Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Jeszcze nie stawia ultimatum slub albo koniec ? Bo moja po 6 latach mnie dociska ,i musze ciagle nowe wymowki wymyslac
  2. Wazny jest montaz bo jak zrobia to po lepkach to najlepszy material nie pomoze
  3. Mi tez sie nigdy nic nie rozkodowalo oprocz szyb z pilota
  4. Powiem ci tak ja prubowalem wyjac caly bebenek zeby sobie doszlifowac ale nie dalem rady bo bez orginalnego kluczyka nie wyjmiesz go do tej operacji
  5. Probuj ,szyba jest tanim elementem ewentualnie
  6. Wieksza wage ,ale to detal ,Zaluje ze nie wladowalem duzej butli
  7. A bagaznik kolego
  8. Co do taj instalki ja zaplacilem 2300 a wystrojic polecam gdzies na afr
  9. Ja mam calosc staga jak kolegi tylko ze na zapas do 250 koni i narazie ladnie chodzi nie narzekam
  10. Ja uZywam mediatech kupionego nowego w lombardzie za 100zl i mi starcza ,
  11. Mi jak sruby nie puszczaja to z nboku lepka wierce mala dziurke ,pod punktak i pyk mloteczkiem ,dziala zawsze i niezawodnie ale musi byc miejsce na ten zabieg
  12. Nie bo maja swoje ceniki tylko uszkodzeniami mozesz obnizyc np,uszkodzone turbo,silnik czy blacharka
  13. Ja tez z tym dlugo zwlekalem ,jezeli auto przy kupnie ma jakies uszkodzenia to je podajesz i koszta napraw i troche z podatku odlicza ,teraz musisz napisac do nich pismo z wyjasnieniem ze cos tam ,jakas dobra bajke ,o umorzenie odsetek ,duzo tego nie bedzie. Ale zawsze moze rozpatrza
  14. Mial odpaly co jakis czas a pozniej coraz czesciej .az skonczyl zywot i do smieci ,balem sie o silnik,trzeba szukac ,moze jakies zwarcie ma lub nie styka cos jak nalezy?
  15. A moze czujnik na walku sprawdzic ,mialem kiedys takie cuda w galancie. vr4 okazal sie walniety czujnik i silnik sie gubil w dzialaniu z powodu blednych odczytow,czujnik walu pokazywal ok a czujnik walka rozrzadu zle ,powodem blednego dzialania bylo uszkodzenie magnesu w czujniku
  16. Ok bedzie dla potomnych
  17. Mysle ze beda pasowaly ja kupowalem z eu do mojego angola ,jestem dobrej mysli
  18. Ale sprawdz dla pewnosci
  19. Ciezko takie cacko kupic chcialbym takiego klasyka,i zgadzam sie to datsun 240 ,teraz nissan 240z
  20. O ile pamietam takie same ,chyba nawet u siebie mam angielskie
  21. No wiesz zawsze szukaja jelenia zeby orznac i wydymac ,grunt w tym zeby byc sprytniejszym
  22. Kazda firma spawajaca plastiki ci to naprawi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.