Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seniu001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seniu001

  1. a jaki wosk do szarego koloru polecacie, powierzchnie wczesniej robilem VALETPRO ACHILLES PREP.
  2. Ile zaplaciles i gdzie kupiles te lampy?
  3. ok dzieki za pomoc.
  4. Witam czy te felgi beda pasowaly do b7 i czy trzeba bedzie dystanse zeby na rowno z nsdkolem bylo bo sie nie orientuje jakie et ma byc zeby zaklafac bez dystansow. Link do felg: Felgi DEZENT w BDB stanie !! (4319730223) - m.allegro.pl
  5. Koledzy a czy b7 tak samo wszystko wyglada z czyszczeeniem...bo mam sie za to zabierac.
  6. seniu001 odpowiedział(a) na tomekxp2 temat w 1.9TDI
    I jakiej firmy zalozyles i gdxie kupiles
  7. seniu001 odpowiedział(a) na viruslu63 temat w Lubelskie
    odezwij sie do kolegi z forum " Griffe " on jest ogarniety i z lublina....
  8. Ciekawe czy sami zrezygnowali czy audi z nich zrezygnowalo....Bo za kiepski byl ten serwis
  9. Ja tak mialem wlasnie u siebie i wyzej napisalem juz
  10. Moze masz tylko zalozone bez zarowrk i elektryki...wyciagnij je i sprawdz
  11. Kupilem b7 1.9 tdi bez filtra pdf jaki olej polecacie.... wczesniej mialem b6 to zalewalem motulem czy ten sam lac czy cos innego
  12. seniu001 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Mam zamiar kupuc b7 z 1.9 tdi . Czy to dobry wybor jest tak samo dobry jak w b6?
  13. Chodzi o nielsen supershine?? Pasta nablyszczajaca??
  14. podlaczylem dzisiaj lamki w boczkach z przodu u dolu w gniazdo 32 pinowe w pin 13 i pin 21 ale i tak nie swieci, czy musze przestawiac cos w module konfortu czy moze cos zle zrobilem;/??
  15. wpialem piny do kostki ale jest inny problem bo w gniezdzie nie ma zadnych blaszek w tych miejscach tylko pod jedynka tam jest jeden gruby kabel brazowy.
  16. witam, chce podlaczyc podswietlanie pod fotelami ale nie wiem dokladnie gdzie trzeba to podlaczyc, wiem ze do czerwonej kostki w podlodze ale gdzie dokladnie te piny trzeba wpiac??
  17. seniu001 odpowiedział(a) na pioteres temat w Układ Jezdny
    Mam ten sam problem, lekki luz na drazku od strony magla, w jaki tam sie sposob dostac, od strony kola czy jak to mam dokrecic?
  18. seniu001 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Chce zakupic nowe amortyzatory, jaka firme polecacie najlepiej bo wiem ze najdrozsze zawsze nie sa najlepsze.
  19. u mnie tez stuka przy wjezdzie na kraweznik przy skreconym kole , bylem na szarpakach i tez nic , moze to tez ta lapa, w ktorym mniej wiecej miejscu sie znajduje??
  20. zmienilem te gumy ale nic nie dalo dalej to ssamo, a czy moze to byc guma amortyzatora u gory na kielichu??
  21. Od niedawna mam pewnien problem gdy najezdzam na jakis kraweznik to slychac delikatne stukniecie i na drodze jak sa nierownosci takie garby jeden kolo drugiego to tez mi stuka, bylem dziisja na szarpakach wszystko posprawdzali i nigdzie nie ma luzow, mowili ze moze byc guma od amortyzatora u gory na kielichu...i jeszcze jedno pytanie czy da sie moze wymienic same gumy na stabilizatorze czy trzeba caly ten drag wymieniac bo mechanik cos mowil ze to niby wprasowane jest??
  22. witam.mam zamiar zmienic klocki hamulcowe w sojej a4, mam a4 B6 TDI, obecnie mam klocki TRW, a jakie wy polecacie moze sa jakies tansze i tez dobre.
  23. tak mam ten co napisales, no wiem ze jest drozszy ale juz kupilem wiec zaleje nastepnym razem kupie specific , skoro piszesz ze nie bedzie problemu.
  24. Olej musi być z normą 505.01 lub wyższą. Jeżeli kupiłeś: -Motul 8100 X-Clean+ C3 5W30 z norma 507.00 i masz DPF to właśnie na takim powinien wg norm te samochód jeździć. -Motul 8100 X-Clean+ C3 5W30 z norma 507.00 i nie masz DPF i nie zmieniasz w trybie LL to możesz ten olej zalać ale następnym razem możesz zalać coś tylko z normą 505.01 ( będzie taniej) -Motul 8100 X-Clean C3 5W30 ( bez plusa) - to on nie spełnia normy 505.01 i raczej nie powinno się go lać. nie mam DPF i wymieniam olej co 10 Tys., to jak zaleje ten teraz to pozniej nie bede ,ogl na nim jezdzic czy ciagle moge go lac czy lepiej wymienic na 5 w 40??
  25. witam. zakupilem dzisiaj olej motul x-clean 8100 c3 5 w 30 bo tak jest wedlug katalogu, a mam audi a4 b6 1.9 tdi avf, moze taki byc czy musi byc 5 w 40??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.