Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Potrzeba matka wynalazku Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  2. A dlaczego. .jezeli sa sprawne to powinno byc ok Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  3. Ja u siebie wyrzycilem zaluzje i tez jezdzi ok .nie zauwarzylem zadnycch negatywnych skutkow Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  4. Mi zrobili pomiar spalin na przegladzie .normalnie szok pierwszy raz odkad jezdze. i wyszly ok.a kata i tak wywale razi mnie on Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  5. Ja jezdze na syntetyku zeszlem z polsentetyka .powiem ci tak pije tyle samo .tyle ze silnik lepiej pracuje. .wiec polecam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  6. Do cieplej wody wrzuc i zejdzie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  7. Ja mAm et35 i jest tip top Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  8. Tez o tym myslalem zeby sobie dorezac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  9. Jak lubisz go przycisnac to tyle zlopie po miescie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  10. Ja robie tak .dajesz copy lub zapisz i wklejasz jako zwykly tekst w notatnik i tyle Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  11. szakal222 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    ale bym miał mięsa Nex zakladamy wyzej wymieniony klub ? Bedziemy wstawiac zdjecia. Jak zlowione .zjedzone itd. Panowie bez przesady chlopak lubi niech przynajmniej wyjdzie mu na zdrowie . Nierozumiem takich tekstow .wiekszosc z wedkarzy regularnie lyka rybki na chate i nie widzicie problemu .a jak chlopina utrzciwie sie przyznal to go jedziecie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  12. Wogole jaki to kolor ten brazowy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  13. szakal222 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    Jak dziala to jezdzij Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  14. szakal222 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    Tak albo rozwalic docisk z zamachem .zalatwilem tak w galancie zima jak upalalem po sniegu i ciagle zrywy zrobily swoje .zamach pekl w 3 miejscach Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  15. Moze zmyj nitro jakims Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  16. szakal222 odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    Pewnie zeby sie przytarlo i lepiej klejilo .:confused: Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  17. Na volviakach czesto takie widywalem. W szwecji Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  18. Chyba volvo z seri s Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  19. szakal222 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie powiedzcie mi czy ciezko uchowac jesiotra .znaczy sie czy ttrzeba cos mu specjalnego zaoferowac.bo jeden mi zdechl biedaczek .byl nowka w akwa 3 dni Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  20. Meyle to gowno za wygorowana cene .mialem termostat tej firmy i po 2 miesiacach szlak go trafil 350 zl w bloto Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  21. Tak ja mam zamienik .niewielkie pieniadze kosztuje Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  22. Pewnie krociec poszedl .taka przypadlosc naszych audiczek .wymiana znosna ale w miare latwo .zrobisz sam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  23. Pasy transportowe Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  24. szakal222 odpowiedział(a) na Adamo8715 temat w 1.8
    Ja tylko mowie ze nie sa tanie tez wymieniam na jakies lepsze .co tanie to drogie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  25. Zrobi tylko bedzie to niebezpieczne Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.