Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] jakie tanie zawieszenie przednie i na co zwrócić uwagę.


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

W poszukiwaniu kompletu zawieszenia do przodu, natknęłem się na wiele różnych producentów i ceny dość duże różnice.

tu znalazłem jakieś wzmocnione WAHACZ WAHACZE Audi A4/A6,VW Passat B5 WZMOCNIONE (4302608239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tu niemieckiej produkcji jakieś WAHACZE VW PASSAT B5 AUDI A4 A6 SUPERB Wzmocnione (4274568221) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tu z kamoki WAHACZE wzmacniane AUDI A4 A6 PASSAT B5 SuperB HD (4268023338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nie chce za dużo wydawać na zawieszenie bo nie mam skąd, dlatego chciałbym sie dowiedzieć które kupić. i czy różnią się czymś, czy wszystkie takie same ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to samo jeden czort z tych pierwszych miałem końcówkę to nawet ciężko było ja zamontować

Jak chcesz kupić dobre to lemforder tańsze jest ruville i dobre

Zastanów się czy będziesz długo tym jeździł

Jak chcesz to kup to tańsze ale jestem pewny ze zjedzie dwa komplety tych tanich niż jeden lemforder

Ja montowalem ruville i bylem zadowolony chyba 900pln za cały komplet dawałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o firmie master sport dużo ludzi dobrze się wypowiada na jej temat a cena za wahacze jest śmieszna :wink: ja też mam wsadzonego chińczyka, narazie 25tys i lata bez stuków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ceny zawieszeń Febi zaczynają się od ponad 900, Delphi od ponad 800 to już nie na moją kieszeń,

Te z firmy master są już po około 500 zł, więc cena przystępna. Jest ich dużo, w różnych cenach, nie wiem które wybrać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolo 500zl to ms.denkerman to 1 kij takiej samej jakosci. lepszego nie ma sensu wkladac a najgorsze sa tylko 150zl tansze wiec szkoda ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowane sie nie oplaca
miałeś że takie głupoty piszesz żeby coś zganić trzeba najpierw poznać wszyscy moi znajomi tylko regenerowane kupują i chwalą, czego nie można powiedzieć o chińskim szajsie:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem i nie tylko ja .a ile za taka regeneracje i na jakich czesciach? ile gwarancji? byc moze u nas lipe robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez doradzam ms .mam latam po dziurach i zyje

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanko, są po 490, są po 509, są po 550 te wahacze, które wybrać? kupował ktoś i ma sprawdzone te z mastera ?

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

WAHACZE MASTER SPORT AUDI A4 A6 VW PASSAT GERMA 1W (4303690753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nadaje sie ten zestawik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Wandej i po sprawie.Też kupowałem od niego i jestem bardzo happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore bezposrednio od goscia ktory to rozprowadza

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore bezposrednio od goscia ktory to rozprowadza

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

za ile moze bys zalatwił ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem napisze musze zadzwonic .a co potrzebujesz

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz na allegro to na bank chińskie imitacje febi lema bierz z pewnego źródła polecam gościa 692281389 wozi swoje wyroby po całej polsce na ori lemach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...