Treść opublikowana przez szakal222
-
Wahacze SKV
Narazie ok 6 tysi i nic sie nie dzieje Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Pionek czy alpine
Czysty i przyjemny prawie wszystko ustawisz Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Pionek czy alpine
Mam tego pioniera z blututu co autor watku i jest ok .gra tez dobrze Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
Budzet nie lubi prozni Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
Chyba od dolnych bananow w zwrotnice Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
A no duza .np nieszczelnosci dodatkowe ,wiecej wezy wiecej problemow Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Brak wspomagania na wolnych obrotach + gotujący się płyn
Ja mialem tak przy dojechanym plynie i przytartej pompie .niestety zawsze trzeba szukac Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
Narazie to wszystko to domysly i spekulacje .odpowiem dyplomatycznie :-D jak polityk. :-D zobaczymy co czas przyniesie Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
Nie bede komentowal Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
No i chwala ci za to bo jestes samowystarczalny .tylko nie zapominajcie ze piniadz goni piniadz .napedza to gospodarke .za tym idzie naturalna wieksza ilosc miejsc pracy i podwyzki wyplat mimo niecheci prywaciarkow co za pol darmo nabijaja sobie kase ludzmi skierowanymi z UP .tak to wyglada Kolego, a po co iść do roboty, jak się kasę darmo dostaje - to mniej więcej tak samo jak z socjalem na zachodzie. Do czego to prowadzi - do tego co się stało w Grecji. Sam mam znajomego co ma 4 dzieci, robi na czarno i stwierdził że nie pójdzie do roboty bo jeszcze mu 500+ ograniczą Ja np. własnych dzieci jeszcze się nie dorobiłem, z tego prostego względu że sam musiałem zarobić na własne studia, mieszkanie - nie dostałem nic za darmo. Jak raz widziałem beneficjentów 500+ w kolejce sklepu, to naj sam pierw na kasie - 3 zgrzewki browca, a potem ew. jakieś drobiazgi dla dzieci . Tak to w praktyce wygląda. Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Brak wspomagania na wolnych obrotach + gotujący się płyn
Moze pompa pada .na zimnym dziala dobrze? Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
Polecam poczytać i sprawdzić http://www.newsweek.pl/polska/lista-nominacji-pis-w-spolkach-skarbu-panstwa-i-instytucjach-panstwowych,artykuly,381794,1.html I co to zmienia ? przydupasy ruska i niemca z Po tez obsadzili swoimi kolesiami miejscowy gdzie sie dalo .nawet kradziez pieniedzy i majatku ludzi (nazwe to po imieniu), w ambero gold byla poparta przez tuskacza .bo niewieze ze jego synus tak bez plecow tatusia i armi jego kolesi to zrobil.kazdy mial w tym biznes .ukradli kase ludzi w bialy dzien pod maska bankructwa .i to wszystko w bialych rekawiczkach .i winnych niema .wiec niema co sie spierac co kto bo wszyscy jednakowi czy to PO czy Pis dla mnnie jeden grzyb i cwaniak ktory ma cos za uszami .i mozna dalej tak wymieniac sie argumentami bo to nic nie da .jak dla mnie w polsce dalej rzadzi komuna w innych nazwachWysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
Czyli jak za poprzedniej wladzy po staremu.kocham nasz kraj ale to byd... I ich pobratency powinni wyleciec i by byl spokoj .tyczy sie to kazdej parti .Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Posypały się błędy po rozładowaniu akumulatora
Dlatego pytalem czy taki sam kupiles Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
Poprzednicy tez nic nie robili tylko szkodzili wiec jeden uj co mamy .jestesmy krowami do dojenia i nigdy sie to nie zmieni .taki fakt Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kierowca zapłaci daninę...
A tam. .. narazie. to woda na mlyn onetu demonizuja i sieja mlyn .co miesiac cos wyciagna i zazwyczaj nic nie bylo .bedzie niewypal Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Ja robilem trzeba probowac. Jakie ledy upchales Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Posypały się błędy po rozładowaniu akumulatora
Na taki sam? Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
Mi tez tak odpowiedzial Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
Jego towar i slowo takze zasady .wiec co do gwarancji takze jego problem bo sam jasno to powiedzial oficjalnie Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Posypały się błędy po rozładowaniu akumulatora
Mozna ale sprawdz najpierw kostki i piny w nich one pierwsze dostaja.u mnie bezpiecznik od pompy paliwa zamiast sie spalic to stopil sie i nie musze mowic co bylo dalej.odpowiem odrazu ze amperaz bezpiecznika dobrany do ori .i sprawdz czy nic nie zasniedzialo .masy sa dobre i nie masz wody w ecu Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Posypały się błędy po rozładowaniu akumulatora
Moze zrobila sie gdzies spawara na instalacji Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Posypały się błędy po rozładowaniu akumulatora
Naladuj aku pozniej skasuj bledy i wtedy szukac jak cos wywali vag Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Moj podobnie rano grzechotnik ok 1 s. Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Etc i biały dym !
Czujnik walu korbowego taki cyrk mi powodowal .ale nie dymil Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka