Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

treczKu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez treczKu

  1. oj myśle ze niema, sam mam kolor swing ale nie mam takiego problemu jak Ty... Może lepiej kupic coś takiego niż cały boczek tym bardziej jak jest z takim problem?
  2. niewiem jak wygląda u Ciebie problem z tą roletą ale sprzedaje gosc w dziale "sprzedam czesci samochodowe - a4 b6/b7" takie coś że roleta nie wyskakuje własnie z tych zatrzasków. masz tu link: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zestaw-naprawczy-trzeszczacej-rolety-avant-326766/ i na forum gdzieś było jak to sie zakłada i jak to działa. poszukaj może Ci coś takiego pomoże żebyś nie musiał boczka wymieniac.
  3. ojj co do regulacji to Ci nie pomogę
  4. heja, skoro paruje Ci ta lampa to musi byc gdzieś nieszczelna... Miałem tak kiedyś i zrobiłem tak: Wyciąg lampę, przez otwory na żarówki dmuchaj ciepłym powietrzem z suszarki do włosów żeby dokładnie ją wysuszyć w środku. Potem pozatykaj szmatami otwory na żarówki, wsadź pistolet z powietrzem i dmuchaj do środka powietrze, ale zanim zaczniesz ładować powietrze do środka namocz krawędzie lampy wodą z mydłem. Powinieneś zobaczyć bańki w miejscu gdzie jest nieszczelność... a potem to już chyba wiesz co robic:decayed: Mi taki sposób pomógł, zobaczysz jak to będzie u Ciebie:wink:
  5. dokladnie, to Tobie musi sie podobac:wink: ale oczywiście żebyś nie zrobił "wiochy":grin:
  6. oj sorki zgadzam sie z Tobą b5 było zrobione tak jak sie nalezy:decayed: w b6 dopiero dali d*py:facepalm:
  7. porażką całej grupy VAG jest też wykończenie wnętrza tzn jakośc plastików... wytarte plastiki jakby auto miało z pol miliona nakręcone... widzieli co sie z tym dzieje a klepali to przez x lat dalej...
  8. dokładnie, tak jest:wink: stare,poczciwe b6:wink: to jest to:thumbup1:
  9. wiesz co doskonale o tym wiem i zgadzam sie z Tobą, ale to auto miało 1,5 roku jak ojciec je kupił... miało wtedy podajze 34tys przebiegu także wtedy o 2.0tdi pewnie mało kto cokolwiek wiedział Nie moge tylko zrozumiec jak to jest możliwe,że auto,które ma tak mały, rzeczywisty przebieg może aż tak odchudzic portfel... tym bardziej,że to nie jest jakiś tam byle jaki Fiat Panda albo coś w tym stylu tylko auto,które kosztowało ojca kuźwa 70 tysi...
  10. rozmawiałem ze znajomym co pracuje w serwisie vw, powiedział krotko - padła pompa oleju. Z ciekawości zapytałem ile u nich zabieg wymiany czegoś takiego: 9300zł. 6000zł sama pompa, a reszte robocizna. Mam nadzieje ze turbo bedzie ok bo inaczej to stryczek:grin:
  11. za pompowtryski nie płaciłem bo własnie został oddany na akcje serwisową i zrobili to za free. za pozostałe rzeczy niestety musiałem bulić, szkoda sie przyznawać ile to kosztowało... Silnik odrazu zgasiłem po komunikacie. Mechanik u którego robie z samochodem powiedział dcokładnie to samo co Ty... auto zrobi dopiero po weekendzie majowym, także dam znać co i jak.
