniłem na nowy i nic nie pomogło a dwumas ze sprzęgłem wymieniłeś ? kurcze dam samochód swojemu mechanikowi za jakieś dwa miesiące i wtedy niech z tym walczy pozdrawiam
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
mówisz że tą gruszkę zmiennej geometrii sprawdzałeś i to samo nic nie pomogło kurcze lipa konkretna wtedy przecież już wszystko prawie co możliwe wymieniłeś może faktycznie jakaś nieszczelność ale mój mechanik mi mówi że według niego mam szczelne wszystko ic też dobre szczelne . myślałem że sztanga od turbo miała winę i została spr i co dalej mi robi jak na filmiku :facepalm: mam nadzieje że znajdziesz przyczynę ale pamiętam że o tym dzwięku kiedyś na forum pisali gdzieś to było jak znajdę czas jutro to Ci podrzucę link . Czekam na kolejne info mam nadzieje że juz bedzie pozytywne rozwiązanie
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
jej Arek msakra co czytam że zrobiłeś żeby się pozbyć tego wszystkiego :facepalm: ale autko problemu Ci przysporzyło:kwasny: ja w swojej b6 mam te same objawy a w dodatku wymieniłem na serwisową ERG pompę Vacum i zaczynasz mnie martwić na youtube koleś ma przedstawiony ten dźwięk i napisał że gruszka zmiennej geometrii zaraz poszukam i wrzucę Ci ten film ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- zobacz ten filmik ja mam taki problem koleś pisze że problem rozwiązał i gruszka o zmiennej geometrii---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- zobacz ten filmik ja mam taki problem koleś pisze że problem rozwiązał i gruszka o zmiennej geometrii
- B6 DIVISION