Treść opublikowana przez szakal222
-
Grzechot przy spadających obrotach od 2000.
No to jezeli masz kata to wklad patrzy dac ci dyla.poprostu sie oberwal i drga tam sobie Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Awaria włącznika świateł....
U mnie tez tak bylo skonczylo sie wymiana Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Grzechot przy spadających obrotach od 2000.
U mnie wal dzwoni ale to w quattro Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
No i alu cieplo dobrze oddaje to dodatkowy argument Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja tez mam komplet z b6 3.0 asn Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana INTERCOOLERA
Renault kangoo .ostatnio poprawialem po partaczu mechaniku i wlasnie myslalem czy sobie nie upchac takiej Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Citroen C4 1.6 16V 109ps 2005r nie odpala
Sprawdz kable w komorze silnika a w szczegolnosci kostki . Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Stuknięcie przy hamowaniu
I jazma czy wszystko trzyma Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Pytanie - zawór DV
Bo trzyma cisnie tylko parska przy upuszczaniu cisnienia.zeby chikita sie pojawila to albo musialby przeladowac .albo puszczas w eter Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Ciśnienie w układzie chłodzenia - ma być czy nie?
Ja odpowietrzam na ruce przy silniku i mam dziurke na rurce nafrzewnicy .mecze to tak dlugo az pozbede sie powietrza silnik odpalam i gasze na zmiane upuszczajac powietrze na dziurce zbiorniczek plynu max wysoko dajesz Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 1.8T podniesienie mocy do 200km
Dokladnie rurka .ale na wiekszych przekrojach .i nic nie powinno szalec .tylko po jakims czasie wywali czeka i pokaze niesprawnosc kata .kasujesz i tak w kolko Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Taki precik w srodku co trzyma wszystko do kupy dlugie szczypce i do dziela Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Jak kolega mowi ,jako ze lubie malowac mokro_mokro to ci wytlumacze przygotowujesz element .myjesz benzynka ekstrakcyjna .i zaczynasz malowac kladziesz dwie cienkie warstwy dla pokrycia i pozniej z 30 cm lecisz zeby bylo takie jakby zroszone .nie maluj z bliska rob szybsze ruchy i najlepiej pare elementow na zmiane musi podsychac troche .podstawa to czystosc .do tego podgrzej puche z farba bedziesz mial lepsza mgielke bo cisnienie wzrosnie. ,sproboj sobie najpierw na kawalku gladkiej blyszczacej powiechrzni np szklo lub cos polerowanego to zlapiesz jak to robic Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Chodzi ci ten co ja polecalem do zderzakow? U mnie jest ok jedyne czym sie odrozni to delikatny polysk Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wiem o tym sam mialem problem teraz kupilem taka jjako dawce ,pompa byla Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka Jedyne co trzeba przerobic to zalozyc zaslepke przelewu ze swojego kosza. Jest ok nawet nr oem sie zgadzaly Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Czesciowo masz racje ale. Sa auta ktore maja swoje bolaczki i kiedys to wylezie Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jezeli do Q to musi byc z quattrowki. W domu mam stara to pomierze do siebie kupywalem z 3.0 i tez musialo byc z Q Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T AVJ] Zwiększone spalanie po wstawieniu DP - prośba o analizę logów i pomoc
Pali normalnie ?to po co sie spinac? Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
3tys zrobilem i jest ok Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
A ja walcze z chalasem .teraz sie zastanawiam po co budowalem kwasa 66mm Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Wstaw rure glosniej bedzie nie licz na cuda Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Wibracje przy hamowaniu ale nie zawsze.
Sprawdzcie sruby jazm ,piasty czy proste i nie maja luzow
-
1.8t Q stuka przy zmianie biegów - Luz na wale
Albo przeguby jak w moim przypadku
-
[1.8T AVJ] Zwiększone spalanie po wstawieniu DP - prośba o analizę logów i pomoc
Bo nie powinna miec .to do testowania kata sluzy
-
Wahacze SKV
Moge komus dac jezdzonehgo lema do testow ori pierwszy montarz z logo audi