Treść opublikowana przez szakal222
-
Męty w płynie
Wyglada to jak jakis uszczelniacz,albo olej
-
Tacierzyństwo
To sie ciesz bo moj bez smoczka zyc nie moze
-
gaz do 1.8t quattro
Na niemieckich autostradach 44 litry gazu starczalo mi na 300km jazda dosc szybka z klima samemu Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
gaz do 1.8t quattro
Moje pali 13. Do 15 litrow z klima po ustawieniu na afr spadlo o litra Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
dziwny objaw
Najpierw poluzuj waz od wysprzeglika w skrzyni i sprawdz czy jak nacisniesz poleci plyn ,lub wykrec caly wysprzeglik. I sprawdz czy wypycha bolec ,jak nie to wiadomo cos walniete jak dziala to juz skrzynia na ziemie ,zostaje jeszcze opcja wodzikow ze coz tam siadlo Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
dziwny objaw
Albo urwalo kawalek tarcxy i nie da sie wysprzeglic ,trzeba skrzynie zrzucic tylko sprawdz najpierw wysprzegliki Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Nie ducha ciepłym powietrzem .
Zle odpowietrzony uklad ,lub malo plynu Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
klej po folii samochodowej
Benzyna ekstrakcyjna sprobukj Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
- odpalanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chyba Pociagu nie bedzie ,sztabek tez .pozdrawiam Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Ślady wytarcia na panewkach wałka rozrzadu
Tak Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
- odpalanie
- odpalanie
-
Vag i kontrolki na desce
Ty jakis dziwny jestes ? Chlopie nikt ci nie wytlumaczy co go boli na odlegloscszukaj wilgoci i zwarc na kablach Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
- odpalanie
-
czym podklejic material
Ja kupilem w tubce klej do materialu ,chyba w castoramie ,nalozylem pedzelkiem ,trzeba uwrzac na nadmierna ilosc kleju bo zostana plamy, jak dla mnie z doswiadczenia zwykly wikol da rade Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
- odpalanie
-
[BLB] elementy znalezione po zdemontowaniu miski olejowej
Troche racji masz .z sciaganiem jest tak jak daleko wejdzie wezyk.jak zlapie dno michy to wybierze tyle co przez korek Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
[BLB] elementy znalezione po zdemontowaniu miski olejowej
Wysysarka moze i wyssie olej ,ale nie wszystki i syf tez zostanie na dnie z tym olejem Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
BMW F11 535d
Mialem rwd i zime ogarnialem .chcialem kupic X zamiast quattro .ale padlo na cztery kolka.niestety w gorach tylni naped oprocz fanu daje tez machanie lopata Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
BMW F11 535d
Mam pytanie jak sie lata X w porownaniu z Q lub rwd Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Tez tak mialem jak 3 dni temu spial mi sie rekordowy szczupal,ciezko przebolec ,ale emocje byly przednie,i ryba tez musi miec szanse Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Sezon Rowerowy 2016
1 dobrze ustaw je i linki takze,2 zmatuj klocki delikatnie np.papierem 150 .obrecze umyj benzyna ekstrakcyjna wyczysc dokladnie,takze przesmaruj pancerze teflonowym smarem Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Ja wczoraj tez wyjelem szczupaka 60 cm.mowili ze ryby tam nie ma a byla zlowiony na mojego kilera Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ms to gowno na 312 mm slabo to chamuje.