Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. rozdroze to droga z szklarskiej poreby .do swieradowa zdroju na samym szczycie drogi po takich dlugich prostych sa 2 parkingi ale niezbyt rowne a co do oesow na drodze mozna sobie bu bu zrobic cos o tym wiem drzewa niestety twarde sa i bledow nie wybaczaja :confused:
  2. rozdroze tez jest w miare bezpieczne .parking kolo gieldy miejsc do oporu
  3. a byles kiedys w szwecji lub norwegi bo ja tam pracowalem 2 lata jako kierowca i nie pamietam takich sytuacji a 2 oni jezdza w 50% na kolcach co do soli sie zgadzam
  4. ewentualnie troche syfu typu zwir itd . a tego nie brakuje , przynajmniej ja sie tak zadowalam sniegu nie potrzebuje wystarczy ze mokro jest a jutro do 12 pracuje
  5. bylo troche zimy trzeba bylo korzystac
  6. w miejscu pracy akurat bylem , mieszkam teraz gdzie indziej ,kasy braklo na zrobienie furacza bo remont pozniej zagrozona ciaza no i urodziny dziecka ,a zostalo obspawac do konca poszpachlowac niedorobki nowy blotnik i lakier ,wymienilem poszycie progu i trzeba bylo pociagnac slupki, a swoja droga spostrzegawczy jestes ,
  7. sprawdz akumulator u mnie to bylo przyczyna
  8. mi to wyglada z tego co widac na zdjeciach na jaks agresywna chemie ,krora naniosla sie podczas jazdy, i mi to wyglada na lekko zezarte przez nia spruboj polerki recznej farecla g3 ,i wykonczyc naprzyklad tempo
  9. ale nie ma zimy, nie ma zabawy ,arre jak mozesz wez vaga musze cos sprawdzic
  10. ja tez moze wpadne moim chwilowym pazdziezem tylko bez docinek na miejscu
  11. szakal222 odpowiedział(a) na timoti26 temat w 1.8T
    poewnie sie slizagalo ncaly czas na 100% cos zle zlozyli dociska albo cos innego albo zostawili twoja dwumase nowa zawineli i zmienili tylko tarcze ,okazja czyni zlodzieja cos o tym wiem
  12. panowi chodzi o to ze adwokat nawet nie rozpoczal sprawy nic do nich nie wyslal
  13. tak jest wzmocnienie w b6 mam u siebie taka aluminiowa kwadratowa sztaba
  14. pewnie kompresor klimatyzacji sie zatarl i stawia opor paskowi wielorowkowemu ,albo to sprzeglo magnetyczne czy jakie tam ono jest trzyma lub sie zawiesilo
  15. juz mam jasnosc po ostrej jezdzie z adwopkatem okazalo sie ze sprawdzal w ufg czy mam polise oc po nr.rejestracyjnych i nr. polisy i nic nie bylo ale do glowy mu nie wpadlo zeby sprawdzic nr.vin, 3 miesiace w plecy mysle jak gop ukarac i mu dowalic bo tego nie podaruje moze jakies rady ?
  16. no to wychodzi na to ze mam problem chyba
  17. klepalem audi mialem fart w niefarcie poszlo poszycie tylko, i wgielo lekko przedni slupek ,ale przy naciaganiu trachnela przednia szyba miala 4 miechy raptem , progu nie przyspawalem jeszcze bo mig mag odmowil wspolpracy ale wkrety tymczasowo zalatwily sprawe ,powoli grata robie i jak to sie mowi dzwon podstawa tuningu bedzie chyba u mnie zastosowany ,:grin:a co do nieobecnosci na spocie lapalem karpie po 7 kg w czechach
  18. witam jak w temacie ile czasu czekaliscie na odszkodowanie na szkodzie osobowej ,chodzi mi oczywiscie o czas po zakonczeniu leczenia ,bo mam watpliwosci co do firmy ktora mi to zalatwia minelo 3 miesiace i zero odzewu ,zaczynam sie martwic ze to oszusci jacys (ktorych zreszta juz troche jest ) i bedzie draka
  19. no wlasnie jakos cicho na ten temat ostatnio
  20. Nie czytasz uważnie, kolega napisał że ma twarde węże. A jak odkręci korek to mu wraca poziom płynu, czyli trzyma ciśnirenie (korek sprawny) ja tez mialem twarde az czasami wywalalo z zaciskow weze i po wymianie korka pomoglo ,ale u mnie jestem pewny ze mam lekko peknieta glowice ,jezde az strzeli do konca a pocisnac audiane lubie wiec nie daje dlugiego zywota ,i czytalem uwaznie ,lepiej sprawdzic niz pruc czape na darmo jak ja ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 00:03 ---------- witam autora i jaka diagnoza
  21. a ja ci dam rade u mnie tak bylo ,bo mialem problemy ze wskazaniem paliwa i grzebalem przy plywaku i pompie , sciagnij dekiel od pompy wyjmij ja troche sprawdz taki czerwony kabelek na niej czy dobrze siedzi ,jezeli nie zacisnij lekko kombinerkami i wsadz na bolec spowrotem ,powinno pomoc ,i uloz ja dobrze w koszu i odp. czy pomoglo
  22. a moze cos przy pedale chamulca chodzi mi o pompe
  23. u mnie tez tak bylo te same objawy i niektore zostaly jak gryzace spaliny i minimalny ubytek plynu i zrobilem mase kilometrow i jest ok ,tyle ze ja mam turbo benzyne ,i wymienialem uszczelke wszystko po kolei a korek w zbiorniczku byl walniety kup nowy lub pozycz od kogos taki sam sprawny i sprawdz bedziesz wiedzial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.