Treść opublikowana przez szakal222
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dla was moze jak zwykle ja pierwszy raz drift to ja juz w tym roku nieraz zeobilem ,jezdze z okolic przejscia granicznego na czechy w czerniawie to gorki mam ,dzis lecialem to mialem hardcore jeszcze zimowek nie zalozem ,a letnie juz lyse wiec pare razy bylo goraco , szkoda tyle gumy wyrzucic , wiec upoalam gdzie sie da ,dotego nie odsniezaja ,a sniegu nawalilo troche i puki co moje spostrzerzenia do quattro sa takie ,depniesz gaz leci tyl, na ujeciu przod jest strasznie podsterowny ale to moze wina opon ,jade jutro wymienic na zimowki bo bac sie zaczynam:decayed:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
moglo by byc a jaka miejscowka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no wlasnie? moze jak spadnie snieg , co moze nastapic niedlugo:grin:
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
mija dodam ze termostat mi pasl przy wymianie rozrzadu ! to jest dopiero dziwne zjawisko:kwasny:
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
Denso TT ,ja mam takie poszlem po taniosci ,i chulaja ladnie 40tys. km. wiec nie widze roznicy czy platyna,iryd czy zwykle poprostu zalezy jak szybkoi padna ,i jaka maja cieplote tak dla oznajmienia co to prosze artyukul Pionierskie świece DENSO z serii TT - motolargo
-
1.8T dziwny odgłos
a moze zawory ?
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
sam akumulator, wystarczy ,woda sie nie da probowalem , istnieje ryzyko ze mechanik rozwiercil ci termostat ,znaczy zrobil wiertlem dziurke w blaszcze dlatego 70 stopni na blacie,dodam ze sam tak zrobilem bo mam peknieta glowice i wywalalo mi plyn wiec zrobilem duzy obieg ,narazie tylko weze twarde sa,a co do trematu termostat musisz caly czas pod pradem trzymac okolo 80 sek ,moze ciupke dluzej ,ale najpierw sprawdz 3 podstawowe rzeczy 1.korek wlewu oleju czy nie masz bialej mazi sprawdzaj tylko na zimnym 2.twardy gumowy waz co idzie do chlodnicy oid rurki od odpowietrzania , 3. czy nie wyrzuca plynu przez zbiorniczek ,bo jezeli kolego tak sie dzieje to masz przewalone tak jak ja,usczelka pod glowica alboi niedaj boze ,glowica ja niestety mam peknieta glowice , od wymiany rozrzadu gosc nie odpowietrzyl motorowni ,termostat pusil zimny plyn i glowica pekla nikomu nie zycze ,dodam ze wymienilem uszczelke glowicy nie pomoglo
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
co nie zmienia faktu ze tak go mozna sprawdzic:decayed:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja tam sie pisze ,bo jajka to trza na swieta zostawic
-
Kruciec czujnika wody A4 1.8 T
no i prosze mamy konkretna odpowiedz
-
Kruciec czujnika wody A4 1.8 T
tak musi byc ,ale mozesz kupic nie ori , w sklepach z tego typu rzeczami,np uszczelniacze ,najlepiej wez czujnik ze soba i dobierz po rozmiarze
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tak wogole to mam pytanie, bo widze czesto czarna a4 b6 w kombi kolo klubowej ,kolejna b6 niebieska w kabrio ,i zielone w kombi z osiedla 20 lecia ,czyje to przyznac sie moje granatowe w sedanie tak dla jasnosci
-
Kruciec czujnika wody A4 1.8 T
zawleczka kolego , poszukaj w motoryzacyjnym ,czarna plastikowa w kasztalcie litery U.wbrew pozorom bardzo dobrze dociska ten plastikowy szmelc
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
niewyrazne, ale chyba tak
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
sorki, ale skoro leci ,to trza z fala:decayed: mi chodzi o to co wychodzi z bloku silnika i idzie do dekla glowicy , pod kolektorem sacym, a tak apropo wole nowe kupywac niz uzywki ,ale np. jednej czesci, nigdzie dostac nie moge, waz od nagzrewnicy a dokladniej sama ta szybkozlaczka ,zgnila sobie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
witam, a ja chetnie kupie odme walu korbowego razem z zawleczka (ta plastikowa rure co sie laczy z odpowietrzeniem glowicy ).do a4 b6 1.8t .pozdro
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
ok sprobuje dzieki ,sprawdzilem dziala, otwiera sie ok 80 sekund .
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
mam nowy wiec gwarancja, a ile go trza nagrzewac pod akumulatorem ,bo ztego co wyczytalem to ponad 10 minut ,zgadza sie
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
no ostatnio go ruszalem zeby wode spuscic z chlodnicy ,wiec mogl sie uszkodzic , a co do sprawdzania termostatu jakim przyrzadem mozna go sprawdzic ? np miernikiem ? podpialem go pod prostownik 12 v 10A i nic nawet nie zagadal, a po podlaczeniu pod kostke w aucie tez zero reakcji
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
przeczytalem calosc ,ale jak wyjasnic wlaczanie sie wentylatora chlodnicy na max obroty na dopiero co odpalonym silniku i do tego calkowicie zimnym nie zawsze tak jest,ale czesto
-
Jak sprawdzić elektryczny termostat ?
Witam jak w temacie,wie ktos moze jak dziala ,i jak mozna sprawdzic elektryczny termostat z a4 b6 1.8t ,mam nastepujace problemy ten nowy nie otwieral i wywalalo plyn (narazie mam przelot termostat )wiec mam niedogrzany silnik, mam nowy firmy meyle , ale wlasnie na nim przegrzewalo silnik mam tez taka akcje ze czasami rano np dzis wlacza mi sie wentylator chlodnicy , i chodzi na pelnych obrotach po chwili sam sie wylacza jak auto troche sie zagrzeje , co to moze byc ?bo cos tym termostatem steruje, znaczy cos go musi podgrzac zeby sie otworzyl ,dodam ze w wiazce elektrycznej do tego termostatu jest caly czas prad o wartosci ok 10V ,jakies pomysly ?
-
Jaka glowica do 1.8t AVJ
ok dzieki
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ok a jak jest sprawna i podpasi ,to oczywiscie kupie to moze podaj na siebie jakis namiar na pw:grin:
-
Jaka glowica do 1.8t AVJ
czyli ktore sa z najmocniejszych?najbardziej wydajnych, bo jezeli ma przybyc troche mocy to warto sie pofatygowac:kox:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ok nie ma ktos moze pozyczyc na podmiane jakiejs pompy wspomagania ,zeby sprawdzic czy to ta blac? bo jak nie ona to maglownica powiedziala bye bey stalo sie to nagle doslownie polatalem bokiem na sniegu ,wszystko dzialalo ok, rano jade po 10m wspomaganie zginelo nagle,nie no tak mysle ze to moje autko to jakies zaklete ,teraz padlo wspomaganie calkowicie:cry: ,jakas rzeznia z tym audi ,jezdze nia ponad pol roku zrobilem prawie 50 tys. km. i nagle po wymianie rozrzadu wszystko sie rozlatuje ,dbalem o nia i takie cyrki od tamtej pory sa,