Treść opublikowana przez seniu001
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
A czym roznia sie amortyzatory z b6 i b7 bo na tej rozpisce maja inna koncowke wiec pewnie poza cena niczym.... bo b7 i b6 maja takie same zawieszenie...chyba ze sie myle
-
tylnie sprezyny jak wyciagnac ??? jakis magiczny sposob ? help
najlepiej odkrecic poduszki , i odkrecic stabilizator wtedy cala os pojdzie do dolu , tak najlepiej bo sam tak zmienialem ...nie trzeba zadnych whwaczy rozpinac.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ja zalozyle teraz zawieszenie s-line z przodu takie same oznaczenia jak i z tylu na sprezynach i jest ok... mozna tak czy z tylu powinno byc inne oznaczenie?? mialem klase wagowa 6 a zalozylem klase wagowa 7 moze tak byc?? jeszcze dodam ze mam z tylu amortyzatory slabe bo wykazlo 30 % jak zmienie na nowe to podniesie sie troche tyl?? Kolego Cezarr jaki zestaw Eibach zalozyles??
-
wyciąganie wgnieceń
Ok dzieki za info
-
wyciąganie wgnieceń
Mam kilka wgniecen takie jakby po gradzie...moze 5 i delikatnie dzrwi wgniecone
-
wyciąganie wgnieceń
takie cos juz widzialem, chodzi mi o profesjonalny zaklad, lub kogos z forum kto sie tym zajmuje.
-
wyciąganie wgnieceń
Witam.Poszukuje w okolicy zamość , lublin kogoś kto zajmuje sie wyciąganiem wgnieceń bez malowania.
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Jak bys chcial sprzedac te to daj znac. Moze bym kupil zalezy jaka cena bedzie.
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
jaki rozmiar felg masz i jaki to model??
-
stuki w zawieszeniu-brak luzów
U mnie tez stukalo z przodu z lewej strony ,wymienilem amortyzatory i sprezyne i przestalo stukac.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
panowie zalozyles zawieszenie s-line i tyl siedzi nizej o 1 cm;/ to normalne czy cos mialem zle dobrane??
-
Polecane opony letnie
HANKOOK za ta cene nie maja sobie równych i z tymi parametrami...polecam
-
Problem z turbina
ok dzieki za podeslanie linków
-
Problem z turbina
witam. mam problem zwiazany z turbina. przy dodawaniu gazu przy obrotach 1900, 2000 nastepuje szarpanie samochodem i dziwny dzwiek tak jakby metal o metal tarl. pojawia sie to co jakis czas. dzwiek dochodzi z prawego przodu czyli od turbiny... czy to poczatek konca turbiny czy moze cos innego??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie zalalem motul 5w40 505.01 mam 1.9 tdi brb bez dpf. A4b7. Bedzie dobry
-
zmiana zawieszenia
panowie chce zmienic zawieszenie z 1BA na 1BE czy przy zmianie amortyzatorow i sprezyn trzeba zmieniac tez stabilizaory czy mozna zostawic??
-
stuki w zawieszeniu-brak luzów
kurcze tez mam wlsnie stuki z lewej strony i na przegladzie nic nie wyszlo...chyba zajrze do tego drazka. wczesniej mi stukalo w b6 i tez zaden wahacz nie mial luzu a teraz w b7 stuka tak samo i nie ma luzu... jaki koszt tgo drazka??
-
Polecane opony letnie
panowie a co powiecie o oponkach HANKOOK K425 KINERGY ECO . poczytalem parametry maja B B i dobra cena. chodzi o 16 , 205/55 Motoricus.com - szczegóły produktu - HANKOOK 205/55R16 K425 KINERGY ECO 91V - motoricus.com
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Wyswietla mi sie TMPS . A w tym poradniku inny komunikat p9kazuje a u mnie inny
-
zmiana licznika - błąd ciśnienia kół
jutro popatrze i dam znac czy pomoglo...narazie dzieki za info...
-
zmiana licznika - błąd ciśnienia kół
witam. Zmienilem dzisiaj licznik z monochromatycznego na kolrowy i swieci mi sie kontrolka od cisnienia kół a u mnie tego nie ma . w jaki sposób to wyłączyć??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie mam b7 brb 1.9 jaki olej kupic?
-
Głośna praca silnika, spadek mocy - hydropopychacz
czy duzo roboty jest z tym...trzeba oddawac do mechanika czy samemu to mozna zrobic??ile czasu na to trzeba poswiecic??
-
Jaki wosk ? od A do Z
A jaki konkretnie
-
Jaki wosk ? od A do Z
Czyli nattys wax blue moze byc. Czy polecisz cos innego w podobnej cebie