Treść opublikowana przez szakal222
-
Auto nie może się zagrzać, ubytek płynu w chłodnicy
Co do ubywania plynu sprawdz krociec na glowicy z tylu
-
Barykada
Jak spostrzeglem na fotce to pewnie wlasciciel wyjechal z garazu blaszaka ,a bryka pieknie sie wpasowuje na dlugosc w ten przejazd
-
Barykada
Dobre ktos mial fantazje ,
-
brak ładowania "chwilowy"
Trzeba szukac
-
Sezon Rowerowy 2016
Duzo tez zalezy od samych zapiec ,lubilem jezdzic na ubijakach looka w teren bajka
-
Sezon Rowerowy 2016
No to taki mimowolny odruch .z zapieciem jak jezdzilem w trudnym terenie radzilem sobie w inny sposob,mianowicie wskakujesz na koze i nie wpinasz sie odrazu tylko stawiasz normalnie noge jak do zwyklych platform ze 2 obroty korba i celujesz dokladnie i jedziesz dalej ,to tez dobry trik na bloto czy jakis syf jak wlezie w blok spd w bucie poszurasz i zawsze sie jakos zapnie,najlepiej trenowac to w taki sposob ze zapiety jedna noga krecisz a druga wypieta robisz nawyk trafiania w punkt .po 10 obrotow korba na noge ,przez pare dni. Bexziesz to robil odruchowo i dokladnie ,a druga sprawa ze cwiczysz miesnia do ciagniecia korby do gory noga .co po jakims czasie daje dobry efekt w postaci plynnego i dobrze zkoordynowanego pedalowania ,jest poprostu efektywniej
-
brak ładowania "chwilowy"
Jak alternator to marka valeo to istnieje wysokie prawdopodobienstwo jego uszkodzenia ma przebicia,ja wymienilem w moim wszystko a i tak na niewiele pomoglo,kupilem uzywanego boscha ,mialem takie objawy jak autor,ale najpierw sprawdzcie ladowanie miernikiem i czy instalacja jest ok Ja. O uszkodzeniu mojego dowiedzialem sie jak mi zrobili pomiary na stole
-
Problem z ogrzewaniem/chłodzeniem
U mnie chodza po wylaczeniu jakas minute i cisza pozniej ,niewiem czy tak ma byc ,ale jak wszystko dziala jak nalezy to nie tykam
-
Sezon Rowerowy 2016
Spd dla laika starcza podstawowe ,zreszta mozna kupic mix spd\platforma i mamy uniwersalny system,no co do gleb to sporo bylo ,jezdzilem w xc i maratonach wiec nie bylo latwo ,po czasie juz mialem tak wypracowany odruch wypiecia ze przy byle powazniejszym zachwianiu juz bylem wypiety przed czasem jedna noga,najczesciej gleby byly z tak zwanych czolowek czyli prosto ciezko sie wtedy wypiac bo wszystko jest napiete ,co do nawet krotkich odcinkow ja nigdy nie mialem na rower normalnych butow ,tylko zawsze w sidi biegalem i byly nawet wygodne jak trza bylo podejsc ,z spd sa same plusy
-
Lampy LED tył
Ja mam tylko jeden odblask czerwony reszta zarowki ,takie dla sciemy wstawili ,bo o dziwo lampy maja chomologacje ,auto mam granatowe wiec sie mocno odcinaja ,i wlasnie to mi nie pasi
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Dzięki wielkie...będę działał...i dam znać jak poszło... Mam nadzieje, że pomoże... Jakby co to będę się odzywał na prv... Pozdrawiam... Udało się rozwiązać problem klapy?Sprawdz dokladnie w tym plastiku i na jego koncowkach ,mi tez tam popekaly kabelki
-
Lampy LED tył
Mi tam sie podobaja ale niektore ,sam mam w b6 i fajne sa ,duzo ludzi tez mowi ze im sie podoba i rzadko spotykane ,musze sobie tylko je przyciemnic bo sa lexus look a to mi srednio sie podoba ,wszystko kwestia gustu,to wlasciciel ma sie z nich cieszyc ,a nie inni
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok
-
Zaślepka poduszki pasażera
Moze w latach 90 pozniej chyba byl mus montazu przez producentow
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Beda pasowac do AVJ ? ,jaka cena
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja mam jezdze i sobie chwale ,ja tez mialem problem od strony kierowcy ,a z tymi nie wszystko ladnie zbiera
-
Sezon Rowerowy 2016
Wycwiczysz odruch i szybko sie wypniesz w razie przygody ,moze zaliczysz pare fatali ,ale bez teagedi ,najpierw stawaj w miejscach gdzie mozesz sie oprzec ,druga sprawa to jazda z spd.masz pelna kontrole nad rowerem,nie spadasz z pedalow jak to na platformach bywa,nogi nie bola,bo buty sa usztywnione,i efektywnosc jazdy lepsza bo mozesz noga do gory pociagnac ,jak dla mnie warte rozpatrzenia ,sa tez normalne buty z spd wiec mozesz tez normalnie chodzic
-
Zaślepka poduszki pasażera
Albo byla i juz nima ,niemniej polecam zajrzec czy poduszka jest ,bo jak tak i jasiek strzeli to ktos moze miec bube Wedlug mnie w tych latach to byl standard,ze poduszka pasazera byla
-
Klimatyzacja (Naprawa)
Tak bedzie slabo chlodzic ,lub wylaczy sie klima ,musisz uzyc vaga ,dajesz uklad klimatyzacji ,pozniej bloki ,i szukasz pokoleji w jednym bedzie pokazane ile masz bar w ukladzie klimy ,jak pokaze ze 33 bar to czujnik walniety ,zreszta vag ci to juz pokazal
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Co do blaszki i foli aluminiowej to dobry sposob 2 dni temu zrobilem i chula jak malina,a wczesniej nie bylo szans jak sloneczko przygrzalo ,szkoda ze kupilem wczesniej silniczek w podobnym stanie jak moj i wywalilem kase na darmo
-
Jakie wycieraczki do B5
Umyjcie szybe benzyna ekstrakcyjna,za pomoca papieru toaletowego lub recznika z papieru ,tak ze 3 razy zmieniajac czesto papier,a pozniej plynem do okien ,poprostu to olej z drogi na szybie,piorka tez umyjcie,do plynu spryskiwaczy dolejcie tez troche plynu do mycia garow ,sporo powinno pomoc
-
Wycieraczki pióra pomoc !
Byly ale ciezko bylo kupic
-
Śruba mocująca wahacze górne w zwrotnicy
Wiertlo kobaltowe rzadne inne nie da rady probuj wybijac bo bedziesz mial masakre
-
deska od b7 czy podejdzie do b6
To sprawdz po nr, oem np.allegro ,czy idz do aso tam sprawdza
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
No i tu kolego cie zaskocze ,bo moje auto nie stygnie praktycznie,a do tego polowe czasu jezdze. Po drogach gdzie smigaja tiry z kopalni ,na drodze masz piach pyl i cala reszte tego syfu ,wycieraczki po miesiacu u mnie czesto wygladaja jak u innych po paru miesiacach