Treść opublikowana przez szakal222
-
Jaka glowica do 1.8t AVJ
te wszystkie pasuja?
-
Jaka glowica do 1.8t AVJ
czyli aeb lub agu wchodza plug&play? pod orginalne kolektory z avj tez pasuja ? to czym sie roznia glowice w 1.8t ,oprocz wspomnianych kanalow dolotowych
-
Jaka glowica do 1.8t AVJ
Witam ,jak w temacie , jaka glowice mozna zastepczo zalozyc zamiast tak jak w moim przypadku mojego silnika AVJ ,bez rezania i zeby wszystko bylo ok,
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dobrze wiedziec szkoda ze nie znam jeszcze nikogo z forum , pierwsze baczki juz byly na parkingu i zaliczony kraweznik ,trzeba korzystac jak jest mozliwosc:grin:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
to bliziutko ja ze zjednoczenia nar. dzisiaj popadal snieg a ja wracalem od dziewczyny z czerniawy ok mirsk ,letnie opony szer.225 jeszcze na wykonczeniu ,sniegu po ko0stki ,zajebiaszczo zero trakcji ciagly bok mi to pasuje
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja tez wlasnie mam ten termostat z s-auto wroclaw ale ja drapnelem to przejazdem , w 2 godziny mi to zalatwili zanim dojechalem z jeleniej a skad jestes z jeleniej ,chetnie zepne sie z vagiem bo juz mam metlik w glowie i niewiem co robic dzis lecialem na szklarska i kolo goduszynskiej wywalilo waz z kroćca wody , i tylko bylo coolant ,awaryjne ,telefon po lawete i na chate ,krociec zgnity ,padaka ile ten ,badziewny krociec kosztuje ,bo juz nie jest za wesolo,ciesze sie ze mam dobre asista:naughty:nce
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ok juz domyslam sie gdzie autko narazie lata zero objawow zobaczymy ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- panowie a nie wiecie moze przypadkiem ,jak sprawdza sie te przeklete elektrycznme termostaty audi np jak moj z a4 b6 1.8t ,cos takiego NOWY TERMOSTAT MEYLE AUDI A4 B6 B7 A6 C5 1.8T 2.0 (2686436920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
dobra panowie sprawa wyglada znosnie po wyplukaniu ukladu chlodzenia , wymianie oleju ,i zalozeniu korka od kolegi jest ok,olej normalny ma kolor ,zero korzuchow z wody itd, ani na bagnecie ani korku ,kopcenie ustalo woda w ukladzie wylotowym turbinie i kacie, woda (bo narazie to wlalem na probe) czysta i nie ma zadnych gazow ,nic sie nie przegrzewa osiagi i parametry wydaja sie byc w normie teraz musze termostat w jakis sposob sprawdzic, bo moze namieszac a apropo termostat kompletny tylko taki znalazlem i taki zalozylem ,jak bedzie dalej cos sie dziac kombinuje nowa glowice dzieki za rady,dodam ze zrobilem ponad 300km od tych zdarzen po nap[rawie z czego ponad 100 pelna piz*... i jest ok:doh:
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
witam panowie tak opilki byly ,ale wyplukalem uklad pod cisnieniem i jest juz czysto zero oleju w plynie , i na odwrot ,plyn chyba nie znika ,ledwo co kopci i na przelotowym termostacie nie ma problemow, nowy ktory mam niespelna 2 tygodnie wadliwy, grzalem go w wrzacej wodzie zero reakcji ,wiec chyba firma meyle , bedzie sie ze mnna po sondach ciagala bo zaczelo sie wszystko od wymiany rozrzadu z termostatem,i on jest wadliwy i przegrzal mi motor czego nastepstwem byly wyrzej opisane usterki i naprawy,zauwarzylem jedna drobnostkje ale znaczaca na rurce do odpowietrzania przy silniku z woda caly czas po odpaleniu leca malutkie babelki powietrza, wiec glowica albo uszczelka co za padaka nbarazie jezdze zobacze co sie bedzie dzialo
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nie tylko twoje marzenie ale polskie zarobki i ceny paliw skutecznie utrudniaja zakup takiej furki,a ten warsztat to przypadkiem nie na miejscu bylej myjni kolo zorki?
