Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Bogaty wszystko moze .psy sie boja ze bedzie ich ciagal po sadach.takiego pionka jak ja np. To pewnie by zryli .naszczescie nie dam sie nigdy latwo zmieszac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  2. Czasami pisze musisz szukac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  3. Niewiem jak w B5 ale u mnie w B6 odkrecilismy lajtowo .wzielismy dluga rurke zaparlismy o sprezyne i kumpel naciskal na srube a ja krecilem .jak juz dalej nie szlo wzielismy zabke i nia zapierajac o zwrotnice wyciagalismy po kawalku lajtowe 40 minut pracy .wd tez lalem Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  4. Nie pochwalam tego co robi choc podejrzewam że wielu tych co tu tak najgłośniej krzyczą o tym jaki on jest zły sami pewnie głupieją ale tu sa święci. Druga sprawa lubie ludzi którzy potrafia grać na nosie tym na górze. Oby nikogo nie zabił ale podoba mi się jak gra na nosie wszystkim włącznie z policją, prokuratura i sądami mimo to że mam awersję do ludzi jeżdżących BMW. Kolego ze kpi to dobrze .tez nie trawie urzedasow policji i calego tego syfu ktory nas gnoji wykorzystuje .i kpi sobie z nas. .druga rzecz miasto to nie miejsce na takie upalanka o pomylke nie trudno bledy popelnia kazdy .a u niego byly by bledy smiertelne lub z kalectwem w podpisie. Co do nas forumowiczow napewno sa .ja tez to robie nie ukrywam .tyle ze ja to robie w sposob. Wzglednie bezpieczny sa odludzia gorskie drogi .a nie miasto .wszystko z umiarem .a nie tak jak on .dla mnie powinien dostac piataka pudla do odsiady .jak inni ludzie siedza za bzdety to on tez powinien
  5. Rajdy to tez technika a mijanie aut na pale to debilizm
  6. Jakie ten cep ma umiejetnosci .widzial kiedys ktos rajd/jezdzi w rajdach .on tylko zapier... Po obwodnicy jakiejs tam autostradzie i miescie .typowy mistrz prostej .drogi ciekawe jakby sobie poradzil np. Z oesem michalkowa daje mu pare kilometrow
  7. A moze lpg ci odcina wtryskiwacze pb
  8. Kolega dobrze mowi wyczysc klemy i bolce na aku tez podobnie mialem w passacie i pomoglo
  9. Na filmie widać, że to składak? Znajdzi m3 nie bita w polsce .sam szukalem obejrzalem 8szt. I kupilem audice
  10. Cos masz z pradem .jakas zwara albo aku pada .kontrolki taki defekt pokazuja
  11. Pany jak to dziala bo ja mam to samo auto co autor a nie widzialem przy aku nic oprocz kabli
  12. Wies szalele skladakiem z dwoch
  13. Iskra jest ?
  14. A jakie graty upychales
  15. Spokojnie pany sam sie wyeliminuje ze spoleczenstwa.kwestia tylko kiedy .i ile ofiar bedzie nie daj bog .nie rozumiem takich ludzi miasto nie sluzy do upalania jakby nie mogl gdzies na jakies odludzie pojechac lub tor.naszczescie kosa zawsze natrafi na kamien
  16. Odkrec gore zbiorniczka .i wyciagnij do gory 2 sruby .bedzie uszczelka .zloz razem z nia spowrorem na sylikon i tak samo sprawdz przy silniczku
  17. Masz. Spryskiwacze lamp ?
  18. U siebie jak wyciagalem to nie bylo
  19. Poprostu patrz zeby byla dobrej firmy
  20. Troche traci .odczuwalnie nawet
  21. No chyba ze klasyczny pionier p888 rs .zacne radyjko miaalem i bylo super
  22. Ja mam sony xplod i jest lepiej niz na ori chorus mam bose
  23. Dobre .albo spala na stosie jak czarownice
  24. Polska to chory kraj.powinno byc jak w niektorych. Krajach 0.5 promila i nie bylo by takich dziwnych akcji .czlowiek po lekach gorzej funkcjonuje niz po 2 browarach.oczywiscie nie popieram jazdy po pijaku .sam tez nie jezdze
  25. Wychodzi na to jak silnik jest eksploatowany.i jak wyzylowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.