Treść opublikowana przez treczKu
-
Spotkania na drodze
dzis kolo poludnia w centrum Mielna zielone b5 avant, klubowe rameczki:) nie zdązyłem zareagować pozdro dla kierownika:)
-
gumowe łączniki, mocowanie osłony silnika AWX
byc może ale dla jasności podrzucam foto na ktorym są zaznaczone. poda mi ktos nr tych gum? ktoś coś wie? udało mi sie dostac te gumowe tulejki. Koszt w ASO 9.70 zł/szt nr częsci: 038 103 638 K
-
gumowe łączniki, mocowanie osłony silnika AWX
jak w temacie, chodzi mi o te gumy mocujące osłone silnika AWX, AVF (3 szt) numer częsci i jakies koszta tego:) myśle ze w ASO cudów za to nie bedą chcieli:)
-
wymiany drzwi tył.
oki, pomierzyłem wszystko. Na moje szczęscie trafiłem z drzwiami - są do avanta:) Grześku powiedz mi jeszcze jak zdemontowac tą listwe co idzie przez środek drzwi?
-
wymiany drzwi tył.
szczerze powiedziawszy to niewiem od czego one są:/ zapomniałem zapytac:/ na szybie jest jakies oznaczenie czy to avant czy sedan?
-
wymiany drzwi tył.
hej, ostatnio niestety moje b6 miało bliskie spotkanie z matizem,który wrąbał mi sie tylne prawe drzwi, które są niestety do wymiany:/ kupiłem na alledrogo drzwi w kolorze za 200 zeta, tylko moje pytanie teraz jest takie. Drzwi które kupiłem są pod elektryke a moje stare niestety korby. Jak to sie ma jedno z drugim? Jest jakiś problem z podmianką? Bo jeśli chodzi o instalacje to przekładam swoją i spokój. Prosze o pomoc bo zabrałbym sie odrazu za wymianke:)
-
Spotkania na drodze
dziś 14:15 parking carrefour zakopianka Kraków, czarne b8 na klubowych ramkach:) rej: SGL...
-
Spotkania na drodze
czarny sedan w Skawinie koło godziny 20:15:) pod zapiekankami na stacji:) potem skręcił w drogę do Radziszowa:) Ramki klubowe, rej: RTA... Kto to taki?;]
-
Zaizolowana wiązka przewodów w bagażniku
również obstawiam instalacje przyczepy:wink:
-
jaki kolor foteli zalozyc
gośc chce za te fotele 1000 zł, więc cena jest naprawde dobra nawet jezeli miałby tam byc ze 2 dziurki czy lekkie przytarcie. Nie ma co wybrzydzac choc 1000 tez na ziemi nie lezy:kwasny: Sam mam wnetrze swing i gdybym nie miał innych wydatków to bym je zabrał juz dawno, no ale niestety:kwasny:
-
plamy na rolecie / b6 avant.
w sumie racja, kurde to chyba muszę się zabrać za demontaż tylnej części podsufitki i zobaczysz co jest grane...
-
plamy na rolecie / b6 avant.
fidotp nie rozumiem? o którą szybe Ci chodzi? Wszystkie szyby mam ori w 100%
-
plamy na rolecie / b6 avant.
nie mam:/
-
Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5
miałem okazje pobawic sie s5 - wszystko naprawde super:) Jeśli chodzi o iP to jakoś nigdy nie robiły te telefony na mnie większego wrażenia. Używam aktualnie s3 i wiecej mi do szczęscia nie trzeba no chyba ze s5:grin:
-
plamy na rolecie / b6 avant.
