Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Witam, mam problem, dziś wpadło mi 5 groszy pod lewarek skrzyni biegów, dokładnie w tą gumę czy charmonijke, zablokowało mi lewarek od tipa, więc ruszyłem go na siłę,i rozerwałem tą osłonę gumowa, teraz pytanie czy da się to wymienić, albo rozebrac w jakiś sposób nie rozwalając pół auta,
  2. Ze 35 tysi moze 40 .za to zawsze ogniem drogi nie najlepsze . Co dziwne tylko ten jeden zlapal luz
  3. A u mnie prawy dolny banan zlapal luzy na tuleji i to aluminiowej
  4. szakal222 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    I dlatego ludzie mowia ze hid to zlo .a zwykla h7 mozna oslrpic .bo problem zaplacic 15 zl. I ustawic lampy
  5. Poprostu utnij 1-2 cm gumki i ewentualnie ustaw kat piora do szyby
  6. Jakas nowa marka na rynku Jaka nazwa taka jakosc . Nowy typ fotoradaru strazy wiejskiej
  7. No rozginanie widelek amortyzatora to ciupke lipa
  8. Z termostatem .pompa wspomagania .i tym calym napedem oaska9
  9. Bo masz cos z czujnikiem zamka .lub kablami idacymi w tamtych okolicach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. U mnievgorne z ms po ok 35-40 tys na aucie wygladaly cacy .ale jak je zdjelem to juz inaczej wygkadalo .sworznie lataly jak stara k.... .a tuleja gumowa byla zerwana i dobita Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Tak dla jasnosci nie stoje za zadna partia .nie ogladam tv.gazet nie czytam . neta rzadko uzywam .oprocz forum filmow i tresci wartych zaglebienia sie w ich merytoryke. Dla mnie to cale ustrojstwo i bagno zwane rzadem powinno byc wyniszczone do cna .razem z ich nastepcami .tak zeby nikt z tego kolesiostwa sie nie dostal wiecej .to samo tyczy sie urzedow i tego dziadostwa w siekszosci co tam siedzi bo to nie my dla nich jestesmy tylko na odwrot.dalej w polsce siedzi na stolkach badziew z ich mysleniem i podejsciem z prl .i dlatego nigdy w tym kraju nie bedzie dobrze bo kazdy kazdemu wilkiem i patrzy dla siebie cos za wszelka cene ugryzc .niby troche sie poprawia .ale to nie wystarcza i tyle .a szkoda bo polacy to madre lby tylko tok myslenia nie ten .a dzis lpg po 1.89 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. A niby skad masz taka pewnosc ze to na 500+? Jak PO rzadzilo to byla wacha po 6zl .jakos nie bylo pieciu stowek dla rodzin .tylko podwyzki vat i characze z kazdej strony .dodam jeszcze ze wacha jest tansza niz za rzadow tych rusko-niemieckich przydupasow .zreszta co w tym dziwnego ze paliwa drozeja jak okres wakacyjny w toku .a jeszcze dowalili info o ustawie to juz koncerny i sprzedawcy paliw sobie sami pondniesli cenyWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Fakt skv ma czarny karton .sruby pokryte zielona powloka . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Gorzej jak luźna śruba z czasem wyrobi sobie większy luz wtedy niewiadomo Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Mi z bledow ktore podales wydaje sie z to uszkodzenie sondy lub kabli .ale niech ktos potwierdzi Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. Poprostu wytopil die tam jakis smar lub olej i inne syfy sprawdz swiece i reszte cewek z mojego przypadku oadly bardzo szybko nastepne . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Juz mi swita dokladniej przez auto pod kanapa .pozniej slupkiem do gory .tam o ile sie nie myle kostka albo krokodylki.tyczy sie sedana .ale w kombi podobny uklad bedzie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. O ile sie nie mule od kierowcyWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. Z tym topexem to roznie bywa .ja pare narzedzi juz przetracilem z tej firmy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. U mnie tez po przegzaniu chamulcy .zrobil sie slabszy i tski gumowaty plyn tez motul rbr 600 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. Zvtym piachem to roznie bywa bardziej zalezy od ustawienia zawiasu i orzedewszystkim od opon jakie sie uzytkuje Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.