Treść opublikowana przez seniu001
-
Polecane opony letnie
panowie a polecacie moze opony firmy nankang?? jezdzi ktos na tym??
-
Polecane opony letnie
A w jakim sklepie najlepiej kupowac, moze ktos cos poleci, a moxe jakis kolega z forum sprxedaje oponki
-
Polecane opony letnie
potrzebuje opon letnich 18 w dobrej cenie co wybrac?? mozecie cos ciekwego polecic
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ok dzieki za info.. Mam zawieszenie s_line. Wiec powinno byc dobrze.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ok wielkie dzieki za opinie panowie a jakie polecacie dystanse , bo mam et43 i pasowalo by cos dolozyc, i jakie opony bo mam 225 ale jakos wasko na feldze wyglada, czy 235 moze tez byc??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ok dziek jak zaloze swoje to dam znac mozr jutro na probe
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
A mozesz zmierzyc iile masz do nadkola od ziemi...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ok dzieki za info panowie czy bedzie dobrze wygladaly 18 na zawieszeniu s-line...czy trzeba jeszcze cos obnizyc zeby to fajnie wygladalo...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
ok dzxieki za info... panowie kupilem te felgi ale maja inna srednice pierscienia, teraz to wystarczy tylko pierscienie centrujace kupic i tyle??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
witam panowie mam okazje kupic felgi o takich wymiarach 5x112 et 43 ,8jx18H2 czy beda dobre do b7??
-
felgi 18
witam. panowie mam zamiar kupic felgi 18 5x112 et 43 ,8jx18H2 do b7 beda dobre i na to opony 225/40....bedzie to fajnie siedzialo równo z rantem??
-
intercooler
panowie chodzi mi o b7
-
intercooler
witam. panowie potrzebuje dostac sie do intercoolera i go wyciagnac i sprawdzic czy rury idace do niego nie sa jakies dziurawe, czy wystarczy sciagnac nadkole czy trzeba zderzak sciagac?? ktos sie moze orientuje jak to jest??
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ok dzieki za info
-
Jaki wosk ? od A do Z
Griffe a co polecisz na srebrny kolor bo na czarn polecasz Poorboy's World Black Hole a na srebrny....?? czy tez to mozna stosowac??
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
ok wielkie dzieki za odpowiedz:)
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
panowie a co polecacie zeby sie pozbyc kurzu,auto jest czyste tylko ten kurz niechcialbym woda lac, moze jest jakis inny sposob??
-
Lusterko wewnetrzne
witam, mam problem z wewnetrznym lusterkiem a mianowicie przestal dzialac fotochrom, kontrolka swieci a sie nie sciemnia, myslalem ze sie moze spalilo. Zalozylem dzisiaj drugi i dalej to samo, czyli wszystko swieci a sie nie sciemnia... Czy moglo cos sie w komputerze zrobic?? Da sie to sprawdzic vcds-em ....Lub moze mial ktos cos podobnego??
-
Wtyczka
2 piny i 2 kable.... Koloru nie pamietam... Moge skoczyc i zobaczyc
-
Wtyczka
Witam dzisiaj przy sprztaniu znalazlem jakas pusta wtyczke pod siedzeniem kierowcy moze wiecie do czego ona jest?
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
ja obstawiam amortyzator, mialem tak samo ze jak wjechalem lub zjecjalem z kraweznika to bylo slychac uderzenie....ja zmienialem wszystko amortyzator poducha na amortyzatorze i sprezyny i stukanie ustalo.
-
zaslepienie egr 1.9 TDI BRB
ok wielkie dzieki za info
-
zaslepienie egr 1.9 TDI BRB
Tulko ze to jest z b6 a w b7 wyglada inaczej
-
zaslepienie egr 1.9 TDI BRB
Na ktorej rorce mam zalozyc zaslepke....masz jakies zdjecie
-
zaslepienie egr 1.9 TDI BRB
Czyli na tej rurce cienkiej moze byc na laczeniu cos jes praktycznie na egr-em.