Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seniu001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seniu001

  1. Tarcze orginalne a koocki ate...
  2. No spoko narazie przod bo i tak byl do wymiany...ale i tak myslalem ze bedzie lepeij...jak nie sprzedam auta to i tyl za niedlugo bedzie do zmiany....
  3. Sam przod i moze dlatego nie ma duzej roznicy....
  4. Standardowe
  5. Zalozylem dzisiaj hamulce 320 mm i jakos duzej ruznicy nie widze w hamowaniu...moze tylio mi sie tak tylko wydaje....
  6. Panowie a plyn hamulcowy to dot 3 czy dot 4 ma byc... Bo nie mam gdzoe kupic boscha ...moze byc zwykly czy nie bardzo
  7. O tych mówisz: click? Jak tak to biorę, po 213zł są EDIT: Dzwoniłem, nie są dostępne i nie wiedzą czy w tym miesiącu się pojawią Tak wlasnie te... Za 220 kupilem
  8. Byla promocja 2 tygodnie temu na daytony na oponeo za dayton 320 evo po 220 za sztuke kupilem 4 za ta cene bylo warto....
  9. Tylko szkoda ze nikt konkretnie nie porownal opon bo testy maja to do siebie ze sa sponsorowane przez dana firme i zawsze wygrywaja w nich najdrozsze firmy .... A po drugie nie kazdy jezdzi po 200 przy spokojnej jezdzi opony budzetowe spokojnie wystarcza ... Ale jesli ktos ma duzo kasy i go stac na deogie opony to niech kupuje.... Nie mozna krytykowac ludzi za to ze kupuja tanie lub drogie opony.... Kazdy kupuje to na co go stac....
  10. Wszyscy narzelaja na opony budzetowe a wiekszosc jak by wsiadlo w samochod i nie wiedziala ze jezdzi na budzetowych to by chwalila ze dobte.... Nie zawsze te drogie sa najlepsze... I moim skromnym zdaniem nie ma sensu przeplacac...
  11. Ok dzieki za info
  12. Ile trzeba kupic plynu hamulcowego aby caly wymienic?
  13. jaki koszt tarcz i klockow?? co to takie zolte na tarczach?? jakis smar??
  14. ok dzieki za info...
  15. panowie zmieniam przednie hamulce 288mm na 320mm czy oslony beda te same czy trzeba zmieniac??
  16. Popatrzcie na oponeo jest sporo promocji... Ja dzisiaj zakupilem daytony w bardzo dobrej cenie
  17. Dev a jaki plyn polecasz przy wymianie?
  18. ok jak bede kupowal to zwrocre uwage na koncowke. dzieki za info
  19. Ja wlasnie mam zwykla od karchera i chce zmienic bo szalu nie ma... Czy taka moze bc czy jakas inna http://allegro.pl/profesjonalna-pianownica-pa-do-karcher-hd-hds-hit-i4914283338.html
  20. ok wielkie dzieki za info
  21. A mozna ta taka felge zalozyc 225 czy nie bardzo
  22. Kup nexeny tez spoko
  23. A co powiecie na temat nexenow?
  24. Daj znac jak to swieci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.