Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. No za dzisiejsze ceny lpg robisz ,minimum 300km za 70 zl ,to warto chyba jak ktos duzo jezdzi
  2. Jak dev napisal ,bedzie syfon na przewodach i po jabkach
  3. Z tym 190 kunia ,czyli bex to z czesciami niektorymi problem ,ale to potwierdza pewnie zaraz koledzy z forum cala reszta jak najbardziej ok ,szukaj najmocniejszego bo te 150 kunia troche slaby do tej budy ,a jak bedzie jeszcze Q , to juz naprawde trzeba go dusic,druga sprawa to szukaj zadbanego bo beda koszta i zlosc z ciaglymi awariami dupereli
  4. Ja tez zalozylem gorne wszystkie ms i 30 tys narazie jest ok ,a po dzirawych drogach jezdze regularnie
  5. No teraz wiem skad 13,5 lpg sie bierze przy normalnej jezdzie,ale jest jeden plus,szerszy kapec lepiej trzyma ,a pocisnac lubie ,tymbardziej ze mieszkam w gorach,trakcja musi byc
  6. Niewiem jam z taka mala szerokoscia ,nigdy nie mialem mniej niz 215 ,ale fakt wiekszy kapec to wieksza sila potrzebna do ruszenia
  7. MoZe byc ja mialem w tym roku takie letnie 17 zalozone ze z gory nie chcial ,sie toczyc ,a na zimowkach szedl normalnie
  8. Gdzies zwarcie sie robi ,poszukaj najpierw na gumowej przelkotce w klapie
  9. Tak ,ja nie mam dokladnego limitu km ,jak cos. Kuleje to wymieniam
  10. Szarpanie,prychanie ,spadek mocy ,zwiekszone spalanie
  11. Ja tez gratuluje ,fajny szkrab ,oby zdrowo sie chowal bo to najwazniejsze
  12. No bo to jest latwe
  13. Dlatego mowie ze reset bledow i wtedy vag
  14. Moj dla odmiany to zdolny manualnie nawet juz tynk mp rzucal i kafelki klejil
  15. Ja tez robilem bez przyrzadu ,naciagnelem reka albo jakos tak ,nie pamietam juz bo to 60tys temu ,naciag sprawdzilem reka pasek lekko ma sie uginac wokol wlasnej osi
  16. Czujnik g28 tez tak mialem ,ale lepiej pojezdzic i sprawdzic czy blad od niego sie pojawi ponownie
  17. Korek 35 zl wymien bo lubia sie sypac
  18. To fakt swiece do lpg to sciema ,porownalem do lpg i zwykle roznic nie widze ,oprocz lzejszego portfela
  19. U mnie tez dziala to zawsze
  20. Dzieki ,zycze szerokiej drogi i braku awari
  21. szakal222 odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    Ale nie zaplonowych masz kolego cewki i to je sie wymienia ,jezeli cos kuleje
  22. szakal222 odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    W sklepach motoryzacyjnych maja katalogi to dobiora, Najlepiej bierz denso,beru,ngk ,lub ori
  23. To nie bedzie rozrusznik ,gdzies ci prad fiksuje ,a od kabli od kogos normalnie odpali ,wez kogos i sprawdz dziwne to ,bo ewidentnie gdzies prad w ch,,, leci
  24. Rozrusznik dobrze kreci?,bo wyglada mi to na jakies zwarcie
  25. Tak spruboj w moim ,musze robic taki trik jak w b5 z dziurka w nagrzewnicy Poza tym wszystko dzoiala dobrz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.