Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Ja dokrecam reka podniesione.a jak postawie. Na kola to rura i az tak charakterystycznie strzeli.wszystko robie po krzyzu.i jest ok
  2. Ja w aso skoda za krociec placilem 85 zl
  3. U mnie normalnie jezdzac 11 srednio.a licznik u mnie zaniza o 8 km/h
  4. szakal222 odpowiedział(a) na Konrad222 temat w 1.8T
    Test byl robiony ?maz sie pokazala gdziez.w zbiorniczku sa slady oleju? Ale skoro padla taka diagnoza to do dziela i tyle .co tu wiecej sie scierac
  5. szakal222 odpowiedział(a) na Konrad222 temat w 1.8T
    Korek kosztuje smieszna kase.zaczal bym od tego .u mnie tez tak bylo.kombinacji milion a takie badziewie padlo
  6. szakal222 odpowiedział(a) na Konrad222 temat w 1.8T
    Rownie dobrze mogl korek w zbiorniczku wyrownawczym mogl pasc .wymien i patrz co sie dzieje
  7. Poswiec sprzeglo i rusz 6 tys obrotow.wystrzeli cie jak z katapulty. Troche zyskasz na tym
  8. U mnie tez tak bylo. pomlem potencjometry silniczkow klap w spirycie .zrobilem nastawy fabryczne i chula.
  9. I tak juz jestesmy bialymi murzynami.jeszczevtroche to nam kajdany zaloza.i utworza obozy niewolnikow.jeb... Ich i ten system
  10. Prosze specyfikacje. Reduktor ac czerwony .wtryski ac w01-4 bfc.jednostka sterujaca stag go fast .calos na miedzi fi 8 Spalanie jak wczesniej 11-13 litrow jezdzac normalnie .silnik avj seria
  11. I po regulacji .i wymianie wtryskow na wieksze.spalanie mam na poziomie 11-13
  12. Zrobilem okolo 70tys. Na nich teraz mam lpg od 6 i jest ok .
  13. Ja mam felgi z mietka.tyle ze alu.rozstaw pasuje .musisz tylko pierscien centrujacy zalozyc A i do alu musialem zmienic sruby bo byly kulowe i dluzsze
  14. Ja mam beru.i jest ok .cena 130 szt
  15. Mozliwe.to podmien od kogos na chwile .i bedziesz wiedzial
  16. Ja mialem kiedys oponki .panacer-speed blaster.teraz juz ich nie ma chyba w sprzedazy.nigdy kapcia na nich nie zlapalem.a zjezdzilem caly sezon maratonow i treningow.mialy jedna wade duze opory toczenia .i c**j... Trzymaly na mokrym asfalcie
  17. Powiem tak .po swApie z 280 na 312 juz jest odczuwalna roznica.wiec 320 juz powinno chamowac.wedlug mnnie warto wydac kazdy grosz na poprawe chamowania.wkoncu to nasze bezpieczenstwo.a czasem i zycie
  18. A kostek od tych silniczkow nie zAmieniles?.robiles nastawy vagiem?
  19. Dobre .swoja droga ostatnio z kudowy wracalem 200 km autostrada .minimum 150 .a przewaznie 180-200 i nic silnik ma sie dobrze .na parkingu turbo swiecilo az milo. Grzej ile fabryka dala oby .nie na czerwonym polu.jezeli bryka zdrowa. .to nic sie nie stanie
  20. SprAwdz poduszke i lape skrzyni biegow
  21. Np zefal? Poszperaj na alledrogo i napewno cos upolujesz
  22. Ja zaczynam szukac gwintu.ale raczej cos bardziej markowego
  23. Na 40 litrach robie 320 km .jezdzac normalnie. Ma spasc po regulacji bo instalka ma miesiac.i 8 tysi nabite
  24. Jest moc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.