Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. na gornym wezu od nagrzewnicy . co dziwne u mnie w b6 nie bylo ale sobie zrobilem
  2. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=314621 tu juz troche jest w temacie poczytaj
  3. dokladnie caly a alt to bodajrze pb . wiec od b6 w gore sa wspomagane elektrycznie ja juz bede 2 wymienial. kup behr to pierwszy montarz audi czyli ori bez logo coco .i kosztuje 200zlych polskich
  4. znaczy ruszyc i co... bo nie bardzo rozumiem... zaviagasz reczny okolo 3 tus obrotow i prubojesz ruszac delikatnie nie palac sprzegla. jak zgasnie sprzeglo pozyje jak bedzie delikatnie ciagnal i ruszal to koniec sprzegla slizga sie ja tak testowalem moze i prymitywne ale bedzie wiadomo
  5. fajnie pasuja te co pokazales
  6. moze sprzeglo nie odlacza sie calkowicie . spruboj z 3 ruszyc na recznym
  7. mi to wyglada na synchronizator 1 i wsteczny go nie ma .chyba. poprawcie mnie jezeli sie myle spruboj z tymi obrotami
  8. pociesze u mnie tez tak jest staraj sie zmieniac biegi przy 2200 obrotow jak bedzie lzej to albo synchronizatory albo coss przy sprzegle
  9. tak myslalem pompe musisz zprawdzic
  10. synchronizatory ?
  11. i tak trzeba odpowietrzyc
  12. plyn z uv ale to za duzy bajer .szukaj wyciekow polaczenia korki i chlodnice obejrz i podloge w srodku cz nie mokra
  13. to gdzies masz nieszczelnosc skoro miekie.a jak masz nieszczelnosc to nie ma cisnienia .a jak tego nie ma to plyn chlodzacy gotuje sie jak woda i para i tlen ktory sie wyzwala w tej temp i tworzy sie korek powietrzny w najwyrzszym miejscu czyli nagrzewnicy.dodasz obrotow to obieg jest szybszy i zabiera te pary i masz wtedy plyn .a pompe sprawdz jak ci napisalem wezykiem .bo ze nowa to nie znaczy ze wad nie ma
  14. uszczelka pod glowica moze konac ale to najgorsza perspektywa ,albo uklad ogrzewania lekko przypchany,pompa cieczy moze juz mowic pa pa i dlatego na obrotach lapie,sprawdz ja. w sposob taki:zdejmij wezyk przelewowy auto na wolnych niech sobie pyrka a ty trzymaj na wysokosci wejscia wezyka do zbiorniczka na wysokosci tej mowki na wezyk czy plyn leci , ma dosyc tak szybko przelewac a nie ciec ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- i napisz co go bolalo jak naprawisz , tak dla potomnych
  15. sprawdz ciegla czy nie popuszczaly.to sa te linki i polaczenia ze skrzynia tez sprawdz,ciezko mi uwierzyc ze tak skrzynie zakleszczylo
  16. nie lubie dyplomacji to unikanie sporow a lubie potyczki slowne i czasami inne ja wole napisac i mowic jak jest ,ale oczywiscie musze miec racje jakby inaczej i lepiej nie pytac dlaczego taka ksywe dostalem pozdrawiam
  17. kazdy kradnie cos w jakis sposob,wszyscy jestemy wiec zlodziejami licencje itd kazdy ma cos pirackiego jakas podrobke itd
  18. a ciekawe czy tez naskoczysz na zlodzieji z rzadu ktorzy nas ciagle gnoja i okradaja .kowalskie zawsze hejter znajdzie do poprawy chumoru, co robi to jego sprawa nie cudza
  19. A od czego jest net ? Wystarczy poszukać i masz wersję crack. no wlasnie po co przeplacac
  20. igo primo jeszcze dosyc dobre jest
  21. korek odkrec ,nalej plynu na max i odkrec srube troche az zacznie leciec plyn ,ogrzewanie wlacz na max temperature mozesz na odpalonym silniku lub tylko zaplonie. jak bedzie lecial sam plyn zakrec .i happy end of this history

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.