Treść opublikowana przez szakal222
-
nadtopiona świeca
To rob odrazu porting glowicy .konie za darmo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
LAIK Nie kapie woda z parownika .
Sprawdz wezyk za schowkiem pasazera Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
nadtopiona świeca
I sprawdz szczelnosc glowicy .glownie zawory .a raczej gniazda Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Chodzi o puche za turbo .to chyba kat tam byl. W 1.8t Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 Ale popraw mnie jak sie myle Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
nadtopiona świeca
Widzialem cos takuiego u mnie w mondeo tyle ze mialem lpg .i zrobilo to lanie podwojnego paliwa.lpg+pb .obstawiam ze ci za duzo bajury leje .ciesz sie ze tylko swieca tak dostala .a nie tloki jak u mnie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Racja ze zlodziejstwo i patologia z tym. mi tez badali i spaliny w normie, a czy kata mam to niewiem Ale raczej jest Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Twardy pedał hamulca po dłuższym postoju.
Na podszybiu masz pompe Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Gdzie jest ten komis .w jakiej miescowosci Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
-
Akwarium
ile chcceszWysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
-
Nie wlacza sie klima....
Kabelek ci pomoze wez vaga znajdz klime i szukaj auto havc tam w grupach wpisz 001 i pokarze ci parametr klimy ile bar ma aktualnie .jezeli 33 to czujnik g65 na chlodnicy padl .auto musi byc odpalone .zrob takze skan auta i tam cos moze wyczaisz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Skręcanie na postoju
Jezeli spadaja na sekunde i wracaja do normy to wszystko jest ok Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Skręcanie na postoju
Tak. bo pompa musi wydac cala swoja moc i w ten sposob przez pasek obciaza silnik.a swoja droga nie powinno sie krecic kiera na postoju.bo to szkodzi ukladowi kierownivczemu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie powracająca kierownica
Tez mozliwe ze od tego Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie powracająca kierownica
Tyl byl robiony bo wyglada mi to na luzy w tyle .jakie masz gumy zalozone. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie powracająca kierownica
A zbierznosc byla robiona ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Obudowa wentylatora z żaluzją A4 B6
Nie ma zadnych problemow lata jak ta lala Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Obudowa wentylatora z żaluzją A4 B6
Chyba nie .ponad rok temu to robilem wiec slabo pamietam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Policja strzela do wariata
Z takiej broni nie strzelalem przyznam szczerze .ale z innej krotkiej juz lojilem .jezdze czesto na strzelnice i rozumiem tez sytuacje tych policjantow . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Brak mocy, max 100km/h
Sprawdz cisnienie na listwie wtryskowej bo mi to wyglada na zbyt mala ilos paliwa podawana na nia.do momentu kiedy mu styka np3000 tys.obr.jedzie a pozniej cisnienie spada. I koniec mocy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Policja strzela do wariata
Tlumacz to jak chcesz masz prawo do tego i szacun dla ciebie za to ze masz swoje zdanie .jednak bron to ostatecznosc .jak na moj biust to byli w stanie uzyc innych srodkow z palka podchodzic nie musieli gazem z 3 metrow mogli go ladnie nakarmic .co do policji wiem ze to ich praca .oni tez musza byc zeby byl jako taki porzadek .maja taka bo chcieli ale trzeba trzymac w takim wypadku nerwy i fantazje na wodzy.bron kazdy potrafi wyciagnac i nacisnac spust.mozemy sobie dywagowac bez konca na ten temat .i kazdy bedzie miec swoje argumenty przeciw drugiemu .jednak mogli zalatwic to inaczej . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Obudowa wentylatora z żaluzją A4 B6
Tak jeden odpowiada za 2 czynnpsci .ta zaluzja ma sie uchylac przy wiekszych predkosciach .a tak caly czas zamknieta .mialem z zaluzja i jednym wentylatorem. Wywalilem zaluzje i tez bylo ok z jednym .teraz mam tak zrobione .a wczesniej. Mialem z. Dwoma i zmiana poszla bez problemu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Brak mocy, max 100km/h
Ok tez moze byc ale predzej by go zmulilo .sprawdzic warto Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Policja strzela do wariata
Strzelali w plecy do tego maja gaz.palarizatory .wiec jak to wytlumaczyc ? P..... Straznicy teksasu przegieli pale powinni dostac za to .jak byles w wojsku .a ja bylem i nie tylko jako szeregowy to napewno znasz prawo uzycia broni .i to jasno okresla sposob uzycia broni palnej Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Policja strzela do wariata
Nawalali jak do kaczki .albo tacy slepi .albo chcieli sobie podziurawic typa dla zabawy.dla mnie przegiecie nie byl na tyle grozny zeby nawalac do niego Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Brak mocy, max 100km/h
Mozesz miec niedostatek paliwa Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2