Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Wyglada to jak jakis uszczelniacz,albo olej
  2. To sie ciesz bo moj bez smoczka zyc nie moze
  3. Na niemieckich autostradach 44 litry gazu starczalo mi na 300km jazda dosc szybka z klima samemu Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  4. Moje pali 13. Do 15 litrow z klima po ustawieniu na afr spadlo o litra Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  5. szakal222 odpowiedział(a) na arkady89 temat w Audi A4 B6/B7
    Najpierw poluzuj waz od wysprzeglika w skrzyni i sprawdz czy jak nacisniesz poleci plyn ,lub wykrec caly wysprzeglik. I sprawdz czy wypycha bolec ,jak nie to wiadomo cos walniete jak dziala to juz skrzynia na ziemie ,zostaje jeszcze opcja wodzikow ze coz tam siadlo Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  6. szakal222 odpowiedział(a) na arkady89 temat w Audi A4 B6/B7
    Albo urwalo kawalek tarcxy i nie da sie wysprzeglic ,trzeba skrzynie zrzucic tylko sprawdz najpierw wysprzegliki Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  7. Zle odpowietrzony uklad ,lub malo plynu Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  8. Benzyna ekstrakcyjna sprobukj Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  9. szakal222 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    Magia. Panie normalnie magia .ja juz nie mam pomyslu Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  10. Chyba Pociagu nie bedzie ,sztabek tez .pozdrawiam Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  11. Tak Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  12. szakal222 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    Masz na mysli za wolny rozruch? Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  13. szakal222 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    Swiece kiedy byly zmieniane ? Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  14. Ty jakis dziwny jestes ? Chlopie nikt ci nie wytlumaczy co go boli na odlegloscszukaj wilgoci i zwarc na kablach Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  15. szakal222 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    Chodzi o cisnienie paliwa ,sproboj raz wlaczyc zaplon i za 2 razem odpalic Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  16. szakal222 odpowiedział(a) na gargus8 temat w Audi A4 B5
    Ja kupilem w tubce klej do materialu ,chyba w castoramie ,nalozylem pedzelkiem ,trzeba uwrzac na nadmierna ilosc kleju bo zostana plamy, jak dla mnie z doswiadczenia zwykly wikol da rade Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  17. szakal222 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    Paliwo sie cofa prawdopodobnie ,i stad ten cyrk Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  18. Troche racji masz .z sciaganiem jest tak jak daleko wejdzie wezyk.jak zlapie dno michy to wybierze tyle co przez korek Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  19. Wysysarka moze i wyssie olej ,ale nie wszystki i syf tez zostanie na dnie z tym olejem Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  20. szakal222 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Mialem rwd i zime ogarnialem .chcialem kupic X zamiast quattro .ale padlo na cztery kolka.niestety w gorach tylni naped oprocz fanu daje tez machanie lopata Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  21. szakal222 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Mam pytanie jak sie lata X w porownaniu z Q lub rwd Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  22. szakal222 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Tez tak mialem jak 3 dni temu spial mi sie rekordowy szczupal,ciezko przebolec ,ale emocje byly przednie,i ryba tez musi miec szanse Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  23. 1 dobrze ustaw je i linki takze,2 zmatuj klocki delikatnie np.papierem 150 .obrecze umyj benzyna ekstrakcyjna wyczysc dokladnie,takze przesmaruj pancerze teflonowym smarem Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  24. szakal222 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wczoraj tez wyjelem szczupaka 60 cm.mowili ze ryby tam nie ma a byla zlowiony na mojego kilera Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  25. Ms to gowno na 312 mm slabo to chamuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.