Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. a i nie uzywam kontroli trakcji to badziewioe przeszkadza i jak tylko odpalam wylaczam
  2. oprocz zawiasu prawa strona,prog 2xdrzwi lusterko ,i kupa plastikow ,robilem tak nie raz ,czasami nawet szybciej ,poprostu nie poszlo jak kur...ie w deszcz mowi sie trudno ,nie pierwszy i nie ostatni dzwonek lubisz upalac ,musisz naprawiac jak to kiedys zanjomy po dzwonie powiedzial
  3. Q daje rade ,ale bylo za szybko w moim przypadku tak sie rozbestwilem ze po 120 latalem na efekty dlugo nie musialkem czekac i pieniazki na lpg pojda na blacharke ---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ---------- <br /><br /> na szczesie ofiar brak
  4. jak ktos chetny to teraz bede upalal w borowicach na drodze za przystankiem autobusowym (sudecka)
  5. przynajmniej na paliwo mniej wydajesz ale roznica miedzy oska a awd w zimie jest kolosalna wczoraj paskiem zrobilem ze 150 km ,sporo w gorach ato normalnie czulem strach i niepewnosc ,ze sie urwie na ktoryms zakrecie przyspieszenie po sliskim tez jest duzo lepsze
  6. fajna sprawa z Quattro ale wszystko mozna zmienic
  7. podoba mi się wyłączony licznik dla zmniejszenia stresu:decayed: jakieś małe okolcowanie wydaje się konieczne, super wymiata:decayed: a co sie bedzie stresowal mniej wiesz spokojniej zyjesz
  8. arre najwyzej wyrwiesz mi z pobocza opal do kominka jak za szeroko polecisz
  9. jedziemy do borowic wiec wiesz wal do arre co i jak
  10. ja juz dzis troche polatalem bokiem w gorach ---------- Post dopisany 11-01-2013 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 22:08 ---------- organizujemy cos jutro ,mam zamiar ponownie w okolice przesieki i borowic wystrzelic
  11. wiecej spalin potzreba zeby ja ruszyc do pelnej mocy ,wiec pozniej wstaje a dlaczego brak mocy to pojecia nie mam ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- na takie warunki czekam tylko wymienie stluczone lusterko i tylna lampe
  12. nadzieja matka glupich specjalnie przez rozdroze jezdze zeby polatac bokiem i czarno ,ale mogloby cos spasc i sie utrzymac a nie splynac w postaci plynu , a co do spota jacys chetni sa?
  13. dlatego wole i zawsze uzywam manualnej skrzyni tym bardziej ze mieszkam w gorach i jest jak dobrze redukowac predkosc a tu mamy kolejnego zdolnego drivera
  14. zgadzam sie wytrzyma ,a jak zaciagniesz nawet bez wysprzeglenia to tylko ,nie przyblokuje ci kol ,i zabierze troche mocy
  15. a ja kupilem 3 cewki beru i jedna toprana, i topran padl po 2 miesiacach ,a beru dalej lata ,wiec albo wada ,albo cewki maja niezbyt udane
  16. Potwierdzam. Kiedys bylem na wymianie szkolenej i mieszkalem u szwedki 2 tygodnie. Jak plynelismy promem kazdy z nas musial wykupic sztange fajek i litra wodki. Jak schodzilismy z łajby oddawalismy dyrektorowi i tym placilismy za rozne rzeczy na miejscu :grin: swoj characz zgarnal
  17. Zamieszczone przez szakal222 polecam szwecja/norwegia i towary deficytowe tam wywozic z 10 tys robisz 30 tys w ciagu doby to jest zarobek ,i dziala cos o tym wiem Co jest towarem deficytowym w jednym z najbogatszych krajów na świecie ? :-) Polska :wódka,papierosy,piwo chcialbym ci przypomniec ze nie wolno u nich sprzedawac wyrobow wysoko procentowych ,piwo ma bodajrze u nich 3,5%?wodka24% ,ze nioe wspomne o cenie nizszej 0 40% od tych w sklepie ,ale to jest nielegalne ,musisz przemycic ,a reszta to nie twoj interes biora z pocalowaniem w reke i placa od reki
  18. ja mam b6 dlatego wystapilo drobne nieporozumienie:wink:
  19. ja odkrecalem, kanapa na zewnatrz,bodajrze 3 srubki na krzyzaka,,obracasz ja w prawo i wyjdzie cala do gory ,moja rzezila i smierdziala bajura i okazalo ze stamtad siapi ,uwarzaj na uszczelke ,bo od polskich paliw moze troche zwiekszyc swoje wymiary i bedziesz musial ja rezac
  20. na sylwestra bede imprezowal ,i wysadzal w powietrze
  21. echooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zyjecie tam ludzie
  22. Z ciekawości zapytam po co należy zostawić przynajmnie jedną szybę bez stosowania tego preparatu? bo wilgoc gdzies soie musi skroplic ,u mnie to dziala trza sie niezle nameczyc zeby to prawidlo na szybe nalozyc ,musi byc perfekt czysta ,sucha i najlepiej ciepla ,jak juz prysniesz specyfikiem ,polerka tego do czysta ,jak cos spartolisz jak ja za pierwszym razem to bedziesz mial mgielke w sloneczne dni ,i wcale ta m,gielka to nie wilgoc tylko ten preparat ,musialem kombinowac bo ciagle mam mokry dywan kierowcy juz szukalem pare razy gdzie woda sie wdziera ,ale znalazlem tylko jedno miejsce zrobilem a itak dalej tak samo
  23. FOX ANTI-FOG K2 200ml - zapobiega parowaniu szyb ,ja tez mialem takie problemy zrobilem tym wynalazkiem ,i spokoj ,przynajmniej u mnie , cena ok. 6zl. i pamietaj zostaw jedna szybe najlepiej 2tylnie bez stosowania tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.