Treść opublikowana przez szakal222
-
wariująca wskazówka poziomu paliwa
A spruboje i sie wypowiem
-
wariująca wskazówka poziomu paliwa
U mnnie syczy czasami .i czasami tylko cyka.a co to ma do tego problemu
-
wariująca wskazówka poziomu paliwa
Ja mam tak ze jak zejdzie ponizej bialej (powyzej juz nie) kreski to ginie szybciutko paliwo .mimo tego ze fizycznie jest w baku .a jezdze na lpg wiec go nie zuzywa.jak odlacze aku lub zrobie vagiem test zegarow to wraca spowrotem.dziwne ale tak ma .
-
do kierowcow aut dostawczych do 3,5t z sypialka
Moj rekord zaladunku to 4 metry drzewa .debu swiezo scietego.samochod to fiat ducato z 95 roku .pod gore nie dal rady .a chamowaniu nie wspomne.ogolnie jezdzilem tym padlem rok dla goscia z drzewem silnik 2.4 bez turbo to na lekkie ladunki.jak juz mial ciezko to go zylowalem do granic .a szczerze mi to walilo .auto nie moje .kasa 200 zl za gora 6 godzin pracy .tyle ze strach jak cos by wyskoczylo to kaplica.rzucilem ta robote po roku .stwierdzilem ze sumienie i zycie wazniejsze niz pieniadze
-
do kierowcow aut dostawczych do 3,5t z sypialka
Ja tez latalem z ludzmi .tyle ze do norwegi.szwecji.dobijala mnnie ta robota .roznych ludzi sie trafialo.kasa 4 tys na lape.wiec niezle.dzienie bilem okolo 1000-1200 km nie liczac promu .a skandynawia wredna do jazdy .limity predkosci itd.jak cie dupna to wtedy kosztuje .
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kl
-
Pedał wpadł w podłogę, ale tylko raz e61
Pewnie tloczek w pompie padl.mialem tak kiedys w galancie.i w miescie ja po champlu a on nic
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
A moj dalej zlopie jak zly.ostatnio wyszlo 19 i szukam dalej co boli gada
-
Awaria otwierania i zamykania szyb i szyberdachu
Sprawdz kabelki i kostki .ewidentnie cos nie laczy
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Tez bym tak chcial
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
U mnie jest masakra ze spalaniem 16litra zlopal.teraz pojechalem wystroic instalacje pod afr.i zobacze jak bedzie
-
Przyciemniane szyby kara
A w praktyce kazde przyciemnienie przednich .powoduje zabranie dowodu
-
Klima działa ale nie chłodzi tak jak powinno .
Ja jak mialem uszkodzony pokazywal 130 bar albo 13 nie pamietam juz
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Zrob foto
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji
Jak stoisz na wptost auta po prawejstronie na chlodnicy z boku .tak jest w b6 ale w b5 tez tak chyba bedzie
-
Dlawi silnik powyżej 5 tys obrotów
No to wytlumaczylem diesel tak ma i nic na to nie poradzi .krotko ale mocno ze tak ujme
-
Dlawi silnik powyżej 5 tys obrotów
To sie nazywa diezel i spadek momentu obrotowego .ot taki urok ropniakow.pytanie tylko czy to byly szarpniecia czy liniowy spadek mocy A o ile pamietam dieselki tak wysoko sie nie kreca
-
Zimne powietrze z bocznych nawiewów
Najpierw wyczysc.pozniej kasacja bledow.i nastawy fabryczne
-
Prędkość max ~160km/h?
Moj tez wali bledem niedoladowania.na gazie leci 220 max z gorki .na benie ciupke wiecej.sam probuje rozwiazac problem niedoladowania ale pomyslow brak
-
Czego słuchamy w trasie :)
Klasyka .polski rock .grechute lubie.stare techno i trochecroznosci.znudzil mi sie lomot ktorycteraz graja.jeszcze fajnie slucha sie bocheli w trasie
-
Określenie przedmiotu - nazwa :D
Cale moje zycie rosnac moze takze w rowie .nie bierz tego tak do siebie
-
Określenie przedmiotu - nazwa :D
Daszek przeciw sloneczny. Slonecznik to na polu panie rosnie
-
uklad wezy podcisnienia
dzieki , a gdzie mam podlaczyc cienki wezyk od blowof bo nie widze tego na schemaqcie
-
uklad wezy podcisnienia
witam. szukam dokladnego schematu wezykow podcisnienia dla silnika avj. podejrzewam ze mam cos pomieszane ,dzis kupilem nowy blow of z aso skoda ,i zonka braknie weza podcisnienia do niego ,niewiem skad szedl do blowofa,do tego mam problemy z moca auto szarpie tak jakbym odejmowaql i dodawal gazu ,wszelkie rady mile widziane sczegolnie schemat
-
Pedał wpadł w podłogę, ale tylko raz e61
Moze pompa chamulcow. Przy. Pedale padla