Treść opublikowana przez szakal222
-
Kod silnika
A sorki nie dojrzalem zo o b8 biega .pomyslalem o b6 Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Kod silnika
Jak masz oslone rozrzadu .po prawej stronie na takim wystajacym kawalku glowicy jest nabity Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie zalacza sie sprezarka
No i czujnik g65 w chlodnicy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Nie zalacza sie sprezarka
Zrob skan bledow vagiem Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
ubytek plynu pomocy
Jest nieszczelnosc i dlatego sie zapowietrz.a zla opcja byla by taka ze albo uszczelka lub glowica .usun wyciek i sie dowiesz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
A jest mocniejsze niz z 1.8t jak tak to ile uciaga Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
Czyli mialem ori .znaczy nadal je mam .ale mi padly i upchalem beru Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
fajny fis do A4 B6/B7 wiele opcji kolorowy jak to zrobić ?
To moze podaj jakis sposob Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
1.8T Terkot podczas jazdy slyszalny powyzej 1800 obr/min.
A sprzeglo sprawdzales.poprostu wysprzegl i posluchaj Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
No wlasnie sa wkladane a wogole jak je rozpoznac ktore podlegaja akcji Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
1.8T Quatrro szum w skrzyni biegów
Tak jak kolega pisze olej to .oliwe mozesz wymienic nie zaszkodzi .a wrecz przeciwnie .a jak cie drazni szum to potraktuj ja trocinami Ja nie uznaje takich metod wyciszania .ale widzialem i jezdzilem paroma takimi cudami i dawalo rade.ale osobiscie bym tego nie zrobil i tobie tez odradzam Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
1.8T Quatrro szum w skrzyni biegów
Ja bym jezdzil .na poczatek wymien olej w skrzyni wiele ci to powie o jej stanie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
1.8T Quatrro szum w skrzyni biegów
Pewnie tryb zmielony lekko.ktos wbijal bieg na chama Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
jakie program do rozkodowania płydy CD lub DVD ?
Anyvideo conwerter .z dowolnego formatu na dowolny a na kino domowe rob sobie format avi .i powinno grac Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Check migający
Mialem cos takiego .to od niedoboru paliwa Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z klapami climatronica 03r
Tak ja potencjometry dostaja pier... .nastawy fabryczne robiles? Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Stop nie gasnie
Nacisnij go reka i sprawdz czy gasnie Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Czyli z tego co dedukuje to jeżeli ustawie sobie 20 stopni przy 30 stopniowym upale to w schowku/lodówce będę miał 16 - 17 stopni (tyle ile minimalną temperaturę może dać klima)?W takim wypadku takie działanie schowka/lodówki ma sens. PZDR VEN jezeli z kratek leci powietrze o temperaturze 10 stopni.to w lodowce po dluzszym czsie bedziesz mial ok 12.powiem tak upal 30 .jechalem ok 40 minut i napoj byl chlodny i to fest chlodny.Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Jak wylaczysz klime to nie bedzie ci chlodzic schowka.tylko powietrzem z zewnatrz Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Twardy hamulec
Servo moze byc nieszczelne.lub przewody podcisnieniA do niego Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Turbo z KK04 a uszczelka pod głowicą
Moze tak dmucha wiecej.a za tym wtryski nie daja rady i jest za biednie z paliwem.czyli za goraco Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Led tył błąd FIS
Miernik i pomierzz ile masz na wyjsciach na dane swiatla .mierz amper.i volty.dokup takie rezystory i tyle Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
nadtopiona świeca
Fakt .trzeba miec wyczucie .i troche zdolnosci .ale robilem sam 3 razy i poszlo ok Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
Sezon Rowerowy 2016
To odemnie cos jeszcze .scott ma sztywna rame to na + ,sprawdz wszelkie lozyska :kol. srodka suportu .i jak masz mozliwosc to sprawdz czy nie niesie go na ktorys bok.poprostu pusc kierownice podczas jazdy Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
nadtopiona świeca
Samemu zrobisz .mini szlifierka na przegubie i poszedl.co do obrobki jak spoleruja zadrap papierem 120 .dzieki temu benzyna lepiej paruje w kanalach Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2