Treść opublikowana przez szakal222
-
Błąd P0015 16399 B Camshaft Position, Bank 1 - Timing over-retarded
Blad pozycji walka ,czesto przyczyna jest napinacz i \lub lancuch
-
gaz do 1.8t quattro
Ja jezdzilem kiedys na takim wynalazku ,jest git ale zapomnij o chipie i modach bo dobierane pod auto ,niewiem czy jest taka instalka pod 1.8t
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Dlatego wlasnie dopisalem ciekawe ,
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Wczoraj w raporcie turbo mowili ze jak nie masz przy sobie plastiku to go nie zabiora i tak do konca roku ,to jest dopiero ciekawe
-
Szarpie na LPG
Tak powinien pokazac wypadania zaplonu na danym cylindrze
-
Stukanie na wstecznym przy skreconych kolach.
Niedobrze tak na odlegljsc to ciezko ,musisz ojechac do kogos kumatego to ci zdiagnozuje
-
Stukanie na wstecznym przy skreconych kolach.
Sprawdz mechanizm roznicowy ,podnies przod do gory i popatrz jak kola sie kreca i czy wtedy zgrzytow nie ma ,wszystko rekoma
-
Sezon Rowerowy 2016
Prawie 700 stow ,jak jest w dobrym stanie i ci na nim wygodnie to rozpatrz ta propozycje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Gaz nawet lepszy do chipa wiecej oktanow ,to mniejsze ryzyko spalania stukowego ,tylko wszystko musi byc tip top
-
Stukanie na wstecznym przy skreconych kolach.
Przegublub polos Stuki skad slychac,to takie chrobotanie?
-
Podłączenie Radia Pioneer A4 B6
Moze masz jakies problemy z instalacja jak masz zasilanie radia rozwiazane?,i jakie system naglosnienia w aucie
-
Półoś SPIDAN czy przegób SKF ? Czy wyjmę półoś bez rozpinania zawieszenia.
Ja rozpinalem szkoda czasu na zabawe
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
No ewidentnie cos sie blokuje
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
U mnie dalej silniczek chula,ostatnio sie bawilem z 10 minut w sloncu i chula nadal ,parametry silnika masz nadrukowane na nim i taki dobierz
-
Podłączenie Radia Pioneer A4 B6
U mnnie nie ma takich zjawisk
-
Jaka Pilarka Spalinowa?
Kup husqwarne bedziesz pan zadowolony ,mam 2 nowa i stara nowa na byki,a stara na dzialki scina okolo 40 metrow badyli miesieczni i sluzy elegancko,moja rada tylko taka ze lej ciupke wiecej oleju do pb
-
[B6 AVJ] Silnik bierze olej
Moj dymi tak rano ,jak zimny czuc olej ale po jezdzie juz tego niema,masz kata?
-
Brak śrub.
Ja doszlem tam z gleby pare przedluzek i dojdziesz. Ja nie dalem rady odkrecic tak to bylo zardzewiale i finalnie wywalilem calosc z auta
-
Jaka Pilarka Spalinowa?
A nie lepiej odrazu kupic do lasu a pracowac kolo domu i miec lepszy sprzet?
-
Brak śrub.
Tam sa na przelot u mnie ,turbo gladko sie odkreca ,tylko dobry klucz i wd wczesniej ,zdecydowanym ruchem i pusci ,
-
posiadam 1.8 turbo z lpg i mam olej longlife serwisowy ...auto go polyka:d
Fakt moj tez jadl olej castrola 1 litr na 3 tys autostradowej niemieckiej jazdy po 180_230 km\h teraz mam motula to potrzebuja poltora litra na 10 tys.km tyle ze pedal gazu mam czesto przybity w podloge
-
Jaka Pilarka Spalinowa?
Sthil po jakims czasie. Zacznie sie rozpadac ,husqwar mam pracuje nim w lesie i nie mam problem ,makita znajomy robi tez ok,rozwarz takze firme echo
-
B6 BFB Błędy
U mnie na g28 czyli czujnik walka rozrzadu vag jasno pokazal ten czujnik z nazwy. ,ale objawy typowe dla niego
-
Co to moze być ? Dziwne gaśnie wczasie jazdy BEX
Potwierdzam u mnie tez tak bylo ,vag wywali blad tego czujnika
-
AEB Jak sprawdzić poprawność działania zaworu odp.skrz.korb.
Najczesciej od uszkodzonego zaworka ,sa takie objawy jak: falowanie na wolnych obrotach