Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. wcale nie sa drozsze .w V-brake musisz wymieniac linki.pancerze .klocki. a w chydrauliku tylko plyn i okladziny.po paru maratonach i brudnych treningach .byla znaczna roznica.i tarcza lepiej.i szybciej chamuje .szczegolnie w wodzie i syfie .teraz juz nie jezdze wiec temat raczej z przed 3 lat ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- wcale nie sa drozsze .w V-brake musisz wymieniac linki.pancerze .klocki. a w chydrauliku tylko plyn i okladziny.po paru maratonach i brudnych treningach .byla znaczna roznica.i tarcza lepiej.i szybciej chamuje .szczegolnie w wodzie i syfie .teraz juz nie jezdze wiec temat raczej z przed 3 lat wiec niewiele sie zmienilo
  2. zycie jest brutalne .nie ma lekko pany ---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- zacznimy tak pracowac bedzie latwiej ,zawod nocny slusarz ,podlamywacz
  3. ktos ksiazke pisze .albo wywiad srodowiskowy robi
  4. tym raczej fona nie uwalisz .chyba ze zrobisz jak ja pomylke softa przy wgrywaniu odinem .plyta papa powiedziala
  5. ja robie renowacje antykow .wlasny warsztat razem z ojcem .on robi lajtowo a ja robie po 14 godz. chyba ze padam na pysk to szybciej koncze. niedziela spokojna .czasami wolne .100km. do pracy w dwie strony .czasami woze prywatnie ludzi lub rzeczy za granice niemcy .czechy.austria i nl. i ciagle malo wyciagam .ale czego sie nie robi dla dzieci i dziewczyny
  6. mogles samemu i co wipe robili
  7. wpisz google model telefonu i jak zrobic wipe lub ustawienia fabryczne u mnie w samsungu jest power +vol up+home co tel to rozna kombinacja
  8. zrob fabryke wipem
  9. zasilanie zmien . masz schemat na radiu .to sprawdz gdzie sa plusy .znajdz na kosci i pozmieniaj
  10. wydyma niekoniecznie. ale sie nie zna. a to moze slono kosztowac jak dalej bedzie sie mylil
  11. ja mam wlasnie avj Q i seria 150 kunia
  12. Nie wiem. U mnie jest jak w kopalni , powoli odkrywam coraz to niższe pokłady ciekawych rzeczy ale nie wiem jeszcze co będzie na samym dnie. u mnie na stolarni to dopiero kopalnia rupieci jest .czasami sam sie dziwie co tam mamy
  13. ja znalazlem w instalacji od radia wolny czarny kabel. ale szumy mam wez z karoseri albo aku poprowadz kabel .mi sie nie chcialo .i zrobilem tak. .szumy sa jak cicho sluchasz .a ja preferuje troszke mocniejsze uderzenia wiec one mi gina .albo jakosc plyt jest do kitu i stad te szumy
  14. no to ja w peyingu wlasnie mase dokladalem z kasty bo bose nie jarzylo a sony wogole nie wlaczalo bez masy dodatkowej
  15. podlacz zewnetrzna mase do obudowy radia .wez - z aku i dotknij obudowy radia
  16. wejdz pod auto kiedys je tam gdzies widzialem musisz poszukac z przodu auta .skleroza nie boli z glowy mi wylecialo
  17. sprawdz podlaczenie
  18. no tak to olej gdzies wali w komore spalania .uszczelniacze zaworowe mogly zastrajkowac
  19. moze wtryski zygaja za duzo on i go zalewa
  20. a waz dolotowy z turbo do ic nie pekl gdzies .lub inna nieszczelnosc dolotu sprawdzona ? ja tak mialem jak waz zarAz za turbo byl pekniety ---------- Post dopisany at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany at 02:00 ---------- tyczy sie gasniecia podczas jazdy
  21. w zbiorniczku wyrownawczym jest .jak spadnie do jakiegos krytycznego poziomu to ci wywali na fisie info coolant
  22. u mnie tez w miescie 11.12 a przy bucie 18 dzis zrobilem
  23. moze ma fart .i wygral na loteri szczescie nie pijacego 2.0 .ja mu tam zycze tego. bo ja do mojego avj. musze miec 2 litry dolewki gory swoje robia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.