Treść opublikowana przez seniu001
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
A w drogowych jakie masz wlozone.
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
wiec jakie zarowki dobrze kupic zeby fajnie swiecilo?? gdzie o tym poczytyales?? podeslij linka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zadalem tylko pytanie jak cos to odezwe sie w marcu jak bede w pl.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A4 b7 przod
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Potrzbuje zestaw hamulcow do 3.0 tdi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jarzma, tarcze i klocki...bo wiecej chyba nic nie trzeba
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaka cena....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A zaciskow nie masz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jazma uzywki tarcze i klocki ewentualnie nowe tarcxe i klocki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev nie moge priva do ciebie napisac a potrzebuje zaciski i tarcze do b7 3.0 i kazano sie do ciebie odezwac ze niby posiadasz uzywki.
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
a jaki on ma nick bo nie moge go znalesc;/
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
jaki koszt koledzy zmiany takich hamulcow na wieksze....zaciski uzywane oczywiscie a tarcze i klocki nowe...i co jeszcze do tego trzeba zakupic??
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
mam pyatnko , a nieche nowego tematu otwierac, czy po zmianie zawieszeni na s-line tez trzeba zakladac inne stabilizatory ?? i w czym one pomagaja?? moze macvi elink gdzies do poczytania o tym. dzieki i sory za zasmiecanie
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Ile taki gwincik
-
Kontrolka poziomu oleju
witam. dzisiaj zaswiecila mi sie kontrolka od oleju , wymiane robilem 2500 tys temu, patrzylem na miarke i jest stan. Chwile postal i bylo ok , przejechalem 10 km i znowu sie zapalila;/
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Jaka cena
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
no wlasnie mi sie spodobalo.... tylko ciekawe jaki to rozmiar tych koncowek....i czy obie sa na rowno czy jedna delikatnie dluzsza...bo dokladnie nie widac tego na zdjeciach
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
a jaki rozmiar tych koncowek masz ?? 90??
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
co masz za tlumik?? czy tylko koncówki dodales??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie jest w zamosciu lub tomaszowie lub okolice jakas hamownia lub gdzie jezdzicie hamowac swoje auta?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ok dzieki
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Gdzie kupiwales wosk i reszte rzeczy .
-
Polecane opony letnie
Jaka cena
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Jaki koszt
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
tylnia dokladke oklejales okleina?? gdzie kupiles okleine??