Treść opublikowana przez _Darek_
-
[B][/B]Radio czy warto i czy sub zagra?
Sam zastanawiam się na zmianę fabrycznego radia na coś w stylu tego pionka z linku kolegi. Ponawiam jego pytanie. Czy będzie grał sub? Czy tylko tylne głośniki?
-
Zmiana radia Symphony II / moje opcje - proszę o porady
Kolego jak skończysz to wrzuć fotkę. Jestem ciekawy jak to się będzie prezentowało.
-
Lekkie telepanie na postoju
Jaki środek czyszczący?
-
Lekkie telepanie na postoju
U mnie falowanie obrotów wygląda tak: Co ciekawe w zimę chodził równo, falowanie powróciło jak zrobiło się ciepło.
-
Jakie radio kupić
Mam taką prośbę. Wrzucajcie zdjęcia waszych desek rozdzielczych z nie fabrycznymi radiami. Sam szukam jakiegoś radyjka, które będzie się ładnie prezentowało. Ostatnio znalazłem coś takiego: Pioneer nowe radio AUDI A4 B6 B7 02-06 USB iPod (3205355819) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
aux
Ja mam Symphony 2. I właśnie się zastanawiam. Cena w sumie niska więc można spróbować. ---------- Post dopisany 05-05-2013 at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 21:14 ---------- Symphony 2 posiada opcję aux?
-
Audi S4
Mi tam wygląda na rocznik 2013:) Życzę każdemu kupić samochód po takim gościu.
-
aux
Co o tym sądzicie? Wejście AUX Blaupunkt,Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (3165579203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Radio symphony II
Gdzieś na forum widziałem temat "jak srobić klucze do radia" cz jakoś tak. Tam gościu miał szablon kluczy. Może ktoś wie gdzie ten temat?
-
Radio symphony II
Czyli po podłączeniu zmieniarki mp3 wbudowana zmieniarka w radio przestaje działać? Sory za takie pytania,ale mam zablokowaną zmieniarkę wbudowaną w radio i nie wiem co się stanie po podłączeniu zmieniarki mp3
-
Radio symphony II
Będe musiał jakoś odłączyć zmieniarkę wbudowaną w radio? Żeby kontrolować radiem zmieniarkę mp3.
-
Radio symphony II
A mogę podłączyć zmieniarkę mp3 do tego radia jeżeli jest zablokowana zmieniarka w radiu?
-
Radio symphony II
A czy tylko radia symphony mają wbudowane zmieniarki?
-
Radio symphony II
Gdzieś widziałem na forum wymianę radia fabrycznego na niefabryczne. Niestety nie mogę znaleźć. Była to wymiana właśnie radia symphony II. Jakby ktoś to widział to niech da znać.
-
Radio symphony II
Jaki koszt może być takiej naprawy? Bo nie wiem czy robić czy kupić nowe jakieś.
-
Radio symphony II
jak to naprawić?
-
Radio symphony II
Tak radio ma wbudowaną zmieniarkę na 6 cd. Po odpaleniu słychać mechanizm. Wyskakuje Error 3 i przeżóca samo na FM.
-
Radio symphony II
Moje radyjko symphony II zaniemogło. Wyskakuje błąd ERROR3. Niemożna wyjąć ani włożyć płyt. Co robić? Pomóżcie
-
Pilot i alarm
Gdzie na forum? Jakoś lipnie szukam.
-
Pilot i alarm
a czy to normalne, że po wyjęciu i włożeniu baterii pilot przestał działać na dzień?
-
Pilot i alarm
Pewnego dnia wpadłem na genialny pomysł. Otóż rozłożyłem działający kluczyk, żeby zobaczyć czy tam są 2 baterie czy jedna. Potrzebna mi była ta wiadomość do drugiego kluczyka który mi nie działa. I po złożeniu dobrego kluczyka, przestał działać pilocik. Samochód zamknięty, więc otwieram manualnie przekręcając kluczyk. I nagle włącza się alarm. Przekręcałem kluczyk zamykając i otwierając (przy wyjącym alarmie). Alarm wyłączył się jakoś. Następnego dnia zaczął działać pilocik kluczyka. Niestety niema piknięcia włączania alarmu, tylko zamykają się drzwi. Co z tym fantem zrobić, żeby mieć znów alarm?
-
Tylna polka sedan
Jaki subwoofer zamiast oryginalnego? Bez zmiany oryginalnego wzmacniacza?
-
Air bag
Pali mi się kontrolka air bag. Po podłączeniu do kompa wykazało awarię zapalnika poduszki bocznej kierowcy. Nie można usunąć błędu. Gdzieś pod siedzeniem są wtyki poduszek (Może się odczepiła). Gdzie te wtyki są pod siedzeniem? Trzeba wyciągać fotel?
-
Szarpanie, nierówna praca silnika
a czy mogłem coś jeszcze uszkodzić jeżeli po tej awarii podjechałem nim do domu? ---------- Post dopisany 24-09-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 18:50 ---------- Dzięki to właśnie było to. Wąż na szczęście się nadawał jeszcze do założenia. Lecz chciałbym go wymienić na nowy. W serwisie taki wężyk kosztuje 850 zł. Jaki zamiennik założyć?
-
Szarpanie, nierówna praca silnika
Da rade samemu to zrobić?