Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Albo przyjemniejsza opcja browarek .lagodzi zakwasy
  2. szakal222 odpowiedział(a) na Tyel temat w Audi A4 B5
    Zaden problem .dobrze ze obeszlo sie bez szkod.i kosztow
  3. No ja zakladalem na probe rozne az trafilem Wpinasz sie jak na foto Czyli. Brazowy na jednej nozce. A szaro-czarny na drugiej
  4. szakal222 odpowiedział(a) na Tyel temat w Audi A4 B5
    To otworz awaryjnie maske.naladuj aku i z pilota .jest na forum jak otwiera sie awaryjnie
  5. szakal222 odpowiedział(a) na Tyel temat w Audi A4 B5
    A przez bagaznik nie da rady
  6. Na dniach bede grzebal tam to ci powiem bo nie pamietam juz
  7. U mnie tez tak bylo musialem wlutowac opornik w instalacje
  8. W szklarskiej dziś pruszylo. w swieradowie tez więc zima może wróci i zatakuje z pełna mocą
  9. Sylwestra spędziłem z ekipą na stoku w Świeradowie i był dobrze przygotowany pogoda dopisała Mega sylwester [emoji6] dokładnie w tamtym okresie byłem w Livigno. Kiedy chciałbyś to rezerwować? Teraz na przełom lutego/marca czy na przyszły sezon? Jeśli na ten to będzie dość trudno choć na pewno pozytywniej będzie z uwagi na mniejszą ilość rosjan. Skipas rok temu bodajże 210 euro na 6 dni. Ja na przyszły sezon zamierzam kwatery w czerwcu szukać ) Na ten sezon albo Livigno albo Słowacja jeszcze do końca nie dogadane ale wole włochy [emoji6] Chata nie musi być mega wypas byle ciepła [emoji12] Ja byłem po sylwestrze na jeździe wieczornej .także stok już był dobrze przeorany .były górki usypane przez narciarzy. A tam gdzie ich nie było czyste lodowisko.tak to jest jak się jeździ po całym dniu prania stoku .U ortopedy byłem będzie dobrze .naderwane więzadła i skręcone kolano .za 2 tygodnie znów będę jezdzil[emoji6]
  10. W tym roku ciężko o śnieg .byłem wczoraj na gondoli. W swieradowie zdroju .stok oblodzony totalnie .wczorajsza jazda skończyła się dla mnie nieciekawie .strzelilo mi kolano i nie mogę chodzić .I sezon mam pozamiatany
  11. ja tak mialem jezeli styki cale i czyste.to szukaj w kablach w okolicach klapy .szczegolnie w miejscach gdzie pracuja Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  12. Bo zrobili tobie to co mi.czyli odpowietrzali motor rozgrzany zamiast na zimno.poszedl plyn zimny na rozgrzana glowice i bye bye .pekla sobie.a sprawdziles czy dobrze odpowietrzyli uklad chlodzenia ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  13. Zobacz kable .od bagaznika az do listwy.u mnie tak bylo. Pekl kabel w gumowej oslonce Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  14. oj ma i to dużo....... kusi, zachęca...itd...... I komplet nowych opon co rok jak jaWysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  15. Dokladnie ostra jazda zawsze katuje opony Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  16. szakal222 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja probuje je rozmnozyc i nie chca cholery Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  17. U mnie przy 225 szeroko zdziera srodki .szczegolnie tyl .z przodu minimalnie.ale jezeli ma to cos do tego.to jezdze po gorach usianych zakretami .ktore biore dosc szybko .i moze to wlasnie robi scinki na oponach Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  18. I rozgrzej sobie lekko silnik zeby weze byly cieple .latwiej zchodza Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  19. Czytalem Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  20. To ze jest siec sklepow nie gwarantuje ze kupisz ori . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  21. Ja uzywam igo primo na telefonie.i nie widze wielkiej roznicy miedzy normalna navi. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  22. Ja kiedys kupilem adidasy z seri goodyer .rozwalily sie po 2 tygodniach i tez niby mialy byc ori.kupywane w dosc dobrym sklepie .ktory jak sie okazalo .zwinal sie zanim skorzystalem z gwarancji.pech goscia byl taki ze mial pieczatke na domowy adres i wtedy byl jego placZ .wiec podrob nie braknie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  23. I tak posial sie spam Nie macie sie o co spierac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  24. Po ile Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  25. Np manitou r7 .najbardziej mi pasowal stary skareb olejowo powietrzny .wygodny i czuly .mam go do tej pory 40 tys nalat .ale jest juz zdewastowany .prawie ze smietnik.polecam ci takze firme marazothi ale dlugo na tym nie latalem .wiec nie dam ci reki za to Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.