Treść opublikowana przez _Darek_
-
Szarpanie, nierówna praca silnika
Gdy rano wyjeżdżałem do pracy po przejechaniu ok.1km dodałem więcej gazu,żeby zdążyć na żółtym i wtedy coś walnęło. Byłem przekonany, że pękło mi koło. Niestety to nie było koło. Teraz silnik szarpie i nierówno chodzą obroty ledwo dojechałem do domu. Odpala bardzo dobrze. Ten dźwięk był miej więcej przy prawym przednim kole. Ma ktoś jakiś pomysł
-
Światła postojowe przy włączonym kierunkowskazie lewo lub prawo. Prośba o pomoc
Chyba tylko Niemieckie auta mają taki bajer:)
-
wiązka kabli
Znalazłem takie coś: AUDI A4 B6 MODUL RADIA WZMACNIACZ (2591694815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z upier... wtyczką. Dobre będzie?
-
wiązka kabli
a można dokupić gdzieś wtyczkę? bo teraz to trochę trudno będzie to podczepić do nowego wzmacniacza. Co byście proponowali z allegro bo trochę tego jest.
-
wiązka kabli
Co teraz z tym zrobić? Jak podłączyć wzmacniacz? Ile kosztuje taki wzmacniacz?
-
wiązka kabli
Niegrają mi tylne głośniki czytałem, że może być spalony wzmacniacz. Powiedziano mi, że wzmacniacz znajduje się w bagażniku po prawej stronie (tu gdzie wlew paliwa). Więc zdjąłem osłone boczka. I ukazała mi się wiązka kabli. Nie widać wzmacniacza. Czy on powinien być na tej czarnej blaszce. Co to za wiązka kabli?
-
Radio symphony II
aha dzięki za odp.
-
Radio symphony II
Jak ustawić nazwy piosenek w tym radiu. Bo zamiast nazw piosenek jest Track 1.
-
Często przepalające się żarówki
prawie każda zewnętrzna, kierunki nie ale pewnie do czasu:)
-
Często przepalające się żarówki
w jaki sposób?
-
Często przepalające się żarówki
Otóż mój problem polega na tym, że dość często przepalają mi się żarówki. Praktycznie to niema miesiąca żeby się jakaś nie spaliła. Co może być przyczyną tak częstego przepalania się żarówek. Pozdrawiam
-
Jaki mam silnik?
Daruj sobie () następnym razem będę mniej wyrozumiały domjenick
-
Jaki mam silnik?
6 biegów. To znaczy, że trzeba zdjąć kanape?
-
Jaki mam silnik?
Na obudowie paska nic niema. Gdzie dokładnie pod tylnym siedzeniem siedzeniem?
-
Jaki mam silnik?
Jak sprawdzić jaki mam silnik, chodzi mi o oznaczenia AWX, AVB. Jest to gdzieś zapisane?
-
klimatronic
spodziewałem sie takiej głupiej odpowiedzi. No ale pewnie nie da się.
-
klimatronic
już czytałem nie mogę znaleźć informacji
-
klimatronic
Ale jak wciskam Auto to ustawia się temperatura jaka jest ustawiona na climatroniku i wtedy działa albo klimatyzacja albo nagrzewanie. A mi chodzi o to żeby w samochodzie krążyło powietrze o takiej temperaturze jak na zewnątrz.
-
klimatronic
Mam pytanie. Jak ustawić climatronic tak żeby dmuchał powietrze w temperaturze jaka jest na zewnątrz, bez klimatyzacji, bez nagrzewania. Prosił bym również o instrukcję obsługi do climatronika w a4 b6.
-
Symphony II
Potrzebuję instrukcji obsługi do radia Symphony II. Najlepiej w języku polskim.
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy
A czy przepływomierz może powodować falowanie obrotów?
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy
Tak. Wpada w rytm falowania na jakieś 2 sekundy później ustępuje. Szczególnie odczuwalne to jest na zimnym silniku.
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy
Dodam, że samochód nierówno chodzi na wolnych obrotach szczególnie na zimnym silniku.
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy
Po podłączeniu do komputera mojej a4 testy pompowtryskiwaczy dały taki wynik: Reg. spokojnego biegu dawka cyl. 1 : 0.07 mg/H Reg. spokojnego biegu dawka cyl. 2 :-0.82 mg/H Reg. spokojnego biegu dawka cyl. 3 : 0.32 mg/H Reg. spokojnego biegu dawka cyl. 4 : 0.40 mg/H Mechanik powiedział, że 2 pompowtryskiwacz jest do wymiany. Czy jest możliwość regeneracji pompowtryskiwacza? Jakie ciśnienie powinno być ciśnienie na pompowtryskach? Jeżeli bym go nie wymieniał to mogą zepsuć się pozostałe?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Darek. Niedawno zakupiłem a4. Mam nadzieję, że dzięki temu forum lepiej poznam swój samochód.