Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Nagrzewnica lub cos kolo niej ,zostaje demontarz i sprawdzenie
  2. No to zostaje szukanie ,nie czujesz zapachu plynu w aucie ,nie paruja ci szyby ?
  3. szakal222 odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    Lpg 13 srednio najmniej mi spalil 10
  4. szakal222 odpowiedział(a) na Warson temat w 1.9TDI
    Ja mialem regenerowana i wytrzymala gwarancje ,poprostu sie rozleciala zaraz po ,teraz mam ori uzywke z a3 i 2 rok spokoj
  5. A w jaki sposob odpowietrzales,powiem ci tak to nic nie kosztuje ,sciagnij gorny waz nagrzewnicy ,jezeli bedzie powietrze ,podnies zbiorniczek max wysoko az wszystko wywali i naloz spowrotem ,odpowietrzanie sposobem na ogrzewanie full i ciskanie gazu nie zawsze daje efekty
  6. Nie rozpaczajza POprapancow bylo wiele drozej ,i tak paliwko jest tanie Aha gaz 1.63 w lubaniu
  7. Tokyo nie ma blututu ,mialem jeden dzien ,kupilem w biedronce i oddalem usmazylo sie
  8. Korozja to nie tylko rdza na zlomie ale tez na innych metalAlach
  9. Ja z alu skorodowanego wykrecalem na aucie, no fakt taki ze trzeba sie z tym pomacac troche
  10. Sprawdz czy weze od plynu sa twarde po jezdzie ,mi to wyglada na zasyfiony uklad i nieszczelnosc w okolicach nagrzewnicy
  11. No gdzies powietrze spyla i raczej zaworem bo to onzdejmuje nadmiar cisnienia w dolocie
  12. szakal222 odpowiedział(a) na bajer151 temat w 1.8TFSI
    Ja jezdze co prawda inny motor bo avj. Ale z lpg i radza sobie
  13. Taki dzwiek jak zrebaczek ?do od dv
  14. Albo skuterek
  15. Ja tez mam te denso ,ngk za to mi dlugo nie posluzylo
  16. Czyli masz to co ja tyle ze mniej gadzetow ,radio ogolnie gra ladnie
  17. Prawda castrol robi syf ,i silnik o wiele gorzej pracuje
  18. Ja mam pioniera mvh-x370bt i teraz wiem ze bose moze nawet przyjemnie zagrac,d*py nie urywa ale jest ok ,na ori tak nie gralo. ,do tego dobrze pasuje do wnetrza b6 ,to i u ciebie bedzie pasowalo,cena 330 w neonecie,ma bt ,usb ,aux
  19. Zyc nie umierac ,moj eko driving dawno zdechl przez te ceny
  20. Ja mialem podobne objawy od czujnika g28 ,vag to pokaze
  21. Wyjeb srodkowy i bedziesz mial lepszy dzwiek
  22. Brak mocy raczej nie ,ale cos jest nie tak jak tak slabo sie buja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.