Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Dobre ciekawe co z opilkami sadzami .i innymi syfami w oleju .powiem tak z seja mocno zdlubanego rajdowego jak spuscilem olej po 5 tys km wygladal jak smietnik a wlasciwosci swoich napewno juz nie mial
  2. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Garnek nic ci nie pomorze termostat ma elektryczna grzalke i to ona nim steruje
  3. Trzeba bedzie chyba swinke skarbonke zrobic
  4. A w czym jest problem quattro? bo nosze sie z zamiRem zalozenia gwintu
  5. No ale jak masz Q to dojazdowka odpada tylko ten sam wymiar ?poprawcie mnie jesli sie myle
  6. Tak ale mozna wyeleminowac niektore przyczyny samemu .wiadomo jak z serwisami jak moga to wymieniA wszystko niepotrzebnie. a obciaza kosztami klienta
  7. Niewiem mam b6 ale jezeli ta sama kasta to podpasi chyba .
  8. Ja bym postawil na gowniany uszczelniacz w nim
  9. Sorki bez obrazy. ale Tez mi odpowiedz .to po co forum jak wszyscy beda jezdzic do warsztatu ? Po to tu jestesmy zeby sobie pomagac .a dlawik i pochlaniacz nowy ?
  10. Wiesz ze na gestym oleju moze ci jeszcze bardziej uklad rozszczelnic .spruboj moze jakis olej do skrzyn biegow automatycznych czesto wystepowaly w wspomaganiach .najlepiej spytaj w sklepie z czesciami moto
  11. Nic nie pomoze tylko dolewki zalejesx gestszy to mozesz wykonczyc pompe
  12. U mnie jest .to taki patent z pakietami s-line rs itd jest w aucie jest znaczek
  13. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    A KAble nie sa gdzies uszkodzone
  14. szakal222 odpowiedział(a) na Sherlock temat w 1.9TDI
    To niedobrze
  15. szakal222 odpowiedział(a) na Sherlock temat w 1.9TDI
    No jak filter zmukl ti pewnie przeplywka dostala
  16. szakal222 odpowiedział(a) na Sherlock temat w 1.9TDI
    Sprawdz filter powietrza czy nie zamokl
  17. Albo miodem i cytryna idzie jak zloto. .a wogole jak masz dostep do dobrego bimbru
  18. Dobre .no pieniadze zaoszczedzone na lpg mozna np.przepic albo poswiecic na jakiegos moda
  19. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Racja tyle ze ceny aso wala z niektorymi czesciami na kolana
  20. Spokojnie to tylko jak z dziecmi jak jade samemu to pedal w podloge .dosc juz msm zostawiania poltora kloca na bajure Co miesiac
  21. szakal222 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Audi A4 B6/B7
    No to fakt .
  22. szakal222 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    To wymien modul chyba ze kosztuje sporo
  23. szakal222 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Audi A4 B6/B7
    Szczerze mam niektore nie ori.i nie ma problemow
  24. G 12 kup koncentrat i rozrob z woda destylowana. proporcje sa na opakowaniu. Co do plynu nie pamietam dokladnie ale chyba 5.5l upchalem
  25. szakal222 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Audi A4 B6/B7
    Wyjmij na wzor skiknij do sklepu z uszczelniaczami/oringami i ci dobiora odpowiednia najlepiej ciupke grubsza wziasc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.