Treść opublikowana przez szakal222
-
Nie działa elektryczna regulacja fotela
Tak przeklete pretyod regulacji pewnie pekly ,musisz sprAwdzic
-
Kontrolka ESP, kontrola trakcji - brak mocy
Czyli jednak,
-
Kontrolka ESP, kontrola trakcji - brak mocy
A w silniku nic ?
-
Brak ogrzewania na wolnych obrotach
Wszyscy jak slysza brak ogrzeqania to juz uszczelka,a wystarczy jakas nieszczelnosc i zaczynaja sie cyrki
-
Złomowanie czy firmy skupujące Auta
Albo sprzedac jak stoi za 800 gora 1000 ,bo jak przyjdzie typ ze skupu to dostaniesz 300
-
Złomowanie czy firmy skupujące Auta
Znajomy dostal za punto 120 zl ogolnie nie warto sprzedaj to komus za jakas lepsza kase Albo rozbierz na czesci
-
Kontrolka ESP, kontrola trakcji - brak mocy
Przeplywomierz ,jam masz vaga to wejdz w abs i bedzie tam blad zwiazany z przeplywka,ale najpierw sprawdz vagiem a nie wymieniaj
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
Ja u mnie odkrecilem przegub ,izacisk i wymienilem cala piaste ,tyle ze jest z nia pierd... bo trzymala twardo w zwrotnicy
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
U mnie te osrAmy wytrzymaly 5 miechow jedna,czekam az sie druga spali nie polecam tego w deszczu nic nie widac ,
-
Błąd poduszki powietrznej, czujnik do wymiany?
Mi wyjebal kurtyny fotel i pasy ,takze nie jest tak o to trudno
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Daje frajde idzie jak przyklejony
-
Która instalacje wybrać STAG Go Fast czy BRC SEQUENT 24.11?
Ja mam pierwsza opcje i dziakla ok
-
Jak otworzyć auto Rozkodowany kluczyk zamek zepsuty
Wystarczy gwozdz i mlotek do wybicia szyby
-
Stroik Świąteczny na AUDI
Tak ja dzis zlapalem w locie bazanta .a tak swoja droga to nie wiem jakas odmienosc by byla napewno kazdy sie obejrzy ,i pewnie zasmieje ,jak bym cos takiego zobaczyl to odrazu chumor mi sie poprawil
-
Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale
Niewiem jeszcze nie wymienilem lezy zestaw w domu ,niech inni sie wypowiedza
-
Brak ogrzewania na wolnych obrotach
A zasilanie nagrzewnicy cieplym plynem przypadkiem od dolu nie jest ? Odpowietrzyles dobrze b?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A to dlaczego jak bedzie dobrze serwisowana i dbana to nie bedzie problemow
-
Brak ogrzewania - warsztat nie mógł znaleźć przyczyny
Ot kaprysna bestia zobaczymy czy nie wroci
-
Brak ogrzewania - warsztat nie mógł znaleźć przyczyny
Kurcze ro juz nie wiem
-
Brak ogrzewania - warsztat nie mógł znaleźć przyczyny
A glikolem ci nie pachnie w aucie ,sciagnij gorny waz od nagrzewnicy i zobacz czy jest pelna plynu
-
Brak ogrzewania - warsztat nie mógł znaleźć przyczyny
Masz nieszczelnosc uklad sie zapowietrza ,w moim takie cyrki sie dzialy ,sprawdz standardowo krociec na glowicy ,wszelkie uszczelki i nagrzewnice ,nie masz wilgoci w aucie?
-
Wymiana Lusterek zewnętrznych
Czyli jednak nie mylilenm sie
-
Brak ogrzewania - warsztat nie mógł znaleźć przyczyny
Weze twardawe czy miekie sa po jezdzie
-
Pierścionek dla osoby uczulonej
Bo trzeba zapobiegac nie leczyc ,jak mnie podnerwi to w bryke i bye bye malenka,a tak rozwody podzialy itd
-
Pierścionek dla osoby uczulonej
Bo mamy dzieciaka ktorego nie zostawie a drugie ,ze po co mi slub jak tak jest dobrze