Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. szakal222 odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    To rob odrazu porting glowicy .konie za darmo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  2. Sprawdz wezyk za schowkiem pasazera Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  3. szakal222 odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    I sprawdz szczelnosc glowicy .glownie zawory .a raczej gniazda Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  4. Chodzi o puche za turbo .to chyba kat tam byl. W 1.8t Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 Ale popraw mnie jak sie myle Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  5. szakal222 odpowiedział(a) na WIŚNIA temat w 1.8T
    Widzialem cos takuiego u mnie w mondeo tyle ze mialem lpg .i zrobilo to lanie podwojnego paliwa.lpg+pb .obstawiam ze ci za duzo bajury leje .ciesz sie ze tylko swieca tak dostala .a nie tloki jak u mnie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  6. Racja ze zlodziejstwo i patologia z tym. mi tez badali i spaliny w normie, a czy kata mam to niewiem Ale raczej jest Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  7. Na podszybiu masz pompe Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  8. Gdzie jest ten komis .w jakiej miescowosci Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  9. szakal222 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    ile chcceszWysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  10. Kabelek ci pomoze wez vaga znajdz klime i szukaj auto havc tam w grupach wpisz 001 i pokarze ci parametr klimy ile bar ma aktualnie .jezeli 33 to czujnik g65 na chlodnicy padl .auto musi byc odpalone .zrob takze skan auta i tam cos moze wyczaisz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  11. Jezeli spadaja na sekunde i wracaja do normy to wszystko jest ok Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  12. Tak. bo pompa musi wydac cala swoja moc i w ten sposob przez pasek obciaza silnik.a swoja droga nie powinno sie krecic kiera na postoju.bo to szkodzi ukladowi kierownivczemu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  13. Tez mozliwe ze od tego Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  14. Tyl byl robiony bo wyglada mi to na luzy w tyle .jakie masz gumy zalozone. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  15. A zbierznosc byla robiona ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  16. Nie ma zadnych problemow lata jak ta lala Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  17. Chyba nie .ponad rok temu to robilem wiec slabo pamietam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  18. Z takiej broni nie strzelalem przyznam szczerze .ale z innej krotkiej juz lojilem .jezdze czesto na strzelnice i rozumiem tez sytuacje tych policjantow . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  19. szakal222 odpowiedział(a) na benson19899 temat w 1.6
    Sprawdz cisnienie na listwie wtryskowej bo mi to wyglada na zbyt mala ilos paliwa podawana na nia.do momentu kiedy mu styka np3000 tys.obr.jedzie a pozniej cisnienie spada. I koniec mocy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  20. Tlumacz to jak chcesz masz prawo do tego i szacun dla ciebie za to ze masz swoje zdanie .jednak bron to ostatecznosc .jak na moj biust to byli w stanie uzyc innych srodkow z palka podchodzic nie musieli gazem z 3 metrow mogli go ladnie nakarmic .co do policji wiem ze to ich praca .oni tez musza byc zeby byl jako taki porzadek .maja taka bo chcieli ale trzeba trzymac w takim wypadku nerwy i fantazje na wodzy.bron kazdy potrafi wyciagnac i nacisnac spust.mozemy sobie dywagowac bez konca na ten temat .i kazdy bedzie miec swoje argumenty przeciw drugiemu .jednak mogli zalatwic to inaczej . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  21. Tak jeden odpowiada za 2 czynnpsci .ta zaluzja ma sie uchylac przy wiekszych predkosciach .a tak caly czas zamknieta .mialem z zaluzja i jednym wentylatorem. Wywalilem zaluzje i tez bylo ok z jednym .teraz mam tak zrobione .a wczesniej. Mialem z. Dwoma i zmiana poszla bez problemu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  22. szakal222 odpowiedział(a) na benson19899 temat w 1.6
    Ok tez moze byc ale predzej by go zmulilo .sprawdzic warto Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  23. Strzelali w plecy do tego maja gaz.palarizatory .wiec jak to wytlumaczyc ? P..... Straznicy teksasu przegieli pale powinni dostac za to .jak byles w wojsku .a ja bylem i nie tylko jako szeregowy to napewno znasz prawo uzycia broni .i to jasno okresla sposob uzycia broni palnej Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  24. Nawalali jak do kaczki .albo tacy slepi .albo chcieli sobie podziurawic typa dla zabawy.dla mnie przegiecie nie byl na tyle grozny zeby nawalac do niego Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  25. szakal222 odpowiedział(a) na benson19899 temat w 1.6
    Mozesz miec niedostatek paliwa Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.