siema, na rolecie bagaznika mam plamy powstałe po wodzie. Którędy może sie ta woda tam dostawac? patrzylem na podsufitke w bagażniku i szczerze powiedziawszy nigdzie nie widze żeby coś gdzieś było mokre... są na tylniej częsci dachu jakies kanaliki odprowadzające wode? jak jeżdze samochodem od ponad 2 lat tak nigdy wczesniej sie coś takiego nie działo... Miał ktoś podobny przypadek? Dodam,że plamy są po prawej stronie rolety. Jeśli powinno sie to znaleśc w innym dziale to przepraszam i prosze o przeniesienie:)
-
jak wyjac parownik
wszystko zalezy od tego jakich środków do tego używasz, ale 100% nigdy nie uzyskasz nie wyciągając parownika i myjąc go ręcznie... niestety coś za coś ale odgrzybiaj systematycznie min 2 razy w roku a efekt bedziesz napewno widział
-
jak wyjac parownik
przemyśl dobrze zanim zaczniesz rozbierac deske, nie jest to może nie wiadomo jak skomplikowane ale nigdy nie złożysz już tego tak jak fabryka i kto wie może trzeszczec. kolega ziko02 podsunął Ci dobry temat odnośnie odgrzybiania klimatyzacji, przede wszystkim skuteczny. Wybór należy do Ciebie:wink:
-
Manualne szyby z tyłu-informacja
Daewoo dawało wszystko w standardzie i dlatego ich już niema:grin: A że inne marki wołają za takie pierdoły kase to dalej żyją nie no zarcik:wink:
-
AWX jak sprawdzić VIsco??
tak jak Ci koledzy wyżej pisali... dobre visco - zatrzymasz wiatrak przy zimnym silniku, przy ciepłym nie. uszkodzone visco - zatrzymasz wiatrak przy zimnym i przy ciepłym silniku, bądź może byc odwrotnie,że mozesz go nie zatrzymac.
-
Grubosc lakieru
Ja zawsze sugerowałem sie takimi granicami pomiaru: 80-140 Ori (Jeśli chodzi o grupę VW, innych marek nie znam, ale myśle ze jest podobnie) 150-200/220 - druga warstwa lakieru 220+ - zaczyna sie kit.. Byc może jestem w błędzie, ale zawsze takimi wartościami sie sugerowałem i jakoś do tej pory źle na tym nie wyszedłem. Dla przykładu ojciec ma passata, cały ORI. grubośc lakieru na całym aucie to 70-100 mikronów. Nie polerowany, nie malowany drugi raz, nie kitowany.
-
dział sprzedam allegro
coś w starym allegro chyba było o tym co mowisz, ale gdzie to teraz jest to niewiem.
-
Smród w kabinie (podłoga sucha), brak wody z klimy pod autem
do miseczki sie jako tako nie dostaniesz, no chyba że chcesz deske targac ze środka... od spodu auta zaraz za silnikiem jest spust... to juz musisz wejśc pod auto i szukac:wink:
-
Oszust z allegro i pytanie o zasady!!
Chciałbym zapytac czy jest gdzieś w regulaminie allegro coś ala "negatyw za negatyw?" Miałem taką sytuacje kiedyś,że zamówiłem na allegro perfumy dla dziewczyny, pieniądze przelałem odrazu za pośrednictwem PayU także kase miał odrazu. Minął tydzień - paczki nie widac. Minęły 2 tygodnie - dzwonie do gościa, pytam co jest grane itd, on mi na to,że w opisie aukcji była wzmianka,że czas realizacji zamówienia 8 dni roboczych ( sprawdzałem 2 razy, nic takiego nie było) Minął 3 tydzień - telefonu nie odbiera, na meile nie odp - zero kontaktu... Po miesiącu - perfumy dotarły... ale nie wytrzymałem i wrąbałem mu negatywa i jako odpowiedź również dostałem negatyw - wtedy juz zagotowałem:kwasny: Napisałem mu w komentarzu "Negatyw za czas realizacji zamowienia jak i za znikomy kontakt" Odp:Negatyw za niesłusznie wystawiony negatyw. PORAZKA! Mam na allegro około 140 pozytywów na które pracowałem długi czas, a przez takiego cymbała opinia leci w dół... Niewiem czy to ja czegoś tu nie rozumiem?
-
ścięte śruby od poduszki skrzyni...
siema, tak jak w temacie. Miał ktoś kiedyś taki problem,że 2 śruby mocujące skrzynie do poduszki zostały ścięte na równo z obudową skrzyni? Dosłownie ścięte główki śrub:facepalm: Zaraz po zakupie auta, patent zastępczy,który zrobił poprzedni właściciel poprostu sie roz...dolił Zrobiłem to po swojemu i jak narazie jeżdże tak przeszło 1,5roku i narazie śmiga. Jakoś mimo to wolałbym żeby wróciło to do mocowania ORI, ktoś próbował rozwiercac te śruby co zostały w obudowie?
-
Smród w kabinie (podłoga sucha), brak wody z klimy pod autem
może zatkany odpływ z "miseczki" pod parownikiem? Skoro mówisz,że pod autem sucho, nic nie kapie...