Treść opublikowana przez szakal222
-
Zapowietrzona nagrzewnica
U mnie nie bylo. W 1,8t .niewiem jak w innych
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Na fisie u mnie zaniza o okolo 1 litra
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Mi sie udalo raz zejsc na pb do 6,8
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Ktos go nie lubil,albo cwanie sprzedal padlo
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja ostatnio tankuje na watisie i jest cacy ,na tesco nie dosc ze weszlo mi niby 48 litry a mam zbiornik 44 ,to jeszcze cos padlo z gazem i teraz podszarpuje na wolnych ,pojawilo sie to zaraz po zatankowaniu ,musze prawie nowe filtry powymieniac teraz
-
Zapowietrzona nagrzewnica
W rurce od nagrzewnicy kolego ,u mnie nie bylo sam sobie zmodyfikowalem i jestem happy ,bo przez to samo odpowietrzanie pekla mi glowica jak sprytny mechanik robil
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Zzawieszenie,cheble ,jakies zaworki itd .a wiadomo tu 100 tam 50 gdzie indziej wiecej i sie zbiera do kupy
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Wystarczy termostat i cewki ,lub turbo ,jak jest mega parch to sporo wydasz jak nie i zostalo ci tylko to wymienic to wiezz co masz i zostawiasz
-
Kontrolki ESP i EPC- zapalają się, a po ponownym uruchomieniu silnika gasną.
Przeplywomierz sam wymienisz. 5 minut roboty ,pojedz tylko na vaga jak nie masz
-
Kontrolki ESP i EPC- zapalają się, a po ponownym uruchomieniu silnika gasną.
U mnie tak bylo tyle ze w 1.8t ,walilo tymi kontrolkami od walnietej przeplywki ,upewnij sie podlaczajac vaga,i sprawdz bloki engine oraz abs esp ,skasuj bledy jezeli wywali 2 raz to bank to zreszta opis i kod bledu to powinien opisac
-
Wyciek płynu chłodzącego
Metalowa sruba nacieta ,wymien podkladke na miedziana jesli nie pomoze dokrecenia
-
Zapowietrzona nagrzewnica
Odpowietrz na rurce najpierw ,pozniej zdejmij gorny waz od nagrzewnicy ,ja sobie zrobilem dzirke w rurce ,ale nie trzeba, podnies zbiorniczem na maxa do gory,i uchylaj waz zeby powietrze zeszlo ,tak pare razy az przestanie pokazywac sie powietrze ,ja robilem to nau odpalonym silniku odpalalem i gasilem pare razy klimatronik na max temperature ,jak chcesz to napisz na pw podam ci nr tel, do mnie zadzwonisz i wytlumacze ci dokladnie
-
Wędkarstwo
Na zdrowie wpadlo cos jeszcze? I na co sie polasil
-
Wędkarstwo
Przynajmniej reka ryba wali ,i kolejna sztuka zlapana,zawsze to cos
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Muyslalem ze nasze swiecie w powiecie lubanskim
-
Rozładowany nagle akumulator, miganie świateł
U mnie tak padl .palil normalnie nagle zonk,jedz gdzie sprzedaja akumulatory to ci sprawdza pod obciazeniem tylko najpierw podladuj go
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc z ktorego swiecia ?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
A w polsce dasz im 1000zl za poprawki ,apozniej bedziesz uzeral sie z usterkami 3 miesiace bo ktos spartoli robote ,tak dla kontrastu ,zeby zylo sie lepiej ,
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
No u mnie tak od 2000-4000 tys przy odpalaniu nie
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
U mnie sie nic nie dzieje oprocz metalicznego rzezenia jak w poldku
-
Tuning ADR
Sa mozliwosci ale to przekroczy wartosc bryki,nie ,warto. Rob swapa jak koledzy pisza
-
Wędkarstwo
Ja na kopyta i blachy Dzis zlapalem rekordowo malego szczupaka cale 18 cm jak on ta gume zagryzl to niewiem,sandaczy dalej zero
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Noi w to jestem w stanie uwierzyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Ja tez ,moje na autostradach w de ,palilo 44 l na 300 km ,predkosci od 180 do 210 ,nie liczac ograniczen na pokladzie tylko ja i maly bagaz,silnik seria 150 konia i Q
-
Smród spalenizny
Albo z rurki olejowej do turbo kapie i wiatr roznosi jak w moim przypadku
-
Wędkarstwo
Mi tez slabo szlo ,walily tylko duze ale nie za czesto,,ale wlasnie dzieki temu nalowilem sie bo walki z rybami byly ostre,nie zlapalem w tym roku ani jednego sandala, podejrzewam ze to przez te upaly