Treść opublikowana przez seniu001
-
Jaki wosk ? od A do Z
a jaki wosk do szarego koloru polecacie, powierzchnie wczesniej robilem VALETPRO ACHILLES PREP.
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Ile zaplaciles i gdzie kupiles te lampy?
-
Kupno felgi
ok dzieki za pomoc.
-
Kupno felgi
Witam czy te felgi beda pasowaly do b7 i czy trzeba bedzie dystanse zeby na rowno z nsdkolem bylo bo sie nie orientuje jakie et ma byc zeby zaklafac bez dystansow. Link do felg: Felgi DEZENT w BDB stanie !! (4319730223) - m.allegro.pl
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Koledzy a czy b7 tak samo wszystko wyglada z czyszczeeniem...bo mam sie za to zabierac.
-
Czy to dobra firma HEPU
I jakiej firmy zalozyles i gdxie kupiles
-
Spec od polerki
odezwij sie do kolegi z forum " Griffe " on jest ogarniety i z lublina....
-
Salon Audi ASO Lubelskie gdzie sie podzial ?
Ciekawe czy sami zrezygnowali czy audi z nich zrezygnowalo....Bo za kiepski byl ten serwis
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
Ja tak mialem wlasnie u siebie i wyzej napisalem juz
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
Moze masz tylko zalozone bez zarowrk i elektryki...wyciagnij je i sprawdz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kupilem b7 1.9 tdi bez filtra pdf jaki olej polecacie.... wczesniej mialem b6 to zalewalem motulem czy ten sam lac czy cos innego
-
Opinie o silniku
Witam. Mam zamiar kupuc b7 z 1.9 tdi . Czy to dobry wybor jest tak samo dobry jak w b6?
-
Jaki środek AIO wybrać?
Chodzi o nielsen supershine?? Pasta nablyszczajaca??
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
podlaczylem dzisiaj lamki w boczkach z przodu u dolu w gniazdo 32 pinowe w pin 13 i pin 21 ale i tak nie swieci, czy musze przestawiac cos w module konfortu czy moze cos zle zrobilem;/??
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
wpialem piny do kostki ale jest inny problem bo w gniezdzie nie ma zadnych blaszek w tych miejscach tylko pod jedynka tam jest jeden gruby kabel brazowy.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
witam, chce podlaczyc podswietlanie pod fotelami ale nie wiem dokladnie gdzie trzeba to podlaczyc, wiem ze do czerwonej kostki w podlodze ale gdzie dokladnie te piny trzeba wpiac??
-
Likwidacja luzu
Mam ten sam problem, lekki luz na drazku od strony magla, w jaki tam sie sposob dostac, od strony kola czy jak to mam dokrecic?
-
Amortyzatory
Chce zakupic nowe amortyzatory, jaka firme polecacie najlepiej bo wiem ze najdrozsze zawsze nie sa najlepsze.
-
Stuki przy ruszaniu i zatrzymywaniu się
u mnie tez stuka przy wjezdzie na kraweznik przy skreconym kole , bylem na szarpakach i tez nic , moze to tez ta lapa, w ktorym mniej wiecej miejscu sie znajduje??
-
Stukanie z przodu
zmienilem te gumy ale nic nie dalo dalej to ssamo, a czy moze to byc guma amortyzatora u gory na kielichu??
-
Stukanie z przodu
Od niedawna mam pewnien problem gdy najezdzam na jakis kraweznik to slychac delikatne stukniecie i na drodze jak sa nierownosci takie garby jeden kolo drugiego to tez mi stuka, bylem dziisja na szarpakach wszystko posprawdzali i nigdzie nie ma luzow, mowili ze moze byc guma od amortyzatora u gory na kielichu...i jeszcze jedno pytanie czy da sie moze wymienic same gumy na stabilizatorze czy trzeba caly ten drag wymieniac bo mechanik cos mowil ze to niby wprasowane jest??
-
Jakie klocki hmulcowe
witam.mam zamiar zmienic klocki hamulcowe w sojej a4, mam a4 B6 TDI, obecnie mam klocki TRW, a jakie wy polecacie moze sa jakies tansze i tez dobre.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
tak mam ten co napisales, no wiem ze jest drozszy ale juz kupilem wiec zaleje nastepnym razem kupie specific , skoro piszesz ze nie bedzie problemu.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Olej musi być z normą 505.01 lub wyższą. Jeżeli kupiłeś: -Motul 8100 X-Clean+ C3 5W30 z norma 507.00 i masz DPF to właśnie na takim powinien wg norm te samochód jeździć. -Motul 8100 X-Clean+ C3 5W30 z norma 507.00 i nie masz DPF i nie zmieniasz w trybie LL to możesz ten olej zalać ale następnym razem możesz zalać coś tylko z normą 505.01 ( będzie taniej) -Motul 8100 X-Clean C3 5W30 ( bez plusa) - to on nie spełnia normy 505.01 i raczej nie powinno się go lać. nie mam DPF i wymieniam olej co 10 Tys., to jak zaleje ten teraz to pozniej nie bede ,ogl na nim jezdzic czy ciagle moge go lac czy lepiej wymienic na 5 w 40??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam. zakupilem dzisiaj olej motul x-clean 8100 c3 5 w 30 bo tak jest wedlug katalogu, a mam audi a4 b6 1.9 tdi avf, moze taki byc czy musi byc 5 w 40??