Treść opublikowana przez szakal222
-
Zablokowane drzwi.
Tam jest takaka pedalska sprezyna cos jak z zestawu kluczy nasadowych ,to bedziesz mial latwiej niz jabo u mnie ani sprezyny ani miejsca w zamku na nia
-
Lampy tylne LED, choinka :/
Ustalilem metoda prob i bledow montarz na kzyrz czyli jeden koniec do plusa drugi do minusa,zeby zminimalizowac ryzyko pozaru ,umiejscowilem je na zewnatrz miedzy lampa,a karoseria,opornosci podam jak sciagne lampe bo nie pamietam ,robilem to 2 lata temu i lata do tej pory
-
Zablokowane drzwi.
No wlasnie to mnie ciekawi
-
Lampy tylne LED, choinka :/
U mnie tez byl a musialem dokladac rszyztory
-
Zablokowane drzwi.
Tylko ciekawe jak to zrobia jak nie ma na kluczyk a rygiel elektryczny ,mialem 2 sprawny zamek na stole i nie widzialem opcji otwarcia inaczej niz kluczykiem
-
Woda pod dywanikiem kierowcy
Kolego zdejmij nadkole ,i zobacz na gumowe przelotki kabli do kabiny,u mnie brakowalo dzyndzla ui tam lalo
-
Zablokowane drzwi.
Ja pol dnia walczylem,ten plastikowy boczek nie wyjdzie musialem go polamac za zagieciami ,jeb,,, taki twardy ze go z calej sily lamalem i ledwo dalem rade,mozejest jakis spec co potrafi to bez wiekszych szkod otworzyc i bylo by warto,a i dodam ze. Moj zamek mialem zjebany i nie moglem kluczykieem otworzyc bo mialem wersje angielska zamka od kierowcy .i to byl moj blad,bo pasazera sobie zrobilem wkladke a tam nie
-
Zablokowane drzwi.
Tez tak mialem 2 tygodnie temu ,spruboj piznacc w klamke pare razy jak nie pomoze to bedziesz rwal tapicerke jak ja ,ogolnie przewalone z tym bo tego zAmka nie otworzysz musisz rozwalac go w pyl
-
Ścina oponę a nikt nie widzi problemów
A luzy w zawieszeniu. Sprawdzales?
-
[B7 BFB] urwany łańcuch rozrządu...
Kwestia jeszcze tlokow ,czy ktorys nie pekl
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
A do czego ten gwint i ile pln sobie zyczysz?
-
[B7 BFB] urwany łańcuch rozrządu...
No musialbys to spiac zeby chulalo i sprawdzic
-
[B7 BFB] urwany łańcuch rozrządu...
Ja raczej sadze ze zawory dostaly,jezeli nie to idz zagraj w lotka bo masz super farta,sciagnij glowice i obejrzyj zawory,ale najpierw sprawdz kompresje na cylindrach ,bo jak beda krzywe to nie utrzymaja kompresji,i bedzie wiadomo na poczatek co robic
- Problem po odpaleniu.
-
Wywalenie kata i wstawienie downpipe, za i przeciw
Tego nie polecam lepiej jest wstawić rure w srodek.Do autora: Są gotowe dp nie lepiej kupić zrobionego??? Nie polecasz bo?Ja ci powiem po swoim przykladzie,bedzie pirerdziawA jak w starym poldku ,rezonans metaliczny u mnnie jest po byku
-
falowanie obrotów przy skrecaniu kierownica na postoju
Normalne pompa stawia opor,i obroty spadaja na chwile
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
A tam w stanach na wszystko sa przewrazliwieni i tylko wiecznie im zle
-
Sezon Rowerowy 2016
Uzywalem lampki authora i zdawala egzamin ,wrocilem nawet w jednym kawalku ,ale teraz chyba juz ich nie kupisz to bylo 5 lat temu,
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja jezdzilem w maratonach 24 godzinych ,Ale to inna bajka ,dobra lampka to wazna rzecz
-
Wspomaganie nie działa na wolnych obrotach.
Najpierw wymien plyn jest napisane na korku jaki,i nie chce cie martwic i u mnie tez tak bylo i byl to poczatek konca pompy
-
Odkurzacz Karcher MV 3
Do normalnego uzytkowania polecam jak najbardziej na budowe na dluzsza mete nie
-
Odkurzacz Karcher MV 3
To poczekaj jeszcze troche i zacznie wyc dobilem taki na zacieraczce do gipsu
-
Giełda Dolnośląska
Witam sprzedam Kieronice 3-ramiena z multifunkcja z b7 bez airbaga cena 200zl +kw lepsze foto podesle na pw,stan wbrew zdjeciom naprawde ladny Kontakt na pw Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka alufelgi 16 mbn http://olx.pl/oferta/alufelgi-16-5x112-audi-mercedes-vw-seat-skoda-CID5-IDc1DSl.html
-
Męty w płynie
Aha wez na palec i rozmarz jak oleiste to olej
-
Męty w płynie
Tak najczesciej to od uszczelki ,peknietej glowicy ,jak kolega pisal zrob test to sie dowiesz