Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Powiem tak ms mialem w rece zjezdzonyz mojego zaeieszenia i lema ms to juz smietnik ,lm znosnie ,skv wydaje sie solidniejsze od ms ,narazie jezdze ,zobaczmy co to potrafi
  2. Ogólnie nie należy ciąć tulei, tak zrobił jeden z kolegów tak też powiedzial ze mechanicy sobie radzą kolega rachmistrz.Można rozszerzyć widełki amortyzatora jak wszyscy to robią. Natomiast zwężenie nie zmniejsza wcale ilości gumy - oryginalne zawieszenie w B6 ma tuleję załóżmy 5cm, nasze 6,4 cm (nie mierzyłem dokładnie) a więc nawet gdy ktoś uciął 0,5 to i tak jest to na stronie 0.2 mm więcej - choć nie powtarzam nie ma konieczności cięcia. Kolega tak podszedł do problemu i nie widzimy problemu by nie uznawać gwarancji. Wahacze sprzedajemy od blisko 4 lat, sytuacja z tą tuleją w b6 wyszła tu na forum, kolega rachmistrz je sprzedaje nadal w hurtowni, tu ludzie tez brali i montowali. Wg danych producenta powinny one być w b6 tak samo więc je sprzedawaliśmy do czasu afery na forum. Dlaczego było cicho o tych wahaczach ? Ze względu na jakość to właśnie cisza i brak jakichkolwiek opinii negatywnych i reklamacji spowodował chęć tejże akcji marketingowej. Ludzie po prostu krzyczą głośno jak jest źle, gdy nic sie nie dzieje nikt nic nie mówi i uznaje, że wahacze za 379 zł to normalne, że robią po 80 000 km i dalej jeżdżą ( w 2013 roku waluta była tańsza taka była cena zestawu) Tak wahacze z niską tuleją będą w Polsce dostępne za około 2 tygodnie interweniowaliśmy już u dostawcy i złożyliśmy na nie zamówienie. Wahacze do audi a4 B5 są w ciągłej ofercie i w 100% odpowiadają oryginałom. Kolega chyba żartuje? Przycinanie tulei czy rozginanie amortyzatora? Kto mądry takie rzeczy robI? Jak kupuje się część to ona ma pasować do danego modelu i nie piszę tego przez to że sam handluje częściami tylko przez to że to dla mnie chore. Może sworznie też trzeba trochę spiłować żeby założyc do b6?To fakt tez sie wpienilem jak musialem ciac tuleje ,i rozginac widly amortyzatora,jak to strzeli i gdzies wydzwonie to z ich winy bedzie ,o ile laczniki stabilizatora i dolozenie nakretki to pikus, to drugie to poracha totalna
  3. Poprawka mialo byc 60000 ,jedno zero mi ucieklo ,czyli 2 lata w moim przypadku
  4. Po 5 latach to ja auto juz zezlomuje bo licznik sie przekreci ,za ta kase niech wytrzymaja 6tys i bedzie dobrze
  5. Pod lewarkiem zmiany biegow,sciagasz ramke pianke obudowe odkrecasz i masz caly mechanizm w plastikowej skrzynce to tam mialem moje zaginione pieniadzory ,i inne duperele Tyle za ja mam b6a w b5 to niewiem jak jest
  6. Ja tak mialem u siebie w b6 w koszu wybieraka uzbieraly sie drobniaki i one sobie tam graly ,jak to posprzatalem ucichlo
  7. Potwierdzam prawie jak. Ori
  8. Zalezne tez to jest od smaru ,ten bosch nie robi sie taki
  9. O normy spalania euro,z czworka mozesz wjezdzac ponizej nie
  10. To za duzo zbieznosc sie rozwalila ja jak robilem. To suwmiarka pomierzylem i nanioslem na nowe i jest prawie dobrze a i tak dzis jade robic zbieznosc
  11. szakal222 odpowiedział(a) na MariuszBDG temat w Audi A4 B5
    Moga byc walniete amory lub peknieta sprezyna albo lozysko
  12. Ja mam 4 przeloty i jest fajny dzwiek tylko czasami mi cos brzeczy
  13. Kolego moja rada zrob kategorie i tyle mysle ze pojdzie latwo, bedzie taniej i latwiej i bez komplikacji pozniej ,ktorych nikomu nie zycze ,mandat do 500zl grozi
  14. Czunnik temperatury cieczy ,przepustnica do czyszczenia i adaptacji ,,zrob logi koledzy moze ci powiedza co go boli
  15. Nie liczac lekkiego bum i kosztow z tym zwiazanych to jakies 5 kola z niektorymi modami ,oczywiscie w tym pakiet sttartowy czyli rozrzad itd, nie licze tylko oleju i klockow ,przelot w moich rekach 130tys.km. i 4lata
  16. Ja mam dipp i sa ok nie mamzarzutow rzadnych
  17. Ja smaruje smarem boscha i nigdy nic nie stanelo ,swoja droga chamulce co 3 miechy robie i pewnie niema kiedy
  18. Ja tez z tym walcze ,jedna zwrotnice juz kupywalem
  19. Sa srubki od dolu ,musze zobaczyc u siebie w b6 ,podejrzewam ze w b5 jest podobnie ,klucze zazwyczaj normalne z zestawu lub plaskie
  20. Kolega z pro choice nick dzik. Sprzedaje mpotula x-cess za 135 chyvba
  21. Tak odkrec blokade zobaczysz gdzie idzie ze stacyjki w korpusie i odkrecasz albo na kolumnie albo pod kierownica w zaleznosci od auta ,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.