Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. jestem z jeleniej . nedza z tymi spotami a ja nie bede jezdzil moim poturbowanym a4. bo bede krytyki sluchal
  2. panowie poszukajcie na gieldzie lokalnej sa ludzie ktorzy tym chandluja. ja tak kupilem jakis zamienik. cena okolo 60 do 70 zl mam juz rok i chwale sobie
  3. 1litr u mnie
  4. wybuduj drewniany osiagniesz zadowalajacy efekt
  5. po drugiej stronie slupka w kabinie masz zatrzask kosrki.ciezko to pozniej spiac jak nalezy
  6. myc dobrym odtluszczaczem. lub ja wymienic szybe
  7. tej niewidzialnej wycieraczki zreszta jak w temacie.a tak swoja droga ciezko sie tego pozbyc najpierw prubowalem perchydrolem ale zwatpilem
  8. u mnie tez mazalo pozbyl sie benzyna ekstrakcyjna
  9. do autora : lobiles logi tym ?sa jakies ograniczenia wzgledem zwyklego vaga
  10. jak wyzej sprawdz bo na wybierakach maly luz robi roznice ---------- Post dopisany 07-02-2014 at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 09:39 ---------- i jak zrobione .?co sie sypnelo ?
  11. myslalen ze tyle ma nic nie musisz rozlAczac oprocz elektryki lamp i spryskiwacza lamp
  12. ja tez wymieniam z kazda wymiana rozrzadu .ze ona 200 tys wytrzymala to cud
  13. no to wnioski wysnuj sam
  14. tak bo zpchanie to znikoma sytuacja .musi otworzyc sie termostat do testu .i musisz trzymac na wysokosci wejscia wezyka.wiec rozgrzej auto .czytaj daj mu w dupe .popaluj go na postoju troszke .zeby sie termostat otworzyl .ja tak sprawdzilem pompe i bylo padlo
  15. tam mnie nie bylo jeszcze:D ale i tak wole kope i jazde po lasach miedzy drzewami obok stoku. tylko musi byc snieg a tu braki
  16. przeczytaj od poczatku ten watek. napisalem jak sprawdzic
  17. jedz na stacje diagnostyczna wytrzepia ci fure to tylko 30zl a bedzie latwiej
  18. kup angola i przeloz wiekszosc czesci do przekladki odzyskasz z twojego.a reszta do zyda
  19. charahov lub spidveymlyn fajne stoki
  20. jedyny stok zeby pojezdzic to kopa a tylko dolne czesci czyne sa na niej nedza
  21. tak a pozniej 2in1 i 4 slady szanuj zycie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.