Treść opublikowana przez szakal222
-
problem z biegami
Moze da sproboj zaczyna sie zawsze od najtanszej opcji Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
I znowu afera, znowu tasmy w roli glownej ........
Tak a najlepsze jest to.ze niewazne ze syf w kraju i wydrukowana kasa bez pokrycia.tylko to ze ktos przekreta nagral .zal mi tych politykow . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
[B5] jakie tanie zawieszenie przednie i na co zwrócić uwagę.
Wieczorkiem napisze musze zadzwonic .a co potrzebujesz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
[B5] jakie tanie zawieszenie przednie i na co zwrócić uwagę.
Ja biore bezposrednio od goscia ktory to rozprowadza Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
[B5] jakie tanie zawieszenie przednie i na co zwrócić uwagę.
Ja tez doradzam ms .mam latam po dziurach i zyje Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Poliuretany przód.
Swoznie dostana lomot wiekszy niz zwykle.przerabialem w innym aucie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
problem z biegami
Dokladnie tak . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- Tylko pilnuj poziomu plynu nalej lepiej ile sie da .bo mozna sobie pozniej problemow narobic Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Sezon Rowerowy 2016
Kup authora ja mialem i bylem zadoeolony .wez takie jak na zime Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
problem z biegami
Na skrzyni biegow jest wysprzeglik zawor do odpowietrzania taki jak w chamulcach .poznacie idzie przewod chrydlauiczny do niego Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Jakie koszta w aso Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala.
U mnie jest tam czujnik temperatury zewnetrznej .ktora pokazuje fis .ale glowy nie dam za to Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Powiec to wielu polakom .ktorzy zarabiaja nedzne grosze .mimo czesto dobrych kwalifikacji .i jak dostaja mandat w wysokosci 30% wyplaty czesto nie zamierzajac tego wyczynu bo swiatla pomaranczowe trwaja 1 sekunde.i sa nastawione jak fotoradar w krzakach na kase do budzetu .ja nie naleze do takiej grupy ludzi .zarabiam dobrze bo mam wlasny warsztat.zeby nie bylo ze jestem sfrustrowany .i skonczmy ten temat bo nic nie wnosi do watku a po co sie scierac kazdy wie swoje .pozdrawiam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Akurat zjezdzilem kawal europy i skandynawi i wiem jak jest.a co do zarobkow to podaj realne a nie srednia krajowa ktora nabijaja nowo bogacy .i ma sie nijak do realiow Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
C. Tak jak sie z polakow kasa sciaga .to chyba nigdzie tak nie robia takie tanie cwaniactwo i buractwo wsrod urzednikow .wszystko w polsce jest zrobione tak zeby zgnojic obywatela .a co do wysokosci mandatow chyba sobie zarty robisz .porownaj do zarobkow to pogadamy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Chocby od poprawnosci dzialania urzadzenia .atestow i tak dalej .od wysokosci mandatu jezeli nie dali najnizszej kwoty z taryfikatora Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
I co ganicie chlopa.ciekawe ile razy wy przelecieliscie czerwone .chcecie sie popisac jacy to przepisowi jestescie a wszyscy jestesmy tacy sami.i lamiemy przepisy.jak masz cenny towar na pace to musisz na niego uwarzac .pruboj sie odwolowywac ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze ciezko. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
problem z biegami
Jak sprzeglo sie nie slizga to. Jedz ale odpowietrz wysprzeglik Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Numer silnika gdzie szukać ?
Jest na bloku glowicy z prawej strony .jak stoisz do auta.taki prostokatny wypust .numery sa nabite Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
problem z biegami
Bo tryby w skrzyni sie nie kreca i nie ma oporow. Tak zawsze sprawdza sie uklad wysprzeglania Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
sprzęt AGD
W neonecie tez masz przedluzona gwarancje. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
To wiem .no sorry taki mamy klimat a tak serio byl ktos na helu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
Czyli atakowac zatoke zeby dalo rade poplywac ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
A jak w ustce z temperatura wody naszej kalurzy narodowej zwanej baltyk ?da sie normalnie poplywac i nie stracic jaj? Ja myslalem o swinoujscie bo znam to miejsce bardzo dobrze.ewentualnie kolobrzeg. .wolin.wladyslawowo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Jakie koszta ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
problem z biegami
Sprzeglo zle rozpina odpowietrz wysprzeglik a jak to nie pomorze to nowe sprzeglo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2