Treść opublikowana przez szakal222
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Bogaty wszystko moze .psy sie boja ze bedzie ich ciagal po sadach.takiego pionka jak ja np. To pewnie by zryli .naszczescie nie dam sie nigdy latwo zmieszac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
Czasami pisze musisz szukac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
PILNEE ! zapieczona Sruba od gornych mocowan wahaczy
Niewiem jak w B5 ale u mnie w B6 odkrecilismy lajtowo .wzielismy dluga rurke zaparlismy o sprezyne i kumpel naciskal na srube a ja krecilem .jak juz dalej nie szlo wzielismy zabke i nia zapierajac o zwrotnice wyciagalismy po kawalku lajtowe 40 minut pracy .wd tez lalem Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Nie pochwalam tego co robi choc podejrzewam że wielu tych co tu tak najgłośniej krzyczą o tym jaki on jest zły sami pewnie głupieją ale tu sa święci. Druga sprawa lubie ludzi którzy potrafia grać na nosie tym na górze. Oby nikogo nie zabił ale podoba mi się jak gra na nosie wszystkim włącznie z policją, prokuratura i sądami mimo to że mam awersję do ludzi jeżdżących BMW. Kolego ze kpi to dobrze .tez nie trawie urzedasow policji i calego tego syfu ktory nas gnoji wykorzystuje .i kpi sobie z nas. .druga rzecz miasto to nie miejsce na takie upalanka o pomylke nie trudno bledy popelnia kazdy .a u niego byly by bledy smiertelne lub z kalectwem w podpisie. Co do nas forumowiczow napewno sa .ja tez to robie nie ukrywam .tyle ze ja to robie w sposob. Wzglednie bezpieczny sa odludzia gorskie drogi .a nie miasto .wszystko z umiarem .a nie tak jak on .dla mnie powinien dostac piataka pudla do odsiady .jak inni ludzie siedza za bzdety to on tez powinien
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Rajdy to tez technika a mijanie aut na pale to debilizm
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Jakie ten cep ma umiejetnosci .widzial kiedys ktos rajd/jezdzi w rajdach .on tylko zapier... Po obwodnicy jakiejs tam autostradzie i miescie .typowy mistrz prostej .drogi ciekawe jakby sobie poradzil np. Z oesem michalkowa daje mu pare kilometrow
-
Nie odpala.
A moze lpg ci odcina wtryskiwacze pb
-
Nie odpala.
Kolega dobrze mowi wyczysc klemy i bolce na aku tez podobnie mialem w passacie i pomoglo
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Na filmie widać, że to składak? Znajdzi m3 nie bita w polsce .sam szukalem obejrzalem 8szt. I kupilem audice
-
Nie odpala.
Cos masz z pradem .jakas zwara albo aku pada .kontrolki taki defekt pokazuja
-
Problem z ubywającym płynem od spryskiwaczy
Pany jak to dziala bo ja mam to samo auto co autor a nie widzialem przy aku nic oprocz kabli
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Wies szalele skladakiem z dwoch
-
Nie odpala.
Iskra jest ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
A jakie graty upychales
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Spokojnie pany sam sie wyeliminuje ze spoleczenstwa.kwestia tylko kiedy .i ile ofiar bedzie nie daj bog .nie rozumiem takich ludzi miasto nie sluzy do upalania jakby nie mogl gdzies na jakies odludzie pojechac lub tor.naszczescie kosa zawsze natrafi na kamien
-
Problem z ubywającym płynem od spryskiwaczy
Odkrec gore zbiorniczka .i wyciagnij do gory 2 sruby .bedzie uszczelka .zloz razem z nia spowrorem na sylikon i tak samo sprawdz przy silniczku
-
Problem z ubywającym płynem od spryskiwaczy
Masz. Spryskiwacze lamp ?
-
czy w A4 B6 1.8T są turbiny o stałej czy zmiennej geometrii?
U siebie jak wyciagalem to nie bylo
-
szyby przednie z allegro
Poprostu patrz zeby byla dobrej firmy
-
Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji
Troche traci .odczuwalnie nawet
-
Czy ma ktoś porównanie Concert 2 vs radio producenta typu pionieer do 300zł?
No chyba ze klasyczny pionier p888 rs .zacne radyjko miaalem i bylo super
-
Czy ma ktoś porównanie Concert 2 vs radio producenta typu pionieer do 300zł?
Ja mam sony xplod i jest lepiej niz na ori chorus mam bose
-
Teoria spisku? Czy warto wymieniać olej w silniku?
Dobre .albo spala na stosie jak czarownice
-
PJ odwołanie od wyroku
Polska to chory kraj.powinno byc jak w niektorych. Krajach 0.5 promila i nie bylo by takich dziwnych akcji .czlowiek po lekach gorzej funkcjonuje niz po 2 browarach.oczywiscie nie popieram jazdy po pijaku .sam tez nie jezdze
-
Teoria spisku? Czy warto wymieniać olej w silniku?
Wychodzi na to jak silnik jest eksploatowany.i jak wyzylowany