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
dzieki za odpowiedzi ,auto przestalo dymic na bialo powiedzmy ze w normie ,plyn chlodzacy wylalem wlalem wody unosi sie olej w zbiorniczku i opilki alu, to pewnie po planowaniu ,zaraz biore weza i wyplukam wszystko pod cisnieniem ,olej zmienilem ,pojezdze zobaczymy co sie bedzie dzialo ,aha i wywalilem termostat i wlozylem go bez bebechow woda krazy w ukladzie, czas pokaze ,zobaczymy co sie bedzie dzialo, odp dla potomnych jakie beda efekty korek zmienilem to samo to stary rozwiercilem zobaczymy
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
niby odpowietrzal ale pozniej sam robilem i odpowietrzalem na takiej sprytnej rurce z nacieta srubka w najwyzszym punkcie obok dekla glowicy , teraz to sie boje tym z podworka wyjechac jak na swiatlach mi plyn przez zbiorniczek wyrzuca i leci para spod maski .wogole obiegu nie rusza tylko wyrzuca zbiornikiem a to dymioenie to takie konkretne jest w zadnym wypadku nie od temperatury kopci jak zadymiara na imprezach,a o ktorym wezyku mowisz ?
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
zmienial mi znajomy i zaluje tego ,bo obcy by zalowal ,pompa sprawdzona na wyjetych bebechach z termostatu tloczy wode myslalem ze termostat ale tez nowy ,a co z kopceniem powiem ze tylko po pelnym rozgrzaniu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
daj namiary na pw normalnie masakra dziwi mnie tylko jak to sie moglo stac ,a vaga nie posiadam bo nie moglem na 7 uruchomic ,pewnie na zlosc glowica gdzies pekla i bedzie koszt i tak juz sporo mi kasy z portfela ta akcja wyjela, a jakbym mial 2,7 biturbo to bym sie cieszyl ,to jest sluszny piec tylko drogi w utrzymaniu za drogi jak na moje mozliwosci moj to chyba seria ? chyba
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/kopci-bialo-wywala-plyn-chlodzacy-249299/ jakies pomysly
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
Witam, i proszę o poradę ,mam nastepujacy problem ,po wymianie rozrzadu kompletnego pompa ,pasek rolka,napinacz,pompa wody ,silnik zaczal mi gotowac plyn wiec wyjalem termostat na probe, pomoglo ,kupilem 2 caly kompletny firmy meyle zalozylem wydawalo sie ok po tygodniu ,zaczelo znowu wywalac plyn ze zbiorniczka ,wiec diagnoza uszczelka pod glowica (stara wygladala ok) ,kupiona goetza,glowica planowana i padaka wczoraj zlozylem auto przejechalem sie i znowu wywala plyn i do tego zaczal kopcic na bialo ale tylko jak sie rozgrzeje tak samo jest z plynem osiaga 90 stopni i zaczyna sie jazda dodam ze to 1.8t AVJ quattro ,juz niewiem co mam robic wladowalem kupe kasy ,a auto jeszcze gorzej ,mam ochote sie go pozbyc ,szkoda mi go bo nawet fajne autko bylo .Ma ktos jakies pomysly?dodam ze przez 40tys zero problemow tylko cewki padly i turbo robilem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a no to i ja sie przywitam:wink: i pewnie bede potrzebowal porad bo mam awarie pozdrawiam robert
-
Kostka zmieniarki a4 b6
witam :wink:potrzebuje zobaczyc na zdjeciu jak sa wprowadzone (jakie kabelki) z instalacji od radia do zmieniarki ,ucielem kabel zeby przedluzyc , i pogubilo sie troche i nie mam jak podlaczyc jak ktos ma schemat poprosze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i pozdrwiam moj nowy naytek a4 b6 1.8t quattro , oby latal bezawaryjnie