Treść opublikowana przez szakal222
-
Strefa biegaczy, triathlon
Albo przyjemniejsza opcja browarek .lagodzi zakwasy
-
Jak dostać się do auta
Zaden problem .dobrze ze obeszlo sie bez szkod.i kosztow
-
Problem z lampami diodowymi tylnymi.
No ja zakladalem na probe rozne az trafilem Wpinasz sie jak na foto Czyli. Brazowy na jednej nozce. A szaro-czarny na drugiej
-
Jak dostać się do auta
To otworz awaryjnie maske.naladuj aku i z pilota .jest na forum jak otwiera sie awaryjnie
-
Jak dostać się do auta
A przez bagaznik nie da rady
-
Problem z lampami diodowymi tylnymi.
Na dniach bede grzebal tam to ci powiem bo nie pamietam juz
-
Problem z lampami diodowymi tylnymi.
U mnie tez tak bylo musialem wlutowac opornik w instalacje
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
W szklarskiej dziś pruszylo. w swieradowie tez więc zima może wróci i zatakuje z pełna mocą
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Sylwestra spędziłem z ekipą na stoku w Świeradowie i był dobrze przygotowany pogoda dopisała Mega sylwester [emoji6] dokładnie w tamtym okresie byłem w Livigno. Kiedy chciałbyś to rezerwować? Teraz na przełom lutego/marca czy na przyszły sezon? Jeśli na ten to będzie dość trudno choć na pewno pozytywniej będzie z uwagi na mniejszą ilość rosjan. Skipas rok temu bodajże 210 euro na 6 dni. Ja na przyszły sezon zamierzam kwatery w czerwcu szukać ) Na ten sezon albo Livigno albo Słowacja jeszcze do końca nie dogadane ale wole włochy [emoji6] Chata nie musi być mega wypas byle ciepła [emoji12] Ja byłem po sylwestrze na jeździe wieczornej .także stok już był dobrze przeorany .były górki usypane przez narciarzy. A tam gdzie ich nie było czyste lodowisko.tak to jest jak się jeździ po całym dniu prania stoku .U ortopedy byłem będzie dobrze .naderwane więzadła i skręcone kolano .za 2 tygodnie znów będę jezdzil[emoji6]
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
W tym roku ciężko o śnieg .byłem wczoraj na gondoli. W swieradowie zdroju .stok oblodzony totalnie .wczorajsza jazda skończyła się dla mnie nieciekawie .strzelilo mi kolano i nie mogę chodzić .I sezon mam pozamiatany
-
gasnące oświetlenie tablicy rejestracyjnej
ja tak mialem jezeli styki cale i czyste.to szukaj w kablach w okolicach klapy .szczegolnie w miejscach gdzie pracuja Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana termostatu WAHLER
Bo zrobili tobie to co mi.czyli odpowietrzali motor rozgrzany zamiast na zimno.poszedl plyn zimny na rozgrzana glowice i bye bye .pekla sobie.a sprawdziles czy dobrze odpowietrzyli uklad chlodzenia ? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z swiatlami tablic
Zobacz kable .od bagaznika az do listwy.u mnie tak bylo. Pekl kabel w gumowej oslonce Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
QUATTRO a sposób zużycie opon...
oj ma i to dużo....... kusi, zachęca...itd...... I komplet nowych opon co rok jak jaWysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
QUATTRO a sposób zużycie opon...
Dokladnie ostra jazda zawsze katuje opony Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Akwarium
Ja probuje je rozmnozyc i nie chca cholery Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
QUATTRO a sposób zużycie opon...
U mnie przy 225 szeroko zdziera srodki .szczegolnie tyl .z przodu minimalnie.ale jezeli ma to cos do tego.to jezdze po gorach usianych zakretami .ktore biore dosc szybko .i moze to wlasnie robi scinki na oponach Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
I rozgrzej sobie lekko silnik zeby weze byly cieple .latwiej zchodza Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
Czytalem Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
To ze jest siec sklepow nie gwarantuje ze kupisz ori . Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
pomoc w kupnie taniej nawigacji
Ja uzywam igo primo na telefonie.i nie widze wielkiej roznicy miedzy normalna navi. Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
Ja kiedys kupilem adidasy z seri goodyer .rozwalily sie po 2 tygodniach i tez niby mialy byc ori.kupywane w dosc dobrym sklepie .ktory jak sie okazalo .zwinal sie zanim skorzystalem z gwarancji.pech goscia byl taki ze mial pieczatke na domowy adres i wtedy byl jego placZ .wiec podrob nie braknie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL
I tak posial sie spam Nie macie sie o co spierac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po ile Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Sezon Rowerowy 2016
Np manitou r7 .najbardziej mi pasowal stary skareb olejowo powietrzny .wygodny i czuly .mam go do tej pory 40 tys nalat .ale jest juz zdewastowany .prawie ze smietnik.polecam ci takze firme marazothi ale dlugo na tym nie latalem .wiec nie dam ci reki za to Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2