Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. No to jezeli masz kata to wklad patrzy dac ci dyla.poprostu sie oberwal i drga tam sobie Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  2. U mnie tez tak bylo skonczylo sie wymiana Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  3. U mnie wal dzwoni ale to w quattro Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  4. No i alu cieplo dobrze oddaje to dodatkowy argument Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  5. Ja tez mam komplet z b6 3.0 asn Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  6. szakal222 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Renault kangoo .ostatnio poprawialem po partaczu mechaniku i wlasnie myslalem czy sobie nie upchac takiej Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  7. Sprawdz kable w komorze silnika a w szczegolnosci kostki . Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  8. I jazma czy wszystko trzyma Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  9. szakal222 odpowiedział(a) na AjsHDP temat w 1.8T
    Bo trzyma cisnie tylko parska przy upuszczaniu cisnienia.zeby chikita sie pojawila to albo musialby przeladowac .albo puszczas w eter Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  10. Ja odpowietrzam na ruce przy silniku i mam dziurke na rurce nafrzewnicy .mecze to tak dlugo az pozbede sie powietrza silnik odpalam i gasze na zmiane upuszczajac powietrze na dziurce zbiorniczek plynu max wysoko dajesz Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  11. Dokladnie rurka .ale na wiekszych przekrojach .i nic nie powinno szalec .tylko po jakims czasie wywali czeka i pokaze niesprawnosc kata .kasujesz i tak w kolko Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  12. Taki precik w srodku co trzyma wszystko do kupy dlugie szczypce i do dziela Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  13. Jak kolega mowi ,jako ze lubie malowac mokro_mokro to ci wytlumacze przygotowujesz element .myjesz benzynka ekstrakcyjna .i zaczynasz malowac kladziesz dwie cienkie warstwy dla pokrycia i pozniej z 30 cm lecisz zeby bylo takie jakby zroszone .nie maluj z bliska rob szybsze ruchy i najlepiej pare elementow na zmiane musi podsychac troche .podstawa to czystosc .do tego podgrzej puche z farba bedziesz mial lepsza mgielke bo cisnienie wzrosnie. ,sproboj sobie najpierw na kawalku gladkiej blyszczacej powiechrzni np szklo lub cos polerowanego to zlapiesz jak to robic Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  14. Chodzi ci ten co ja polecalem do zderzakow? U mnie jest ok jedyne czym sie odrozni to delikatny polysk Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  15. Wiem o tym sam mialem problem teraz kupilem taka jjako dawce ,pompa byla Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka Jedyne co trzeba przerobic to zalozyc zaslepke przelewu ze swojego kosza. Jest ok nawet nr oem sie zgadzaly Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  16. Czesciowo masz racje ale. Sa auta ktore maja swoje bolaczki i kiedys to wylezie Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  17. Jezeli do Q to musi byc z quattrowki. W domu mam stara to pomierze do siebie kupywalem z 3.0 i tez musialo byc z Q Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  18. Pali normalnie ?to po co sie spinac? Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  19. 3tys zrobilem i jest ok Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  20. A ja walcze z chalasem .teraz sie zastanawiam po co budowalem kwasa 66mm Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  21. Wstaw rure glosniej bedzie nie licz na cuda Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  22. Sprawdzcie sruby jazm ,piasty czy proste i nie maja luzow
  23. Albo przeguby jak w moim przypadku
  24. Moge komus dac jezdzonehgo lema do testow ori pierwszy montarz z logo audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.