Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Tak przeklete pretyod regulacji pewnie pekly ,musisz sprAwdzic
  2. A w silniku nic ?
  3. Wszyscy jak slysza brak ogrzeqania to juz uszczelka,a wystarczy jakas nieszczelnosc i zaczynaja sie cyrki
  4. Albo sprzedac jak stoi za 800 gora 1000 ,bo jak przyjdzie typ ze skupu to dostaniesz 300
  5. Znajomy dostal za punto 120 zl ogolnie nie warto sprzedaj to komus za jakas lepsza kase Albo rozbierz na czesci
  6. Przeplywomierz ,jam masz vaga to wejdz w abs i bedzie tam blad zwiazany z przeplywka,ale najpierw sprawdz vagiem a nie wymieniaj
  7. Ja u mnie odkrecilem przegub ,izacisk i wymienilem cala piaste ,tyle ze jest z nia pierd... bo trzymala twardo w zwrotnicy
  8. U mnie te osrAmy wytrzymaly 5 miechow jedna,czekam az sie druga spali nie polecam tego w deszczu nic nie widac ,
  9. Mi wyjebal kurtyny fotel i pasy ,takze nie jest tak o to trudno
  10. Daje frajde idzie jak przyklejony
  11. Wystarczy gwozdz i mlotek do wybicia szyby
  12. Tak ja dzis zlapalem w locie bazanta .a tak swoja droga to nie wiem jakas odmienosc by byla napewno kazdy sie obejrzy ,i pewnie zasmieje ,jak bym cos takiego zobaczyl to odrazu chumor mi sie poprawil
  13. Niewiem jeszcze nie wymienilem lezy zestaw w domu ,niech inni sie wypowiedza
  14. A zasilanie nagrzewnicy cieplym plynem przypadkiem od dolu nie jest ? Odpowietrzyles dobrze b?
  15. A to dlaczego jak bedzie dobrze serwisowana i dbana to nie bedzie problemow
  16. Ot kaprysna bestia zobaczymy czy nie wroci
  17. A glikolem ci nie pachnie w aucie ,sciagnij gorny waz od nagrzewnicy i zobacz czy jest pelna plynu
  18. Masz nieszczelnosc uklad sie zapowietrza ,w moim takie cyrki sie dzialy ,sprawdz standardowo krociec na glowicy ,wszelkie uszczelki i nagrzewnice ,nie masz wilgoci w aucie?
  19. Czyli jednak nie mylilenm sie
  20. Weze twardawe czy miekie sa po jezdzie
  21. Bo trzeba zapobiegac nie leczyc ,jak mnie podnerwi to w bryke i bye bye malenka,a tak rozwody podzialy itd
  22. Bo mamy dzieciaka ktorego nie zostawie a drugie ,ze po co mi slub jak tak jest dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.