Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Moze da sproboj zaczyna sie zawsze od najtanszej opcji Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  2. Tak a najlepsze jest to.ze niewazne ze syf w kraju i wydrukowana kasa bez pokrycia.tylko to ze ktos przekreta nagral .zal mi tych politykow . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  3. Wieczorkiem napisze musze zadzwonic .a co potrzebujesz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  4. Ja biore bezposrednio od goscia ktory to rozprowadza Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  5. Ja tez doradzam ms .mam latam po dziurach i zyje Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  6. Swoznie dostana lomot wiekszy niz zwykle.przerabialem w innym aucie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  7. Dokladnie tak . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- Tylko pilnuj poziomu plynu nalej lepiej ile sie da .bo mozna sobie pozniej problemow narobic Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  8. Kup authora ja mialem i bylem zadoeolony .wez takie jak na zime Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  9. Na skrzyni biegow jest wysprzeglik zawor do odpowietrzania taki jak w chamulcach .poznacie idzie przewod chrydlauiczny do niego Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  10. Jakie koszta w aso Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  11. U mnie jest tam czujnik temperatury zewnetrznej .ktora pokazuje fis .ale glowy nie dam za to Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  12. Powiec to wielu polakom .ktorzy zarabiaja nedzne grosze .mimo czesto dobrych kwalifikacji .i jak dostaja mandat w wysokosci 30% wyplaty czesto nie zamierzajac tego wyczynu bo swiatla pomaranczowe trwaja 1 sekunde.i sa nastawione jak fotoradar w krzakach na kase do budzetu .ja nie naleze do takiej grupy ludzi .zarabiam dobrze bo mam wlasny warsztat.zeby nie bylo ze jestem sfrustrowany .i skonczmy ten temat bo nic nie wnosi do watku a po co sie scierac kazdy wie swoje .pozdrawiam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  13. Akurat zjezdzilem kawal europy i skandynawi i wiem jak jest.a co do zarobkow to podaj realne a nie srednia krajowa ktora nabijaja nowo bogacy .i ma sie nijak do realiow Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  14. C. Tak jak sie z polakow kasa sciaga .to chyba nigdzie tak nie robia takie tanie cwaniactwo i buractwo wsrod urzednikow .wszystko w polsce jest zrobione tak zeby zgnojic obywatela .a co do wysokosci mandatow chyba sobie zarty robisz .porownaj do zarobkow to pogadamy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  15. Chocby od poprawnosci dzialania urzadzenia .atestow i tak dalej .od wysokosci mandatu jezeli nie dali najnizszej kwoty z taryfikatora Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  16. I co ganicie chlopa.ciekawe ile razy wy przelecieliscie czerwone .chcecie sie popisac jacy to przepisowi jestescie a wszyscy jestesmy tacy sami.i lamiemy przepisy.jak masz cenny towar na pace to musisz na niego uwarzac .pruboj sie odwolowywac ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze ciezko. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  17. Jak sprzeglo sie nie slizga to. Jedz ale odpowietrz wysprzeglik Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  18. Jest na bloku glowicy z prawej strony .jak stoisz do auta.taki prostokatny wypust .numery sa nabite Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  19. Bo tryby w skrzyni sie nie kreca i nie ma oporow. Tak zawsze sprawdza sie uklad wysprzeglania Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  20. W neonecie tez masz przedluzona gwarancje. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  21. To wiem .no sorry taki mamy klimat a tak serio byl ktos na helu Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  22. Czyli atakowac zatoke zeby dalo rade poplywac ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  23. A jak w ustce z temperatura wody naszej kalurzy narodowej zwanej baltyk ?da sie normalnie poplywac i nie stracic jaj? Ja myslalem o swinoujscie bo znam to miejsce bardzo dobrze.ewentualnie kolobrzeg. .wolin.wladyslawowo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  24. Jakie koszta ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  25. Sprzeglo zle rozpina odpowietrz wysprzeglik a jak to nie pomorze to nowe sprzeglo Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.