Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Blad pozycji walka ,czesto przyczyna jest napinacz i \lub lancuch
  2. Ja jezdzilem kiedys na takim wynalazku ,jest git ale zapomnij o chipie i modach bo dobierane pod auto ,niewiem czy jest taka instalka pod 1.8t
  3. Dlatego wlasnie dopisalem ciekawe ,
  4. Wczoraj w raporcie turbo mowili ze jak nie masz przy sobie plastiku to go nie zabiora i tak do konca roku ,to jest dopiero ciekawe
  5. Tak powinien pokazac wypadania zaplonu na danym cylindrze
  6. Niedobrze tak na odlegljsc to ciezko ,musisz ojechac do kogos kumatego to ci zdiagnozuje
  7. Sprawdz mechanizm roznicowy ,podnies przod do gory i popatrz jak kola sie kreca i czy wtedy zgrzytow nie ma ,wszystko rekoma
  8. Prawie 700 stow ,jak jest w dobrym stanie i ci na nim wygodnie to rozpatrz ta propozycje
  9. Gaz nawet lepszy do chipa wiecej oktanow ,to mniejsze ryzyko spalania stukowego ,tylko wszystko musi byc tip top
  10. Przegublub polos Stuki skad slychac,to takie chrobotanie?
  11. Moze masz jakies problemy z instalacja jak masz zasilanie radia rozwiazane?,i jakie system naglosnienia w aucie
  12. No ewidentnie cos sie blokuje
  13. U mnie dalej silniczek chula,ostatnio sie bawilem z 10 minut w sloncu i chula nadal ,parametry silnika masz nadrukowane na nim i taki dobierz
  14. U mnnie nie ma takich zjawisk
  15. Kup husqwarne bedziesz pan zadowolony ,mam 2 nowa i stara nowa na byki,a stara na dzialki scina okolo 40 metrow badyli miesieczni i sluzy elegancko,moja rada tylko taka ze lej ciupke wiecej oleju do pb
  16. Moj dymi tak rano ,jak zimny czuc olej ale po jezdzie juz tego niema,masz kata?
  17. szakal222 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    Ja doszlem tam z gleby pare przedluzek i dojdziesz. Ja nie dalem rady odkrecic tak to bylo zardzewiale i finalnie wywalilem calosc z auta
  18. A nie lepiej odrazu kupic do lasu a pracowac kolo domu i miec lepszy sprzet?
  19. szakal222 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    Tam sa na przelot u mnie ,turbo gladko sie odkreca ,tylko dobry klucz i wd wczesniej ,zdecydowanym ruchem i pusci ,
  20. Fakt moj tez jadl olej castrola 1 litr na 3 tys autostradowej niemieckiej jazdy po 180_230 km\h teraz mam motula to potrzebuja poltora litra na 10 tys.km tyle ze pedal gazu mam czesto przybity w podloge
  21. Sthil po jakims czasie. Zacznie sie rozpadac ,husqwar mam pracuje nim w lesie i nie mam problem ,makita znajomy robi tez ok,rozwarz takze firme echo
  22. szakal222 odpowiedział(a) na piotr7276 temat w 1.8T
    U mnie na g28 czyli czujnik walka rozrzadu vag jasno pokazal ten czujnik z nazwy. ,ale objawy typowe dla niego
  23. Potwierdzam u mnie tez tak bylo ,vag wywali blad tego czujnika
  24. Najczesciej od uszkodzonego zaworka ,sa takie objawy jak: falowanie na wolnych obrotach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.