Treść opublikowana przez szakal222
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Ok dzieki
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
A ja szukam szablonow. Ma ktos?
-
Wahacze SKV
Powiem tak ms mialem w rece zjezdzonyz mojego zaeieszenia i lema ms to juz smietnik ,lm znosnie ,skv wydaje sie solidniejsze od ms ,narazie jezdze ,zobaczmy co to potrafi
-
Wahacze SKV
Ogólnie nie należy ciąć tulei, tak zrobił jeden z kolegów tak też powiedzial ze mechanicy sobie radzą kolega rachmistrz.Można rozszerzyć widełki amortyzatora jak wszyscy to robią. Natomiast zwężenie nie zmniejsza wcale ilości gumy - oryginalne zawieszenie w B6 ma tuleję załóżmy 5cm, nasze 6,4 cm (nie mierzyłem dokładnie) a więc nawet gdy ktoś uciął 0,5 to i tak jest to na stronie 0.2 mm więcej - choć nie powtarzam nie ma konieczności cięcia. Kolega tak podszedł do problemu i nie widzimy problemu by nie uznawać gwarancji. Wahacze sprzedajemy od blisko 4 lat, sytuacja z tą tuleją w b6 wyszła tu na forum, kolega rachmistrz je sprzedaje nadal w hurtowni, tu ludzie tez brali i montowali. Wg danych producenta powinny one być w b6 tak samo więc je sprzedawaliśmy do czasu afery na forum. Dlaczego było cicho o tych wahaczach ? Ze względu na jakość to właśnie cisza i brak jakichkolwiek opinii negatywnych i reklamacji spowodował chęć tejże akcji marketingowej. Ludzie po prostu krzyczą głośno jak jest źle, gdy nic sie nie dzieje nikt nic nie mówi i uznaje, że wahacze za 379 zł to normalne, że robią po 80 000 km i dalej jeżdżą ( w 2013 roku waluta była tańsza taka była cena zestawu) Tak wahacze z niską tuleją będą w Polsce dostępne za około 2 tygodnie interweniowaliśmy już u dostawcy i złożyliśmy na nie zamówienie. Wahacze do audi a4 B5 są w ciągłej ofercie i w 100% odpowiadają oryginałom. Kolega chyba żartuje? Przycinanie tulei czy rozginanie amortyzatora? Kto mądry takie rzeczy robI? Jak kupuje się część to ona ma pasować do danego modelu i nie piszę tego przez to że sam handluje częściami tylko przez to że to dla mnie chore. Może sworznie też trzeba trochę spiłować żeby założyc do b6?To fakt tez sie wpienilem jak musialem ciac tuleje ,i rozginac widly amortyzatora,jak to strzeli i gdzies wydzwonie to z ich winy bedzie ,o ile laczniki stabilizatora i dolozenie nakretki to pikus, to drugie to poracha totalna
-
Wahacze SKV
Poprawka mialo byc 60000 ,jedno zero mi ucieklo ,czyli 2 lata w moim przypadku
-
Wahacze SKV
Po 5 latach to ja auto juz zezlomuje bo licznik sie przekreci ,za ta kase niech wytrzymaja 6tys i bedzie dobrze
-
Brzeczenie w aucie podczas szybkiej jazdy.
Pod lewarkiem zmiany biegow,sciagasz ramke pianke obudowe odkrecasz i masz caly mechanizm w plastikowej skrzynce to tam mialem moje zaginione pieniadzory ,i inne duperele Tyle za ja mam b6a w b5 to niewiem jak jest
-
Brzeczenie w aucie podczas szybkiej jazdy.
Ja tak mialem u siebie w b6 w koszu wybieraka uzbieraly sie drobniaki i one sobie tam graly ,jak to posprzatalem ucichlo
-
regeneracja plastików (przycisków)
Potwierdzam prawie jak. Ori
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Zalezne tez to jest od smaru ,ten bosch nie robi sie taki
-
Audiczką przez Niemcy do Amsterdamu.
O normy spalania euro,z czworka mozesz wjezdzac ponizej nie
-
Problem ze skręcaniem kół po wymianie wahaczy
To za duzo zbieznosc sie rozwalila ja jak robilem. To suwmiarka pomierzylem i nanioslem na nowe i jest prawie dobrze a i tak dzis jade robic zbieznosc
-
Problem z tyłem
Moga byc walniete amory lub peknieta sprezyna albo lozysko
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Ja mam 4 przeloty i jest fajny dzwiek tylko czasami mi cos brzeczy
-
Jazda motocyklem bez prawa jazdy kat. A
Dokladnie tak
-
Jazda motocyklem bez prawa jazdy kat. A
Kolego moja rada zrob kategorie i tyle mysle ze pojdzie latwo, bedzie taniej i latwiej i bez komplikacji pozniej ,ktorych nikomu nie zycze ,mandat do 500zl grozi
-
Samochód ciężko odpala co jakiś czas + silnik traci moc
Czunnik temperatury cieczy ,przepustnica do czyszczenia i adaptacji ,,zrob logi koledzy moze ci powiedza co go boli
-
Koszt użytkowania naszych czterech pierścieni :)
Nie liczac lekkiego bum i kosztow z tym zwiazanych to jakies 5 kola z niektorymi modami ,oczywiscie w tym pakiet sttartowy czyli rozrzad itd, nie licze tylko oleju i klockow ,przelot w moich rekach 130tys.km. i 4lata
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja mam dipp i sa ok nie mamzarzutow rzadnych
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Ja smaruje smarem boscha i nigdy nic nie stanelo ,swoja droga chamulce co 3 miechy robie i pewnie niema kiedy
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Ja malowalem boolem do zderzakow i prawie jak ori
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Ja tez z tym walcze ,jedna zwrotnice juz kupywalem
-
zablokowana kierownica w audi a4 b5 a zapłon działa normalnie
Sa srubki od dolu ,musze zobaczyc u siebie w b6 ,podejrzewam ze w b5 jest podobnie ,klucze zazwyczaj normalne z zestawu lub plaskie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kolega z pro choice nick dzik. Sprzedaje mpotula x-cess za 135 chyvba
-
zablokowana kierownica w audi a4 b5 a zapłon działa normalnie
Tak odkrec blokade zobaczysz gdzie idzie ze stacyjki w korpusie i odkrecasz albo na kolumnie albo pod kierownica w zaleznosci od auta ,