Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. A moze manitou ja zawsze na tym latam i nie ma Z tym problemu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  2. szakal222 odpowiedział(a) na mati80 temat w 1.8T
    A no tak sorki moj blad Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  3. szakal222 odpowiedział(a) na mati80 temat w 1.8T
    Jeszcze avj ma 150
  4. No aku mam roczne .i zawsze naladowane bo wale dlugie odcinki Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  5. U mnie w 1.8t 13.8 i jest ok .ale czesto spotykalem sie z tym ze jest 14.4 Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  6. szakal222 odpowiedział(a) na tata23 temat w Audi A4 B5
    No to juz wybor autora niech jeszcze poszpera po necie .zeby babola nie strzelic Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  7. szakal222 odpowiedział(a) na tata23 temat w Audi A4 B5
    Dlatego napisalem o maxxusie zielonym.jak widac jednej reguly nie ma Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  8. szakal222 odpowiedział(a) na tata23 temat w Audi A4 B5
    Tylko to tez chore bo tak na korku czy w manualu masz napisany mineral.a czerwony to syntetyk i wtedy wlasnie padaja pompy od czerwonego .tylko sie mocniej zagrzeje plyn np.od upalania.nigdy nie wiadomo co zalac ja leje maxxusa mineral i wszystko ma sie dobrze .a na czerwonym padaly pompy jak muchy.spec a fybryka to dylematWysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  9. W kauflandzie jak caly ich asortyment Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  10. szakal222 odpowiedział(a) na tata23 temat w Audi A4 B5
    Mozesz najpierw zalac swiezym plynem mineralnym zielonym g02000 .jezeli nie pomoze to pompa siada .a pasek nie piszczy. Bo jezeli tak to pompe tez slabo bedzie napedzal Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  11. szakal222 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    Wymien bo jak sie zerwie bedziesz prul jeszcze raz wszystko .lepiej zapobiegac niz leczyc Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  12. szakal222 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    Wymien wszystko dla swietego spokoju .a robota latwa sam zrobisz .o ile nie masz 2 lewych rak Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  13. szakal222 odpowiedział(a) na enrike2 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja w mojej stosowalem i nic sie nie stalo.musialem w trasie sie poratowac bo cieklo ma oringu a do domu daleko .w sumie pomoglo nie zaszkodzilo i jezdze tak juz 3 miesiac.bylo to w plynie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  14. szakal222 odpowiedział(a) na chopin87 temat w Audi A4 B5
    MoZe gdzies ja skleszczylo .przekichane rizbiorka skrzyni Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  15. Ja tam wole narty wiecej frajdy mi daja.jezdze na kopie .lub do czech jezdze czasami .najbardziej lubie jezdzic nie po trasie tylko obok trasy po lasach Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  16. To sie ciesz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  17. Rabbi...Ty chyba nie za bardzo rozumiesz co to znaczy "lepszy"? Lepszy jest Motul od Castrola. A syntetyk jest RZADSZY i BARDZIEJ PŁUCZĄCY niż półsyntetyk. Wytlumacze ci pierwszy znacznik przed w to gesrnienie oleju im nizsza tym lepsza .drugi rzad cyfr oznacza odpornosc na splywanie i lepkosc oleju w wysokich temperaturach .im wyzsza tym lepsza .daje to tyle ze silnik nie zrywa filmu olejowego tak latwo i ci sie nie zaciera.a syntetyk daje to ze ma duzo dodatkow ktore chrania czyszcza twoj silniki dluzej taki olej trzyma swoje prarametry.a castrol to syf ktory sie spala osadza nagar i robi problemy ze smarowaniem
  18. Mi kiedys jebla w galancie.na podpietym aku montowalem juz nie wspomne ze dostalem w ryj klapka od kokpitu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  19. szakal222 odpowiedział(a) na Derlej temat w 1.6
    A sprawdz czujniki walu jezeli sa i walka rozrzadu tzw.halla Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  20. Podlacz na odpietym aku Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  21. szakal222 odpowiedział(a) na timoonmjr temat w 1.9TDI
    U mnie tez wywalilo turbo oleju zostal litr .i tez sam zgasilem z czystej ciekawosci zobaczylem na bagnet .u mnie sie udalo i silnik ma sie dobrze .kupilem dewke 5 litrow wrocilem do domu 20 km i zostalo 2 litry.wymienilem turbo ilatam .sprawdz dolej byle jakiego oleju i obserwuj czy nie zre Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  22. Bo ktos wlutowal opornik i widzi ze jest poduszka a w realu brak Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  23. szakal222 odpowiedział(a) na timoonmjr temat w 1.9TDI
    Turbo wywalilo olej albo w wydech Albo w dolot Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  24. szakal222 odpowiedział(a) na chopin87 temat w Audi A4 B5
    A wodziki pod autem sprawdziles Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  25. Ok bede dzialal dzieki za podpowiedzi Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.