Treść opublikowana przez szakal222
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Potrzeba matka wynalazku Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Obudowa wentylatora z żaluzją A4 B6
A dlaczego. .jezeli sa sprawne to powinno byc ok Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Obudowa wentylatora z żaluzją A4 B6
Ja u siebie wyrzycilem zaluzje i tez jezdzi ok .nie zauwarzylem zadnycch negatywnych skutkow Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Mi zrobili pomiar spalin na przegladzie .normalnie szok pierwszy raz odkad jezdze. i wyszly ok.a kata i tak wywale razi mnie on Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja jezdze na syntetyku zeszlem z polsentetyka .powiem ci tak pije tyle samo .tyle ze silnik lepiej pracuje. .wiec polecam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Pytanie o etykiety na wódce
Do cieplej wody wrzuc i zejdzie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Znaczenie ET Felgi
Ja mAm et35 i jest tip top Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Turbo timer
Tez o tym myslalem zeby sobie dorezac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Jak lubisz go przycisnac to tyle zlopie po miescie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
czy w vag com autoscan sie zapisuje?
Ja robie tak .dajesz copy lub zapisz i wklejasz jako zwykly tekst w notatnik i tyle Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Wędkarstwo
ale bym miał mięsa Nex zakladamy wyzej wymieniony klub ? Bedziemy wstawiac zdjecia. Jak zlowione .zjedzone itd. Panowie bez przesady chlopak lubi niech przynajmniej wyjdzie mu na zdrowie . Nierozumiem takich tekstow .wiekszosc z wedkarzy regularnie lyka rybki na chate i nie widzicie problemu .a jak chlopina utrzciwie sie przyznal to go jedziecie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Zmiana koloru auta - nowa folia
Wogole jaki to kolor ten brazowy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
sprzeglo i dwumasa
Jak dziala to jezdzij Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
sprzeglo i dwumasa
Tak albo rozwalic docisk z zamachem .zalatwilem tak w galancie zima jak upalalem po sniegu i ciagle zrywy zrobily swoje .zamach pekl w 3 miejscach Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak zedrzeć farbe z dekorów
Moze zmyj nitro jakims Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
sprzeglo i dwumasa
Pewnie zeby sie przytarlo i lepiej klejilo .:confused: Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Co to za felgi?
Na volviakach czesto takie widywalem. W szwecji Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Co to za felgi?
Chyba volvo z seri s Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Akwarium
Panowie powiedzcie mi czy ciezko uchowac jesiotra .znaczy sie czy ttrzeba cos mu specjalnego zaoferowac.bo jeden mi zdechl biedaczek .byl nowka w akwa 3 dni Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Ubywa płyn - co to za element?
Meyle to gowno za wygorowana cene .mialem termostat tej firmy i po 2 miesiacach szlak go trafil 350 zl w bloto Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Ubywa płyn - co to za element?
Tak ja mam zamienik .niewielkie pieniadze kosztuje Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Ubywa płyn - co to za element?
Pewnie krociec poszedl .taka przypadlosc naszych audiczek .wymiana znosna ale w miare latwo .zrobisz sam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
b5 zawieszenie 1BE zamiennik KONI
Pasy transportowe Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Filtr paliwa
Ja tylko mowie ze nie sa tanie tez wymieniam na jakies lepsze .co tanie to drogie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
b5 zawieszenie 1BE zamiennik KONI
Zrobi tylko bedzie to niebezpieczne Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2