Treść opublikowana przez szakal222
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nie jestem maniakiem ,zadnej MARKI lubie auta i prubowalem juz wielu ,na audi nie narzekam bo poki co poradzilo sobie sobie z zaspami po kolana ,ja tam nie bede sie klocil o jakies duperele wazne ze zapierdal.. tam gdzie chce i jak chce reszta sie nie liczy i tyle
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
moze i sie myle ale jednak bylo co z tego co mowilem, a jezeli zle rozumuje to popraw zaczynasz sie slizgac ,mechanizm podaje wiecej mocy na tyl ''Mechanizm T1 i T2 w warunkach normalnej przyczepności dzielą moment obrotowy po równo pomiędzy osie. Mają zatem zastosowanie jako centralne jak i osiowe mechanizmy różnicowe. T3 ze względu na swą konstrukcję pozwala na przekazywanie momentu między osiami w warunkach normalnej przyczepności w proporcji innej niż 50:50. Został stworzony specjalnie z myślą o pojazdach AWD, wymagających innego niż 50:50 podziału momentu, jako mechanizm centralny. Przykładowo w AUDI RS4 zastosowano podział 40:60.'' sa tez wersje bi turbo w subaru prosze przyklad Oferta - Subaru Legacy - Do sprzedania oryginalne Subaru Legacy GT ,oczywiście wersja Japonia - tylko na ten rynek je produkowano. Silnik to kultowa jednostka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
cos tu sciemniasz audi 2.7 t ,ma 250 ,subaru 250 i nie wspomne ze jest tez silnik 2.0 biturbo 280km, ,mowimy tu o seri ,a naped bez obrazy subaru ma lepszy ,jest lzejszy itd ,i nie plozy przodem mimo 50/50 a nie jak w moim 40/60 ,odnies sie do tego ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- i moj wazy 1530
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ok ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- moze jakies konkrety, kiedy robimy wycieczke w gory, i kto chetny ,poki zima trzyma mozna poszalec:naughty:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
i zostawisz mnie w klebie dymu ? nie no gory to najlepsze miejsce dla quatrro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a moglem jednak kupic legacy gt i spuscic ci lomot moze wkoncu sie uporam :grin:ale nie mow chop bo musimy na kresce stanac i bedzie wiadomo , a moze na sudecka do borowic poleciec tam pusta droga itd ,
-
Spryskiewacze
cieplej wody z sola nalej powiino puscic expres i nie zapmnij pozniej dobrze ukladu wyczyscic dokladnie przelac woda z denaturatem lub spirytusem do czysta,i nalej plynu po akcji
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
lewan podlegacie pod PZM ,lubie poupalac ale kasiory na 2 padlaka nie mam
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tyr tyr tyr co tak chalasuje? a to tylko diesel
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no no
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jedz w gory to pogadamy ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- a sol to oni pozniej opchna jako jadalna
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a moze virnik nie taki wsadzil ,to znaczy mniej ma lopatek niz powinno miec, ja tak mialem w garret jak pchalem to do preludy budzila sie od 3600 obr.min wymiana wirnika pomogla ,czasami ci co regeneruja taki kicz wsadzaja,ze przykro mowic:kwasny:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wieksze turbo ,wiecej spalin zeby ja wzbudzic do zycia ,aspaliny to paliwo do turbiny ,moze tu szukac przyczyny ,moja w avj budzi sie ,znaczy slychac i czuc ja od 2200 obr.min, a mocy dostaje auto jak juz zaczyna osiagac te obroty?turbo po regeneracji czy nie ? i warto sprawdzic gruszke od upustu cisnienia czy jakos tak ,chodzi o ten zawor na turbo
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a turbo bylo chlodzone po jezdzie? bo wygla mi to na zapchane smarowanie turbiny
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no glownie jezdze w trasie ,takze bajka jak dla mnie ,ale najpierw uporam sie z glowica ,wczesniej tez myslalem o lpg i chyba sie skusze ---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ---------- narka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
mocno rozwarze ta propozycje
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
duzo pol roku i 48 tys nabite ---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- tanio a jak wyglada taki komplet wtryski komp reduktor itd
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ile taki porzadny zestawik? pare groszy zawsze w kieszeni zostaje ladne pare groszy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a moja kazda nierownosc wyczuje na bilstein b6 w prelce bylo wygodniej, niz mojej a4, ale predkosci tez nie czuje i to jest fajne w audi 140 to taka wygodna predkosc,a ile twoja gazu rzlopie ,bvo juz tez myslalem nad kuchenka w aucie ,benzyna droga auto jakby nie patrzec niezbyt oszczedne ,a 800 zl co miesiac tym zlodzieja paliwowym i panstwowym zostawiam
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nie wspominajac o spalaniu ,bo taka opona zawsze podniesie litr w gore ,to jak osiagi ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- dobrze sie zbiera itd, ja na 225 mialem wrazenie ze tego auta nie da sie zerwac ,mialem 240konna prelude na takich laczkach ,i nie to samo zakrety ktore prelka bralem 90 gorea lotu 100 quattro dopier... nawet 130 dziewczyna boji sie juz ze mnna jezdzic :jerk:prele i galanta znosila ,audi juz nie za bardzo
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no mozna ale na spocie bede wiec tam bedzie szybciej ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- no mozna ale na spocie bede wiec tam bedzie szybciej , a co do opon fakt grubo a jak z trakcja, dokladnie o kolejiny mi chodzi ,pewnie trza powalczyc z lycha ?bo jak mi przy 225 wyrywa co dopiero tobie ,
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no 300 kg roznicy miedzy kombi a sedan to troche duzo ja mam wage 1530 ,a sporo mam juz bajerow ,a parking akurat nowy i rowny ,wiec musialem zmienic ten status ,a co do dobijania po takich drogach jak ja jezdze , to juz chyba nic bardziej go nie dobije ,ja mam fele 16 a opony 225 i dalo rade co u ciebie siedzi?kasztelan zeszedl na psy ,poreter ok ,warka ujdzie ,a najbardziej pasza mi metne nie pasteryzowane
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
lykam stikerke a jaszczury nie bylo na klapie o 17 to ja jeszcze knuje co tu z robota pogonic, niby na swoim, a nigdy sie wyrwac nie moge ,kolo netto to juz tylko slady po mnie zostaly ,zreszta jak na nowym parkingu w cieplicach,codziennie go oram ,po 2 razy bedzie latwiej tym jezdze filmik z poczatku posiadania a4 jakis tydzien ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- a tak wogole jakie pijesz ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja tez jak zaloze zimowki spoko a borowice to moje rodzine strony,wiec znam kazdy zakret, a tak wogole arre nie bylo cie dzis w okolicy orlego bo bylo cos podobnego do twojego avanta,a co do opon to tez nie jestem zwolenikiem letnich w zimie ,ale nie mam czasu przerzucic
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ale taka jazda wiele uczy np .czucia samochodu