Treść opublikowana przez szakal222
-
Kontrolka min. oil ( pomarańczowa konewka ) A4 B7 116km BRB
Ja mialem,za jakis czas pewnie wlaczy sie na stale kable i czujnik moze byc uszkodzony
-
Transmiter FM
Nie pamietam ktory to ale w domu mam zmieniarke ,i podlaczalem ja do ori kaseciakia audi
-
Jaki filtr powietrza Pipercross czy K&N
To jeszcze zalezy jaka gabke
-
Transmiter FM
Potwierxzam transmiter to dno ,albo jakies tanie radyjko albo zmieniarka
-
oszusci na olx
Dokladnie jak piszesz
-
oszusci na olx
Dlatego trzeba pomagac sobie samemu
-
Przygoda na autostradzie
No a jak , zreszta ja lubie jezdzic po niemieckich autostradach 180-200 lecisz pare godzinek po pracy i w domu na weekend ,szkoda tylko ze coraz wiecej ograniczen sieja,i jezdzi sie coraz dluzej ,albo placi eurusy za kare
-
oszusci na olx
Te lampy ktorych nikt nie chce dostawac kolego
-
oszusci na olx
Koledzy macie adres w danych do przelewu wiec wiadomo gdzie szukac i co zrobic ,a i nie zapomnijcie sobie doliczyc za fatyge ,ze mnna juz jeden cwaniaczek sie spotkal i nie bylo mu wesolo jak placil i lapal lampy ,teraz staram sie wszystko kupowac na olx osobiscie i placic tez
-
Czy rodzaj swiecy ma znaczenie?
Troche maja ale jak nowe to nie powinny byc odchylki
-
Napinacz łancuszka
No wkrecasz manometr w czujnik cisnienia oleju i jazda ,czy tak nagle sie moglo stac to niewiem ,a kosztow ci nie podam bo sam wszystko robie ,
-
Przygoda na autostradzie
No ja tez mam 5 fele z kapciem na pokladziew razie czego ,mimo tego ze mam assitance to nie mam nigdy czasu czekac
-
Napinacz łancuszka
Kolego nie szalej ktos ci pomoze ,ok dzwiek wyglada .na szeleszczacy lancuszek walkow rozrzadu ,do sprAwdzenia smog pompy oleju czy nie zawalony syfem,czyli miska olejowa w dol ,ewentyalnie pompa oleju ,najpierw sprawdz sobie gdzies cisnienie oleju , zeby kosztow daremnie nie tluc ,druga sprawa jaki olej i filtr Bo jak to napinaczi lancuszek to ci zlotowy z kieszeni ucieknac
-
Przygoda na autostradzie
Predzej bym spytal jakie cisnienie w oponach ,bo albo kapec slaby lub przeciarzony,lub za duze cisnienie i jeblo od nagrzania opony
-
Daję do myślenia :(
Pewnie tak ale bylo auto jakie bylo
-
Daję do myślenia :(
Teraz dwa fakty ,1 glupi kierowca bez umiejtnosci i mozgu ,ktory nie szanuje zycia innych w drogiej furze,co mysli ze da rade ,a jak nie to ta cudowna konstrukcja lambo go uratuje,2 metalowa\betonowa latarnia pieknie zweryfikowala wytrzymalosc pojazdu ,jakby byla nowej generacji wyszli by calo,szkoda ofiar a tym bardziej rodzin tych ludzi ,ale powiem jedno ,jednego potencjalnego nieswiadomego zamachowca mniej,przykre ale prawdziwe Tdraz przestroga dla wszystkich ,w samochodach nie jestescie bezpieczni i niesmiertelni ,noga z gazu i troche rozwagi ,gdzie mozna bezpiecznie to cisnij ,a w reszcie okolicznosci wolniej
-
Wspomaganie
To jest mozliwosc ze zatarles pompe odpalonym silnikiem zanim olej dotarl ,te pompy sa delikatne ja juz 2 zalatwilem upalaniem,odpowietrzac trzeba bez silnika ,kola w powietrze i lewo prawo krecisz
-
Wspomaganie
No to tez dobry ,a jak odpowietrzales uklad
-
Wspomaganie
A jaki plyn wlales ? Czy na 100 % pompa to nie bedzie pewne ,moze byc jeszcze zawor lub magiel ale skoro plyn zmienil kolor to pompa go przegrzala ,wymien plyn na poczatek j,ja lalem maxxusa zielonego (g0020 czy jakos tak
-
1.8 t 180/150km
O widzisz ja bym chetnie cos przytulil z twojego zestawu jak cos napisz mi co za ile na pw
-
Wspomaganie
Potwierdzam opinie poprzednika ze najprawdopodobniej to pompa,zawsze nowy plyn przy nowej i zalewamy i odpowietrzamy uklad bez pomocy silnika
-
Jak sprawdzić poziom paliwa VCDS?
Niewazne czy jade eko ,co rzadko mi sie zdarza,czy ogniem ,spada ponizej pierwszej bialej kreski to mam pewne ze bedzie palic sie rezerwa zaraz ,mimo tego ze to paliwo jest w baku ,jak mam powyzej to juz spokoj,
-
Jak sprawdzić poziom paliwa VCDS?
No w instrument lub central electric jest opcja test w ktoryms bloku sprawdz tylko w ktorym ,ja tez tak mam jak zejdzie pb ponizej pol baku to znika jakbym jechal na benie a caly czas lpg mimo wskazanvaga
-
Wahacze SKV
No ms mam teraz
-
Wahacze SKV
Dobra inicjatywa ,powiem tak akurat mam teraz do zmiany zawieche z przodu ,i mialem od kumpla kupic ms .tyle ze moje to a4 b6 a na aukcji nie widzialem zeby pasowalo, wymiane bede robil sam zaraz po swietach ,robie okolo 2-5 tys km. Miesiecznie ,to tak minimalnie , Po drogach jezeli tak to mozna nazwac ,zlej jakosci ,dziury zapadliska itd ,jezdze pol na pol z ladnymi dywanikami ,i to raczej nie zamulajac ,jak chcesz i bedziesz mial taki zestaw ,to dawaj sprawdzimy ile wytrzyma w 3 miesiace,i zdam relacje