Treść opublikowana przez _Darek_
-
Prośba o analize logów
BS statyczne zrobię za tydzień. Dynamicznych niestety nie dam rady z powodu braku laptopa. A po tych logach które zrobiłem można powiedzieć coś o pompowtryskach?
-
Prośba o analize logów
Niekiedy falują obroty, podobnie jak na tym filmiku: Oraz błąd:19586 - EGR System Regulation Range Exceeded, zapalona kontrolka silnika. Po usunięciu go tydzień temu pojawił się znów.
-
Prośba o analize logów
Mam nadzieję, że dobrze je zrobiłem. Wszystkie na biegu jałowym. Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
twardy pedal hamulca
Na vagu wyskoczyły błędy: - 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 - - - 01312 - Powertrain Data Bus 79-10 - Please Check Fault Codes - Intermittent - 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - - - 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-00 - Faulty Wszystkie usunięte oprócz ostatniego (mam zablokowaną zmieniarke wbudowaną w radiu symphony II). Jak interpretować pozostałe błędy?
-
twardy pedal hamulca
Kolego a co może powodować te nagłe, niespodziewane i chwilowe twardnienie hamulca i braku hamowania?
-
twardy pedal hamulca
Podczas hamowania pedał wciska się minimalnie, jest twardy i wtedy bardzo słabo hamuje. Zwykle jest wszystko ok, hamulce są dobre, lecz już ze trzy razy zrobiły mi taką niespodziankę (włosy stają dęba). Co może być przyczyną ? ---------- Post dopisany 26-03-2014 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 17:50 ---------- Koledzy dodam, że zapaliła mi się do tego kontrolka silnika. Może mieć to jakiś związek?
-
[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?
Rozpozna ktoś firmę tej felgi?
-
[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?
Czy ta felga jest oryginalna audi? Jak nie to jakiej jest marki? Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0323d077287a8.jpg
-
Wlepka
Dzięki wszystkim za pomoc.
-
Wlepka
O który nr chodzi?
-
Wlepka
Co to za wlepka i jakie informacje z niej odczytam? Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 2beddc217a5e4.jpg
-
Kostka halogen
Aha. Nie wiedziałem, że są dwa klaksony:) Dzięki.
-
Kostka halogen
Ale klakson działa.
-
Kostka halogen
Podczas wymiany żarówki halogenu (od strony pasażera) znalazłem taką kostkę. Jest ona spleciona razem z kabelkami od żarówki. Od czego jest ta kostka? Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c9903723d588f.jpg
-
Climatronic jak włączyc -wyłączyc
No dobra znalazłem:) http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-1-9-tdi-naprawa-wymiana-zrywnego-sprzegla-kompresora-klimatyzacji-181920/
-
Climatronic jak włączyc -wyłączyc
Gdzie dokładnie znajduje się sprzęgło?
-
Climatronic jak włączyc -wyłączyc
Podłącze się. U mnie klima chłodziła elegancko. I jeszcze w lato przestała chłodzić, leciało powietrze o temperaturze jaka była na zewnątrz. Nadmuch chodzi normalnie, ogrzewanie również. Czy nabicie klimy załatwi sprawę? Jak sprawdzić czy niema wycieku (wyświetla się coś czy jak)?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Kolego popraw link.
-
Przetwornica
Koledzy mówicie o czymś takim? ZASILACZ SAMOCHODOWY DO KAŻDEGO LAPTOPA F.VAT !!! (3634879459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Przetwornica
Poszukuję przetwornicy napięcia do samochodu, będę jej używał głównie do ładowania laptopa. Czym się kierować wybierając? Znacie jakieś sprawdzone?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
CB RADIO TEDDY ASC + ANTENA WILSON MAG 4x GRATIS (3572412792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy taki zestaw jest wart tej kasy? I czy wystarczy dla zwykłego użytkownika?
-
A4 b6 avf 130km
I zapaliła mi się żółta kontrolka silnika czy może mieć związek z nadmiarem oleju?
-
A4 b6 avf 130km
Po zmianie oleju okazało się, że jest go wlane zbyt dużo (ok 2mm ponad kreskę max.) Czy to zaszkodzi silnikowi?
- Szyba
-
Szyba
Czy ta szyba jest oryginalna czy wymieniana? Szyba przednia.