  12. hej, chciałbym zapytac czy miał ktoś moze taki przypadek, albo słyszał o czymś takim. Moj ojciec ma passata b6 06r 2.0 TDI 140km silnik BKP (najgorsze co może byc) Wczoraj wracając do domu zaświeciła mu sie kontrolka od oleju (konewka - na czerwono) zaczęła mrugac i wyswietliły sie jakies tam komunikaty na FIS'ie nie pamietam jakie bo po niemiecku... Z pod maski wydobywa sie jakis taki świst coś w tym stylu, w instrukcji obsługi wyczytałem ze bład dotyczy ciśnienia oleju, czyżby padła pompa oleju? Do mechanika tak czy tak bede jechał, choc zadzwonie jeszcze do znajomego co robi w serwisie vw w Krakowie moze mi coś powie wiecej na ten temat. Słyszałem ze były tez jakies akcje serwisowe dotyczące tych własnie pomp, ale musze to dokładnie sprawdzic. Kurcze ojciec ma tego passata od 6 lat, jest drugim właścicielem, samochód ma najechane 89tys,salon PL, a pożarł juz tyle pieniędzy ze głowa boli... Najpierw pompowtryski, potem jakiś sterownik od blokady kierownicy, potem moduł komfortu.... porażka jednym słowem - trzeba uciekac chyba z tym autem. Dodam jeszcze,że samochód bezwypadkowy 100%, lakier oryginał, jedna taka troszke większa rysa na tylnym zderzaku i nic wiecej. Ludzie powiedzcie mi czy niema juz samochodów,które przejadą minimum te 150tys bez jakichs awari? Moje stare poczciwe a4 ma nalatane prawie 300tys i sprawuje sie bez zarzutu a napewno swoje juz widziało...
  13. jeśli chodzi Ci o samą dysze sprysku to od zewnatrz sciagasz tą czarną zaślepke na mocowaniu wycieraczki, ukazuje Ci sie sprysk i poprostu go ściągasz.
  14. jacam czy swoje poprzednie fotele masz na sprzedaz? jeśli tak to byłbym zainteresowany. z grzaniem? jaki stan itp?
  15. treczKu odpowiedział(a) na bako temat w Audi A4 B6
    nie jestem pewien ale z tego co gdzies kiedyś czytałem to od s-line'owskich foteli bedą pasowac do recaro, co to masz za fotele,że nie mają grzania? tym bardziej,że to recaro. numery mat różnią sie chyba tylko miedzy oparciem a siedziskiem, strona nie ma znaczenia, tak mi sie coś kojarzy.
  16. napisz albo siemiana albo czakiego, któryś z nich ma podajże cos takiego:)
  17. nie wpadł Ci do środka jakiś paproch który robi zwarcie? a płyta jak wjezdza to go jakoś przesuwa? moze to brzmi śmiesznie ale różne przypadki sie zdażają. Może rozkręc radio i wyczyśc środek.
  18. może w radiu coś Ci gdzies sie łączyło i nagle sie naprawiło:D cuda sie zdarzają
  19. siemian albo czaki sprzedawali gotowe wiązki audio do b6/b7 także u nich myśle coś sie znajdzie;) ja wcześniej niestety zrobilem sobie sam instalacje takze teraz juz mi to nie jest potrzebne;)
  20. Krzysiek spoko nie jesteś sam, ja u siebie w b6 avant tez mam identyczną sytuacje... brak głośników na tyle, brak suba i co najlepsze zeroooo instalacji...
  21. samochód kosmos:) ale troszke kiepsko zrobiony odcinek... nie postarali sie zbytnio:/
  22. yhym... to spróbuj zrobić tak jak pisałem, podegnij je delikatnie "na kolanie" tylko z wyczuciem i zobaczysz wtedy co i jak:) nie wiem może to trochę śmieszny pomysł w każdym bądź razie u mnie to pomogło:)
  23. nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chodzi Ci o te klapki zamknięcia boczków bagażnika? Drgają? Wibrują? Ogólnie hałasują? U mnie było to samo, może to dziwnie zabrzmi ale wyciągłem je na kolano i odpowiednio powyginałem tak,że nie zgrzypią i nie odstają od reszty...
  24. hej, kiedyś tam miałem małą kolizje i uszkodzeniu uległ klakson z lewej strony (kierowca). Autko naprawilem,ale zapomniałem o tym klaksonie żeby go kupi i założyc:facepalm: Moje pytanie, jest to klakson niskiego tonu czy wysokiego bo drugi trąbi, ale szczerze powiedziawszy niewiem jaki on jest:grin: ---------- Post dopisany 03-04-2014 at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 15:18 ---------- nikt nic mi nie podpowie?
  25. Gwerty zna sie na tym najlepiej z nas wszystkich, także myślę,że po porady należy sięgac do niego. Ja zakupiłem nowe odbłyśniki+soczewki właśnie u niego i po założeniu HID'ów jest mega efekt czego na starych nie było. Wiadomo,że to nie ori xenon ale lepsze to niż normalna żarówka H7...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.